Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukamy mecenasa :)
Autor Wiadomość
szymon 

Wysłany: Wto 22 Lis, 2011 13:13   Szukamy mecenasa :)

Pamiętacie sympatyczną dziewczynę w zielonej sukience której zdjęcie znalazło się wśród materiałów promujących Oblężenie Malborka? To Katarzyna Różańska, na co dzień studentka II roku archeologii Uniwersytetu Gdańskiego.
Przed naszą Kasią pojawiła się szansa ważnej wyprawy naukowej. Dwutygodniowy pobyt w Izraelu połączony z wykładami o tematyce archeologicznej i religioznawczej jest dla niej ogromną szansą na poszerzenie wiedzy, zdobycie nowych doświadczeń, nawiązanie cennych międzynarodowych kontaktów. Sama możliwość udziału w projekcie jest nagrodą za dotychczasowe zaangażowanie oraz wyniki w nauce. Kasia ma już za sobą podobną wyprawę. Już jako studentka pierwszego roku uczestniczyła w miesięcznych wykopaliskach w Macedonii. Poprzedni wyjazd był w całości finansowany przez uczelnię. Koszt aktualnego uczestnik musi pokryć niestety we własnym zakresie. Całkowity koszt zamyka się w kwocie 4,5 tysiąca złotych. Kwota taka jest dla młodej, uczącej się osoby nieosiągalna. Na niekorzyść działa czas. Na ostateczną deklarację oraz uiszczenie pierwszej transzy pozostał raptem tydzień.
Poszukujemy osobę lub firmę która objęłaby Kasię mecenatem.
Pomóżcie dotrzeć z tą informacją do instytucji które mogłyby pomóc.
Kasia mimo młodego wieku (21 lat) ma również spory dorobek artystyczny. Od wielu lat czynnie związana jest też z ruchem rekonstrukcji historycznej. Regularnie uczestniczy w malborskim Oblężeniu.

Akcję prowadzi i koordynuje stowarzyszenie Bractwo Rycerskie Chorągiew Ziemi Malborskiej. Środki można wpłacać na konto naszego stowarzyszenia.
Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy: bractwochzm@gmail.com

źródło fot: http://oblezenie.zamek.malbork.pl/
Nip: 579-208-17-19 Regon: 220030700 KRS: 0000230423
nr konta: 44 1090 1098 0000 0001 1401 1031 (bank WBK)

argus 

Wysłany: Wto 22 Lis, 2011 13:49   

Dobrym rozwiązaniem jest wzięcie kredytu studenckiego, bo jest najniżej oprocentowany na rynku. Co prawda banki wypłacają tylko po 600 zł miesięcznie, ale przez 10 miesięcy można trochę odłożyć m. in. na takie wyprawy. A dla najlepszych studentów banki umarzają 20 % udzielonego kredytu.
Wiem, że Kasi w tym nie pomogłem, ale na przyszły rok warto pomyśleć o własnych pieniążkach. ;-)

szymon 

Wysłany: Wto 22 Lis, 2011 15:48   

Branie kredytu jest niestety wielce ryzykownym posunięciem. Żyjemy w czasach w których ukończone studia, nawet z świetnymi wynikami, nie dają gwarancji satysfakcjonującej i dobrze płatnej pracy.
Co z rynkiem pracy zrobi "kryzys" za lat kilka...
Wizja wchodzenie w samodzielność z kredytem do spłacenia na starcie jest średnio optymistyczna.
Chociaż jest to oczywiście rozwiązanie :)
Ostatnio zmieniony przez szymon Wto 22 Lis, 2011 15:53, w całości zmieniany 1 raz  

Linka 
Mistrz
Bride of Francula

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Wto 22 Lis, 2011 18:11   

Życzę powodzenia... Sama byłam w podobnej sytuacji i musiałam obejść się smakiem. Wielu studentów, niestety, musi sobie odpuścić podobne wyjazdy z tej samej przyczyny. Taki los. Jeżeli baaardzo jej zależy, to, jak argus napisał, trzeba wziąć kredyt i tyle. Ale i tak życzę szczęścia w poszukiwaniach, a nuż :-)

Odpowiedz do tematu