Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO

Poprzedni temat «» Następny temat
Ostróda Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego
Autor Wiadomość
Milek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Paź, 2008 16:05   

To ten ? Jedyny budynek na placu wyglądający na stary, na parterze na 100m. mieszkał kolega.
Analizowałem ze starymi zdjęciami już wcześniej, ale nie znalazłem podobnego, ponieważ ujęcia tej pierzei są robione od pomnika. Sprawdze jeszcze zdjęcia lotnicze.

100_1732.jpg
Plik ściągnięto 5243 raz(y) 69,23 KB

MP44 

Wysłany: Nie 12 Paź, 2008 22:18   

Milek45 napisał/a:
To ten ? Jedyny budynek na placu wyglądający na stary, na parterze na 100m. mieszkał kolega.
Analizowałem ze starymi zdjęciami już wcześniej, ale nie znalazłem podobnego, ponieważ ujęcia tej pierzei są robione od pomnika. Sprawdze jeszcze zdjęcia lotnicze.

Tak to ten. Gdzies mam jego zdjecia z lat 20tych. Jak odnajde to wrzuce.

Milek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Paź, 2008 17:59   

Architektura Placu Tysiąclecia za Gazetą Ostródzką sprzed lat.

ost.jpg
Plik ściągnięto 5192 raz(y) 113,28 KB

Ostatnio zmieniony przez Milek Pią 17 Paź, 2008 17:59, w całości zmieniany 1 raz  

MP44 

Wysłany: Pią 17 Paź, 2008 19:27   

Bardzo prosze o nie wklejanie takich BABOLI!!!!!! Uprasza sie autora tego grafomanskiego wybryku o serdeczne spier... od tematyki o ktorej niema pojecia. To przekracza granice nie tylko dobrego smaku ale nawet tolerancji. Z gory przepraszam za emocjonalny post. NEVERmarkt - po prostu moge tylko podziwac.

Milek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Paź, 2008 19:41   

MP44 napisał/a:
Bardzo prosze o nie wklejanie takich BABOLI!!!!!! Uprasza sie autora tego grafomanskiego wybryku o serdeczne spier... od tematyki o ktorej niema pojecia. To przekracza granice nie tylko dobrego smaku ale nawet tolerancji. Z gory przepraszam za emocjonalny post. NEVERmarkt - po prostu moge tylko podziwac.

Chodzi o treść czy o "NEVER" ? , o którego autora chodzi, tekstu, czy postu ?

MP44 

Wysłany: Pią 17 Paź, 2008 22:17   

O to co wkleiles jako ost.jpg przeciez to jakis horror jest. Ratusz nie powstal w sredniowieczu, architekt tez nazywal sie odrobinke inaczej, co za porazka ciezko dociec a na dodatek ulica dluga w Ostrodzie, zechce mi ten pan Babol eee autor pokazac kiedy taka ulica zaistniala przed 45 rokiem. To tak przy pierwszym czytaniu rzucilo sie w oczy.

Milek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Paź, 2008 08:49   

MP44 napisał/a:
O to co wkleiles jako ost.jpg przeciez to jakis horror jest. Ratusz nie powstal w sredniowieczu, architekt tez nazywal sie odrobinke inaczej, co za porazka ciezko dociec a na dodatek ulica dluga w Ostrodzie, zechce mi ten pan Babol eee autor pokazac kiedy taka ulica zaistniala przed 45 rokiem. To tak przy pierwszym czytaniu rzucilo sie w oczy.

Tym bardziej nie żałuję, że wkleiłem. Wycinki pochodzą z ogólnie dostępnej gazety lokalnej, a były częścią pracy gimnazjalnej mojej córki, wię czytało ją tysiące ludzi i na tej treści większość się opiera, po za tym trudna znaleźć źródła które tekst zweryfikują, chyba, że ktoś się wybierze do biblioteki, czy księgarni.
Dzięki forum można wyjaśnić pewne wątpliwości i zdyskredytować autora oraz gazetę, która puściła tekst.
W przeciwieństwie do Malborka, gdzie forumowiczów jest kilkuset tutaj wyjaśnianie pewnych kwestii trwa dłużej i niekoniecznie zgodnie z prawdą.

MP44 

Wysłany: Sob 18 Paź, 2008 22:46   

Tak, to prawda z punktu widzenia pedagogiki, ale tez zwroc uwage, ze tu pisze ludzie na odpowienie poziomie kultury i intelektu. O fascynacji historia regionu graniczaca miejscami z obsesja. Taki tekst ma te wade , ze ktos go moze potraktowac jaki reprezentujacy jakosc forum. Tak, ze teraz juz moze nie jestem zdecydowanie na nie - Twoj argument jest mocny i konkretny - ale jeszcze nie na tak.

Anrep 

Wysłany: Nie 19 Paź, 2008 08:39   

Moim zdaniem, zamiast mieć pretensje o wklejenie artykułu, lepiej w punktach podać jakie błędy tam występują, z jednoczesnym podaniem rozwiązania.
Wklejanie tekstów z prasy lokalnej, którą trudno poznać ze względu na jej ulotność i trudny dostęp jest zaletą Forum, a nie jego wadą.

Pozdrawiam

Hagedorn 
Administrator

Wysłany: Nie 19 Paź, 2008 09:12   

na pewno "Neuer" a nie "Never" :hihi:

Odpowiedz do tematu