Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
IV liga?
Autor Wiadomość
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Cze, 2007 10:56   

Nadesłane przez Polaka na GG:

Cytat:
W DNIU DZISIEJSZYM O GODZINIE 17:00 WSZYSCY KIBICE POMEZANII ZBIERAJĄ SIĘ PRZED MIEJSKIM DOMEM KULTURY NA PLACU SłOWIAŃSKIM SKĄD NASTĄPI PRZEMARSZ ULICAMI MIASTA AŻ NA STADION. ZABIERZ ZE SOBĄ KOLEGĘ. NIECH BĘDZIE NAS JAK NAJWIĘCEJ. NIECH CAŁY MALBORK WIE, ŻE DZISIAJ POMKA GRA!
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Cze, 2007 21:41   

http://www.pomezania.pl/

Cytat:
W dzisiejszym meczu barażowym mimo zdecydowanie lepszej gry Pomezania uległa 0:1 Czarnym Czarne. Jedyną bramkę w 70 minucie strzelił Adam Szaciukiewicz. Zawodnik Czarnych dośrodkował, następnie kolejny zgrał w środek bramki gdzie odnalazł się Szaciukiewicz.
 
 
luanda 
Emerytowany Rycerz Jedi


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Nie 17 Cze, 2007 23:37   

Jechałem Piłsudskiego po 20, akurat kibice szli hordą (na wysokości aresztu), krzycząc: "Pozdrowienia do więzienia!!!".
Parząc na wyraz MORD tych nastolatków (i starszych), czułem zażenowanie i żal, że nie jestem pewny, czy zdecyduję się pójść na mecz Polska - Niemcy na otwarcie EURO 2012 z 6-letnim synem... ;/
Cóż, może coś się zmieni, ale na razie forma i treść "kibolowania" futbolu w tym kraju bardzo mi nie odpowiada... Co prawda ostatni mecz na jakim byłem był z Portugalią w Chorzowie i tragedii nie było na stadionie, ale poza to jednak żenada...
Zmieniło się coś od października?
_________________
總是看美好的一面生活
Więc po śladach cudzej krwi wiedzie wąski ślad na szczyt...
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Cze, 2007 18:19   

Będąc z Feuchtwangenem i pijąc "zupę chmielową" koło zamku słyszeliśmy tylko okrzyki "Lechia Gdańsk, Lechia Gdańsk"... kibiców którzy szli na mecz Pomezanii
 
 
Corzano 
Przybysz z plaży


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Pon 18 Cze, 2007 18:21   

To co powinni krzyczeć lechiści? :-)
_________________
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Pon 18 Cze, 2007 18:31   

Azaziz napisał/a:
Będąc z Feuchtwangenem i pijąc "zupę chmielową" koło zamku słyszeliśmy tylko okrzyki "Lechia Gdańsk, Lechia Gdańsk"... kibiców którzy szli na mecz Pomezanii


Wśród kibiców Pomezanii jest sporo sympatyków Lechii więc to nic dziwnego ;)

Byłem na meczyku, ludzików sporo. Gra hmmmmm, coż chłopaki nie mieli szczęścia, a w rewanżu na terenie rywala będzie ciężko i to bardzo.
 
 
 
Kogh Wasil I 
Bartek Wasilewski


Wysłany: Pon 18 Cze, 2007 18:44   

Kiedy będzie rewanż?
_________________
http://wykresologia.blogspot.com
 
 
 
plonek90 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Pon 18 Cze, 2007 18:48   

sroda chyba, o 13 spod pomezanii autokar odjedza. koszt - 20zł :D
_________________
plonek90
 
 
 
polak
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Cze, 2007 20:03   

Cytat:
W najbliższą środę przez klub organizowany jest wyjazd autokarowy do Czarnego na rewanżowy mecz barażowy o awans do IV ligi. Całkowity koszt tego wyjazdu to 20zł . Wstępnie zbiórka jest o 13:00 na stadionie! JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZA POMKA GRA!!!!BĄDŹ TAM I TY!

www.pomezania.pl
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 20:02   

Cytat:
Nie udało się Pomezanii wywalczyć upragnionego awansu do IV ligi, w meczu rewanżowym padł dokladnie taki sam wynik jak w Malborku. Nie liczy się styl a zdobyte bramki, a te zdobywali wyłącznie zawodnicy Czarnych, którzy tym samym zapewnili sobie utrzymanie wśród IV ligowców.


http://www.pomezania.pl/
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Sro 20 Cze, 2007 20:40   

Szkoda :(
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group