Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs na dyrektora MDK
Autor Wiadomość
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Czw 29 Gru, 2011 22:52   Konkurs na dyrektora MDK

Komentarz raczej zbędny...

Cytat:
Nowym dyrektorem Miejskiego Domu Kultury została wybrana Aleksandra Kapejewska. O wynikach konkursu, który się odbył w środę, poinformował na sesji Rady Miasta burmistrz Andrzej Rychłowski.




Źródło
 
 
mr_x 

Wysłany: Pią 30 Gru, 2011 10:39   

Francula, trzeba było nie wstawiać tej informacji :nununu: , bo teraz poleci cała dyskusja na temat wybranej osoby, komisji, która ją wybrała, i warunkach konkursu. Ja zacznę delikatnie i powiem, że jest to już kolejny "konkurs" organizowany przez Urząd Miasta w Malborku z dziedziny "nie ważne co umiesz, ważne kogo znasz" albo "nie ważne jak jest, ważne jak się umówimy, że jest".
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pią 30 Gru, 2011 12:38   

Osobiście, ani nie znam Pani Dyrektor, ani nie wiem jakie ma predyspozycje do tego stanowiska, więc się nie wypowiadam. Tym bardziej, ze o kontrkandydatach też nic nie wiadomo.
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Pią 30 Gru, 2011 16:18   

A może warto poczekać z ocenami, aż nowa dyrektor zacznie działać, zorganizuje kilka imprez? ;-)
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sob 31 Gru, 2011 20:11   

No właśnie
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
mr_x 

Wysłany: Pon 02 Sty, 2012 11:41   

Doczekaliśmy się listy kontrkandydatów:
1. Robert Kowalik
2. Dorota Pietrzak
3. Bogdan Szydłowski
4. Maria Seibert
5. Leszek Orczykowski
6. Bohdan Paczkowski
7. Andrzej Mańkowski

Storm dobrze to ujął
StormChaser napisał/a:
ani nie znam Pani Dyrektor, ani nie wiem jakie ma predyspozycje do tego stanowiska

Czyli dyrektorem jednej z najbardziej znanych placówek kultury w mieście będzie osoba nieznana, bynjamniej szerszej grupie mieszkańców, oraz taka, o której predyspozycjach do tego stanowiskach nic nie wiemy. A teraz przyłóżmy ten szablon (znajomość/rozpoznawalność i predyspozycje) do pozostałych kandydatów i porównajmy, czy szersza publika malborska zna kogoś z tej siódemki oraz czy znacie ich predyspozycje do prowadzenia takiej placówki?

Zastanawiam się, czy komisja konkursowa nie powinna przybliżyć mieszkańcom dokonania zawodowe nowej pracowniczki? Żeby było jasne, kto obejmuje ten urząd. Uzasadnienie wyboru przepisali z konkursu z 2008 roku od Pana Paczkowskiego i zmienili tylko nazwisko (taki inteligentny zabieg pracowników z magistratu, nie obrażając nikogo ;-) ). Wybranej mogę tylko życzyć jak najmniej kłopotów.
Ostatnio zmieniony przez mr_x Pon 02 Sty, 2012 11:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Pon 02 Sty, 2012 13:23   

Nie wiem, czy jest sens to drążyć, zwłaszcza tutaj :roll:
_________________
.............................................
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group