Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Co w Pomezanii Malbork słychać? Wyniki i opinie
Autor Wiadomość
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sob 07 Cze, 2008 22:30   

No a Pomka wygrała 2:1 :ok:
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Mr.Kłosik
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Cze, 2008 22:39   

Wygrana na pożegnanie V ligi :ok:
 
 
zapała 

Pomógł: 8 razy
Wysłany: Nie 08 Cze, 2008 00:01   

rybamk napisał/a:
Zapraszamy na meczyk POMEZANIA DUMĄ MALBORKA!!!


Dumą ... ?! a z czego tu być dumnym - z V ligi ?! szkoda, że nie grają ze mną na podwórku, litości !!!

Co nie zmienia faktu, że z przyjemnością chodziłem na mecze jak Pomazania grała w II Lidze i wówczas był powód do dumy.
 
 
Anowi 
Dziewczę


Pomogła: 2 razy
Wysłany: Nie 08 Cze, 2008 13:16   

Oj, zapała, Pomka przecież weszła do IV ligi.
Zapracowali na awans, a ja wierzę, że mają szansę wspiąć się wyżej :)
Takich wiernych kibiców, jakich ma malborska Pomezania, nie uświadczysz.
Ja jestem dumna z naszych piłkarzy :-)
:peace:
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili taką, jaką jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
-------------------------------------------------------------------
Tu, gdzie jestem teraz, to miejsce, gdzie powinnam być.

 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Nie 08 Cze, 2008 17:51   

zapała napisał/a:
rybamk napisał/a:
Zapraszamy na meczyk POMEZANIA DUMĄ MALBORKA!!!


Dumą ... ?! a z czego tu być dumnym - z V ligi ?! szkoda, że nie grają ze mną na podwórku, litości !!!

Co nie zmienia faktu, że z przyjemnością chodziłem na mecze jak Pomazania grała w II Lidze i wówczas był powód do dumy.


Zawsze możesz jechać na mecz do Gdyni. Akurat jak w mordę strzelił II liga.

Prawdziwy kibic jest ze swoją drużyną zawsze - nie ważne czy jest w V czy w II lidze.
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
zapała 

Pomógł: 8 razy
Wysłany: Nie 08 Cze, 2008 18:34   

Mytoon napisał/a:
zapała napisał/a:
rybamk napisał/a:
Zapraszamy na meczyk POMEZANIA DUMĄ MALBORKA!!!


Dumą ... ?! a z czego tu być dumnym - z V ligi ?! szkoda, że nie grają ze mną na podwórku, litości !!!

Co nie zmienia faktu, że z przyjemnością chodziłem na mecze jak Pomazania grała w II Lidze i wówczas był powód do dumy.


Zawsze możesz jechać na mecz do Gdyni. Akurat jak w mordę strzelił II liga.

Prawdziwy kibic jest ze swoją drużyną zawsze - nie ważne czy jest w V czy w II lidze.


Jak Pomezania będzie tam grała to może się i wybiorę. Nie wiem skąd masz taką definicję "prawdziwego kibica" - wcale nie musi być "prawdziwa". Kibicuję drużynie, której piłkarze przynajmniej się starają- spadek z II do V ligi nie wygląda na objaw wielkiego zaangażowania w grę.
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Nie 08 Cze, 2008 19:36   

zapała napisał/a:
Kibicuję drużynie, której piłkarze przynajmniej się starają- spadek z II do V ligi nie wygląda na objaw wielkiego zaangażowania w grę.
Niestety piłkarze to w tym temacie mało co mieli do powiedzenia
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Pon 09 Cze, 2008 10:03   

zapała napisał/a:

Jak Pomezania będzie tam grała to może się i wybiorę. Nie wiem skąd masz taką definicję "prawdziwego kibica" - wcale nie musi być "prawdziwa". Kibicuję drużynie, której piłkarze przynajmniej się starają- spadek z II do V ligi nie wygląda na objaw wielkiego zaangażowania w grę.


Piłkarze właśnie się starali. I za waleczność brawa im się należą. Spadek z II do V ligi to nie wina piłkarzy, a działaczy.

Jeśli chodzi o "prawdziwego kibica" - to chyba bliższa jest definicja takiego, który jest ze swoim ukochanym klubem na dobre i złe, a nie tylko wtedy, kiedy drużyna gra dobrze.

