Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
Co w Pomezanii Malbork słychać? Wyniki i opinie
Autor Wiadomość
Rysiu1987 

Wysłany: Czw 16 Sie, 2007 14:27   Co w Pomezanii Malbork słychać? Wyniki i opinie

Cytat:
Stało się...Po tym jak kibice odwrócili się od Zarządu przyszedł czas na Piłkarzy.
Na dzisiejszym oficjalnym treningu pojawił się zaledwie jeden zawodnik (przypadkowo). W taki właśnie sposób zaprotestowali piłkarze przeciwko obecnemu trenerowi z którym nie widzą współpracy (kompletny brak warsztatu trenerskiego). Zawodników jednak dziś nie zabrakło na stadionie, zjawiło się 13 piłkarzy którzy trenowali, ale półtora godziny później pod kierunkie

Grzegorza Łukasika i Sebastiana Ratajczyka i jak sami zgodnie określają były to najlepsze zajęcia od ponad dwóch tygodni, a trwały ponad 2 godz.
Przed treningiem pojawiła się delegacja zarządu w składzie M.Czapla, H. Pawłowski i Z.Zapolski. Zarząd postawił jasno swój warunek, że mimo iż piłkarze nie widza najmniejszej szansy współpracy z Krzysztofem Piekarskim, trenera przez co najmniej miesiąc nie zwolni i kto nie pojawi się na czwartkowym treningu oznaczać to będzie, że nie będzie grał w Pomezanii (jak mówi zarząd MOP Malbork). Już teraz wiadomo, że na czwartkowym treningu prowadzonym przez K.Piekarskiego nie będzie 14 zawodników: Sebastiana Ratajczyka, Pawła Rybarczyka, Macieja Gebickiego, Kamila Wolińskiego, Krzysztofa Kornackiego, Mariusza Babczyńskiego, Macieja Rychlika, Krystiana Tryby, Łukasza Kownackiego, Marcina Raźniaczka, Piotra Dajera, Przemysława Matłoki, Łukasza Burdy oraz Tomasza Gostumskiego. reszta jeszcze się nie określiła gdyż nie było ich dzisiaj. Piłkarze jednak będą trenowali codziennie sami i nawed padł pomysł, że jeżeli zajdzie taka potrzeba będą grali od następnego sezonu w Pomezanii od „B” klasy.
Zarówno Mirosław Czapla jak i Henryk Pawłowski mimo tego nie zamierzają zdania zmienić, i w miejsce tych co odejdą powołać juniorów i prawdopodobnie w następnych meczach malborczycy zagrają składem juniorskim. Warto dodać, że niezbyt miło został potraktowany kierownik Grzegorz Łukasik któremu kazano zdać wszelkie dokumenty, karty zawodników itd. (więc i on prawdopodobnie nie będzie już kierownikiem).
Pozostaje pytanie...Była wspaniała atmosfera, była dobra frekfencja, 99% zawodników z Malborka i trener z Kwidzyna z którym od początku nie układała się współpraca. Jednak wyjdzie tak, że postanie tylko on, ale kogo będzie trenował...no tak juniorów!?A myslenie samego trenera?...on sam widzi bardzo dobrze co jest grane, ale nie reaguje. W Malborku sa dobrzy trenerzy z którymi piłkarze będą chętnie współpracować i do tego mają dobry warsztat trenerski. Bogdan Kazojc i Jacek Hrywniak każdy z nich ma w sercu Pomezanię i podjąłby się pracy, ale żadnemu z nich zarząd nie zaproponował pracy, a dlaczego...???Póki co odebrali nam bardzo wiele działacze na dzisiejszym spotkaniu...ale w sercu zawsze jest prawdziwa POMEZANIA!!!!

http://www.pomezania.pl/news.php?id=385 (Edytowałem - Feuchtwangen, przy cytowaniu należy podać źródło :!: )
Cyrki się dzieją w Pomezanii :-/ :evil:
Ostatnio zmieniony przez Sob 08 Wrz, 2007 18:10, w całości zmieniany 3 razy  

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Sie, 2007 18:53   

Trudna sytuacja gdy występuje taki konflikt - cyrki, nie cyrki, ale jak widać absolutnie brak chęci porozumienia

plonek90 

Wysłany: Czw 16 Sie, 2007 21:20   

a wjuinorach młodszych na wiekszości treningów juz chyba słynna "gierka" :D i jakoś im sie układa :D :P

Rysiu1987 

Wysłany: Nie 19 Sie, 2007 15:43   

Dzisiaj (niedziela) o godzinie 16 Pomezania Malbork gra w Smętowie z tamtejszą Pogonią w ramach rozgrywek V ligi II Gdańsk. W poprzedniej, inauguracyjnej kolejce Pomezania pokonała na swoim stadionie Pogoń Prabuty 2:1 (1:1), natomiast Pogoń Smętowo doznało klęski na własnym boisku ulegając Wierzycy Starogard Gd. aż 0:8. Strona www.pomezania.pl przeprowadzi relację live z tego meczu pod adresem: http://www.pomezania.pl/live/

StormChaser 
Administrator
Łowca...

Wysłany: Nie 19 Sie, 2007 19:23   

cztery nie uznane gole to chyba faktycznie rekord swiata :evil:

Rysiu1987 

Wysłany: Sob 25 Sie, 2007 22:40   

Dzisiaj Pomezania Malbork wygrała u siebie z Wierzycą Starogard Gd. 2:1 (0:1) po golach K. Kornackiego (57') i T. Gostumskiego (80').

Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu

Wysłany: Nie 26 Sie, 2007 12:49   

Byłem wczoraj na meczu i muszę powiedzieć, że się zawiodłem na kibicach. I to nie na tych, którzy siedzą w młynie i organizują oprawy, ale na zwykłych kibiców.

Ilu ich było 100? 200? Żenada.

Larina 

Pomogła: 4 razy
Wysłany: Nie 26 Sie, 2007 13:21   

Przechodziłam obok, gdy trwał mecz, i tak się dziwie, że aż tylu, bo wydawało mi się mniej.

polak
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Sie, 2007 15:30   

Mytoon napisał/a:
Ilu ich było 100? 200? Żenada

wszystko przez władze klubu, które rozwalają klub. Wprowadzili na V ligę bilety po 3 i 5 zł!!. Przypomne, że na barażąch kilka miesięcy temu było ponad 1000 osób.

Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu

Wysłany: Pon 27 Sie, 2007 12:36   

Wprowadzenie biletów wcale nie jest takie złe bo te parę złotych to wsparcie dla klubu. Z drugiej jednak strony jak ktoś ma wydać 3 zł na bilet to woli sobie piwko kupić. Ja z chęcią dam te 3 czy 5 zł.

Niewątpliwie przykro jest patrzeć jak klub się stacza. Byłem z Pomezanią od momentu jej powstania. Zaliczyłem sporo wyjazdów, prowadziłem kiedyś młyn. Dlatego sytuacja panująca w klubie mnie martwi.

Jak można zwolnić trenera, który wywalczył z drużyną drugie miejsce. W klubie wszystko grało, a T.M. został odstawiony od drużyny.

Zarząd robi cyrki, a cierpi na tym drużyna. Ehhhhhhhhhhhhh

Do tego infrastruktura. Niedługo nie będzie gdzie usiąść na meczu bo zostaną tylko krzesełka na krytej. Czy miasta nie stać na zamontowanie drewnianych ławek?

Odpowiedz do tematu