Swego czasu pamiętam jak Pomezania wchodziła do II ligi - praktycznie same zwycięstwa w III, super długa seria meczy bez porażki.
Po zremisowanym meczu przyglądałem się dwóm "prawdziwym kibicom", którzy jechali na piłkarzy za remis... To są prawdziwi kibice?
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
zapała 

Pomógł: 8 razy
Wysłany: Pon 09 Cze, 2008 10:25   

Mytoon napisał/a:
zapała napisał/a:

Jak Pomezania będzie tam grała to może się i wybiorę. Nie wiem skąd masz taką definicję "prawdziwego kibica" - wcale nie musi być "prawdziwa". Kibicuję drużynie, której piłkarze przynajmniej się starają- spadek z II do V ligi nie wygląda na objaw wielkiego zaangażowania w grę.


Piłkarze właśnie się starali. I za waleczność brawa im się należą. Spadek z II do V ligi to nie wina piłkarzy, a działaczy.

Jeśli chodzi o "prawdziwego kibica" - to chyba bliższa jest definicja takiego, który jest ze swoim ukochanym klubem na dobre i złe, a nie tylko wtedy, kiedy drużyna gra dobrze.

Swego czasu pamiętam jak Pomezania wchodziła do II ligi - praktycznie same zwycięstwa w III, super długa seria meczy bez porażki.
Po zremisowanym meczu przyglądałem się dwóm "prawdziwym kibicom", którzy jechali na piłkarzy za remis... To są prawdziwi kibice?


Na boisku w ostateczności zawsze jednak grają piłkarze, a nie działacze - co nie znaczy, że usprawiedliwiam albo tłumaczę tych ostatnich. Porażki każdemu się zdarzają - normalna sprawa, ale same porażki, to już przesada.

Nie dzielę kibiców na "prawdziwych" i "nieprawdziwych", rozumiem natomiast osoby, które są zniechęcone postawą drużyny, która "pikuje" bez opamiętania w dół, no ale to, jak już przekonująco wyjaśniłeś, jest wina działaczy.

W każdym razie mam nadzieję, że pokibicuję Pomezanii nawet w III lidze :-) .
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pią 20 Cze, 2008 09:20   

http://malbork.naszemiasto.pl/sport/865903.html
Cytat:
Przed IV ligą. Piłkarze odpoczywają, działacze się zastanawiają

W malborskiej Pomezanii seniorzy, którzy awansowali do IV ligi, mają wolne, ale w klubie już, oczywiście, myśli się o nowym sezonie. Trzeba wyliczyć budżet potrzebny na nową edycję rozgrywek i zastanowić się nad uzupełnieniem składu. Trenerem pozostaje Sebastian Ratajczyk.


Malborscy piłkarze, którzy w drugiej grupie pomorskiej V ligi ustąpili pola tylko Chojniczance Chojnice i z drugiego miejsca wywalczyli awans, zakończyli treningi i udali się na zasłużony odpoczynek. Można się spodziewać, że gdy wznowią zajęcia, oprócz twarzy dobrze znanych kibicom pojawią się też nowe. Regułą jest, że po awansie kluby szukają wzmocnień dla drużyny. Nie inaczej będzie w MOP Pomezania.

- Podjęliśmy rozmowy z kilkoma zawodnikami. Trzeba zaznaczyć, że są to piłkarze z naszego regionu, to znaczy z naszego powiatu i ościennych, czyli kwidzyńskiego i sztumskiego; raczej w Nowym Dworze Gdańskim nie będziemy rozglądać się za wzmocnieniami. Te rozmowy dotyczą 6-7 zawodników. Wśród nich są gracze, którzy mają za sobą występy na czwartoligowych boiskach - tłumaczy Henryk Pawłowski, dyrektor MOP Pomezania Malbork.

Zarząd klubu zdecydował, że stanowisko trenera zespołu nadal będzie zajmował Sebastian Ratajczyk, który w ubiegłym sezonie z powodzeniem godził tę funkcję z grą, stanowiąc pewny punkt defensywy Pomezanii. Szkoleniowiec przyjrzy się nowym twarzom podczas treningów i pierwszych sparingów, które zdecydują o przydatności testowanych piłkarzy. Malborscy czwartoligowcy przygotowania do nowego sezonu zainaugurują 1 lipca o godz. 17. Znani też są pierwsi przeciwnicy w spotkaniach kontrolnych. Serię sparingów Pomezania rozpocznie pojedynkiem 5 lipca z Concordią Elbląg (godzina do ustalenia), 9 lipca zmierzy się o godz. 18 z Bałtykiem Gdynia, a 19 lipca o tej samej porze z Wisłą Tczew - we wszystkich meczach malborczycy wystąpią w roli gospodarza. A kto jest pożądany do gry w Pomezanii?

- Potrzebujemy przynajmniej po jednym zawodniku, który wzmocniłby każdą z formacji z pola gry - dodaje Henryk Pawłowski.

W malborskim klubie bardzo mile widziany jest Sławomir Ziemak - piłkarz, który w przerwie zimowej został pozyskany z Zatoki Puck. Wiosną należał do grona wyróżniających się zawodników. Zdobywał bramki, podrywał do walki. Ale czy zostanie w Malborku - to ma się rozstrzygnąć w najbliższej przyszłości.

Wyższa liga to wyższy poziom, zatem już trwające starania w kierunku wzmocnienia drużyny wydają się zasadne. Jednak wyższa liga to również wyższe koszty. Klub wyliczył, że na nowy sezon będzie potrzebował ok. 150 tys. zł. Rozgrywki rozpoczną się 9-10 sierpnia.

Radosław Konczyński - POLSKA Dziennik Bałtycki
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Mr.Kłosik
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Sie, 2008 15:23   

Niestety Pomezania przegrała swój mecz inauguracyjny w IV lidze 0:1 :-|
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sro 27 Sie, 2008 22:09   

Derbowy mecz z Wisłą Tczew 3:1 dla Pomezanii po bramkach Piechoty, a Malbork oblężony...

20080827_145418.JPG
Plik ściągnięto 10221 raz(y) 93,99 KB

20080827_145411.JPG
Plik ściągnięto 10229 raz(y) 114,84 KB

20080827_161804.JPG
Plik ściągnięto 10229 raz(y) 107,24 KB

20080827_162541.JPG
Plik ściągnięto 10229 raz(y) 117,42 KB

_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Sro 27 Sie, 2008 22:20   

Oblężony i to chyba niepotrzebnie. Na poprzednim meczu z Wisłą kibice gości nie zostali wpuszczeni. odesłano i ch spod dworca PKP w Tczewie do domów.

Tym razem było inaczej. Dopuszczono ich do oglądania meczu, ale tylko w snach. Zaangażowano znaczne siły policji bo jak wiadomo kibice Wisły i Pomezanii nie dażą się sypatią. Około 16 przyjechała ich spora grupa do Malborka. Przed rozpoczęciem meczu wpakowali ich w autobus i odesłali (na dworze?).

Dla mnie jest to chore bo po co angażować tylu stróżów naszego szanownego prawa, aby potem odesłać tczewiaków do domu :kij:

Meczy był ciekawy. Pomka wygrała 3-1.
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sro 27 Sie, 2008 22:29   

Autobus z kibicami około 16:55 minął dworzec i podążał w kierunku Tczewa. To nie lepiej ogłosić miasto zamkniętym, szlabany itd?
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
vonplauen 


Pomógł: 5 razy
Wysłany: Sro 27 Sie, 2008 22:36   

Mytoon napisał/a:
Około 16 przyjechała ich spora grupa do Malborka. Przed rozpoczęciem meczu wpakowali ich w autobus i odesłali (na dworze?).

Dla mnie jest to chore bo po co angażować tylu stróżów naszego szanownego prawa, aby potem odesłać tczewiaków do domu :kij:


Nie do końca,z Tczewa wyjechały dwa autobusy,ale dotarł tylko jeden,drugi prawdopodobnie został cofnięty przez policję.Kibice z autobusu,który podjechał pod stadion mieli możliwość wejścia nań,ale sami z niej zrezygnowali.
albo wchodzimy wszyscy,albo nie wchodzi nikt
_________________
a kto pyta, ten wielbłądzik.
 
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Sro 27 Sie, 2008 22:43   

vonplauen napisał/a:
Mytoon napisał/a:
Około 16 przyjechała ich spora grupa do Malborka. Przed rozpoczęciem meczu wpakowali ich w autobus i odesłali (na dworze?).

Dla mnie jest to chore bo po co angażować tylu stróżów naszego szanownego prawa, aby potem odesłać tczewiaków do domu :kij:


Nie do końca,z Tczewa wyjechały dwa autobusy,ale dotarł tylko jeden,drugi prawdopodobnie został cofnięty przez policję.Kibice z autobusu,który podjechał pod stadion mieli możliwość wejścia nań,ale sami z niej zrezygnowali.
albo wchodzimy wszyscy,albo nie wchodzi nikt


To zmienia postać rzeczy. ;-)
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
igiko 
Pomezania.pl


Wysłany: Czw 28 Sie, 2008 11:13   

Sprawa poszła o dokumenty. Osoby w tym autobusie co dotarł na stadion mieli dokumenty, dlatego mieli zostać wpuszczeni. Drugi autokar który nie został puszczony to własnej osoby bez dokumentów. Ci pierwsi nie chcieli wejść bez tych drugich.
_________________
http://www.pomezania.pl
 
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Czw 28 Sie, 2008 11:29   

Szkoda bo atmosferka by wyglądała inaczej, gdyby śledziki siedziały w sektorze dla gości ;-)
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
igiko 
Pomezania.pl


Wysłany: Czw 28 Sie, 2008 11:53   

No na pewno, obecność kibiców gości zawsze polepsza atmosferę (może nie mówmy o kulturze), ale jest wtedy większe "ciśnienie". No i na serwisie mam większą oglądalność :)
_________________
http://www.pomezania.pl
 
 
 
Anowi 
Dziewczę


Pomogła: 2 razy
Wysłany: Czw 28 Sie, 2008 17:54   

Jako, żem niewiasta, mam inne podejście do sprawy kibicowania w takim wymiarze,
jak to czynią niektórzy...fanatycy.

W cichości ducha cieszę się, że kibice Wisły odjechali, bo
przynajmniej moje dziecię wróciło bez ultrafioletów do domu .

Co do policji, po raz kolejny usłyszałam wiele niepochlebnych słów o ich zachowaniu wobec naszych malborskich kibiców Pomki. To jednak nie nadaje się do publikacji z róznych względów.
Ale powiadam Wam - trzęsie mnie, kiedy słucham opowieści, jak to nasi stróże prawa nadużywają władzy :evil:

Oczywiście cieszę się z wygranej :)
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili taką, jaką jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
-------------------------------------------------------------------
Tu, gdzie jestem teraz, to miejsce, gdzie powinnam być.

 
 
rybamk 

Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008 09:09   

W sobote kolejny cikawy meczyk w Malborku, pomezania.pl zaprasza na Toruńską:)

Ostatnio zmieniony przez rybamk Czw 18 Wrz, 2008 09:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008 09:43   

Cytat:
Spotkanie organizacyjne dla rodziców przyszłych piłkarzy
W przyszły poniedziałek 8 września o godz. 18 na stadionie przy ul .Toruńskiej odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców chłopców z rocznika 2000 (lub młodszych) którzy wykazują umiejętności w kierunku gry w piłkę nożną.
Spotkanie to odbędzie w związku z zamierzeniem utworzenia szkółki piłkarskiej przy Młodzieżowym Ośrodku Piłkarskim-Pomezania w Malborku.
-Chcemy ułatwić chłopcom, którzy marzą o karierze piłkarza rozwój piłkarski - mówi Janusz Górski, trener. -Jak wiadomo już 6-7 letni chłopcy mają swoich idoli piłkarskich, często noszą koszulki z ich nazwiskami. Pragniemy wykorzystać szansę na zarażenie waszej pociechy piłkarską pasją i chcemy zadbać o ogólny rozwój fizyczny waszego dziecka z akcentem ukierunkowanym na piłkę nożną - zapewnia Górski.
Trener uważa, że zapewnienie atrakcyjnego spędzania wolnego czasu i wypromowanie wśród chłopców zdrowego stylu życia pozwoli odciągnąć ich od różnego rodzaju zagrożeń i patologii. Na pierwsze spotkanie zaproszeni są wyłącznie rodzice lub opiekunowie przyszłych piłkarzy.

Spotkanie owszem odbyło się ale zdziwiło mnie to, że to rodzice mają finansować całe przedsięwzięcie opłacając m in boiska, hale, trenerów itp. Czy klub nie dostaje żadnych dotacji z miasta? Co na to włodarze Malborka, bo dla mnie to ogromny wstyd, gdy kosztem sportowego wychowania dzieci obarcza sie tylko rodziców.
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008 12:03   

Argus taka właśnie jest sytuacja w Pomezanii. Teraz młodzież i seniorzy to jeden klub, ale pamiętam czasy kiedy Pomezania z hukiem spadła do V ligi i kasy nie było na nic. Przed meczem wyjazdowym były zrzutki na autokar...

I jak tu się porównywać do wiosek typu Trąbki Wielkie, Mrzezino czy inne...
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
misiek 

Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008 13:01   

W ubiegłym roku burmistrz ogłosił „otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2008 roku w różnych obszarach działalności pożytku publicznego” w tym na "Oświatę, kulturę i sport". Przeznaczył na to 290 000 zł. Młodzieżowy Ośrodek Piłkarski „Pomezania” złożył wniosek w temacie „Rozwój sportu wśród dzieci i młodzieży” i otrzymał dotację w wysokości 99 500 zł.
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008 13:45   

misiek napisał/a:
W ubiegłym roku burmistrz ogłosił „otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2008 roku w różnych obszarach działalności pożytku publicznego” w tym na "Oświatę, kulturę i sport". Przeznaczył na to 290 000 zł. Młodzieżowy Ośrodek Piłkarski „Pomezania” złożył wniosek w temacie „Rozwój sportu wśród dzieci i młodzieży” i otrzymał dotację w wysokości 99 500 zł.

Może warto teraz sprawdzić jak te pieniądze zostały wydane.
Więc jak farsa brzmią słowa decydentów Pomezanii w osobie presesa Markowskiego, kierownika Pawłowskiego i trenera Górskiego, będących na spotkaniu organizacyjnym, a żądające od rodziców pieniędzy na utrzymanie najmłodszych piłkarzy. Dla mnie jest to SKANDAL!!
Ostatnio zmieniony przez argus Czw 18 Wrz, 2008 13:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008 13:48   

A rondo wam nie wystarczy? :)
Ja dostałem w zeszłym roku podwyżkę za żłobek prawie 300% - dziękuję, ale mam rondo
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008 14:07   

argus napisał/a:
Może warto teraz sprawdzić jak te pieniądze zostały wydane.

Na pewno warto. Naszymi przedstawicielami są radni, więc może któryś z nich postara się wyjaśnić sprawę?...Tylko który/a? Jakieś sugestie?
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Anowi 
Dziewczę


Pomogła: 2 razy
Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008 14:58   

Z pewnością pan Markowski, radny miejski i jednocześnie prezes Pomezanii wie baaaardzo dużo :mrgreen:
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili taką, jaką jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
-------------------------------------------------------------------
Tu, gdzie jestem teraz, to miejsce, gdzie powinnam być.

 
 
igiko 
Pomezania.pl


Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008 15:34   

100 tysięcy to niby jest kwota ale jak podzieli się to na 6 grup juniorskich to na grupę juniorską wychodzi 10-15 tysięcy na rok podzielmy to teraz na ilość miesięcy i wychodzi ok. 1tys złotych na utrzymanie jednej grupy juniorskiej przez miesiąc. Za to należy opłacić najczęściej dwa autobusy na wyjazdy, trenera oraz koszty meczu w Malborku (sędzia i pomoc medyczna) też często dwukrotnie. Więc tych pieniędzy jest na prawdę mało jeśli chodzi o juniorów. A gdzie stroje, piłki, wynajęcie hali itp. "Grupa 2000" więc prawdopodobnie w bieżącym roku kalendarzowym nie ma przewidzianych pieniędzy na nią.
_________________
http://www.pomezania.pl
 
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008 15:37   

99 000 to "sporo" jak na utrzymanie drużyny seniorów i kilku juniorskich.
Wyjazdy, opłaty sędziowskie, sprzęt, wypłaty dla piłkarzy, trenera i reszty ekipy, dola zarządu...
Pomezania nie ma zamożnych sponsorów więc ta kwota wydaje się być ŚMIESZNA.

btw
Ile pieniędzy chcieli od rodziców? No i oczywiście na co.
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group