Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
EURO 2012
Autor Wiadomość
xray1815 
fresh MD


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007 13:22   EURO 2012

No i Panie i Panowie stało się. Mamy Euro 2012. Najbardziej chce mi się śmiać z pewnych siebie Węgrów i Chorwatów, którzy nie przejmowali sie zbytnio naszą kandydatura a jak przyszło co do czego to nie dostali żadnego głosu.

euro.gif
Plik ściągnięto 21193 raz(y) 7,41 KB

_________________
XRAY

Jeśli "a" oznacza szczęście, to a=x+y+z; x - to praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.

A. Einstein
Ostatnio zmieniony przez StormChaser Pon 28 Wrz, 2009 18:34, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
vonplauen 


Pomógł: 5 razy
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007 13:39   

Dostaniemy w końcu takiego porządnego 'kopa do przodu'.Nowe stadiony,środki transportu w miastach w których będą mecze,modernizacja dróg i kolei.No i zagramy na Euro :-D Spore wyzwanie przed nami.Byłem dziwnie spokojny że organizację nam powierzą,ale cieszę się cholernie.
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007 16:26   

Nie mogłem uwierzyć :-D takie afery, przekręty, aresztowania, brak choćby jednego stadionu, zawieszone pzpn przez pewien okres czasu, brak dróg - hehehe, a tu taka niespodzianka, ciekawe jak rozwiążą problem megakorków w Warszawie/Gdańsku/Wrocku/Poznaniu
 
 
Adam OK
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007 18:25   

Choć raz nam sie dostało i to nie jest kop w tyłek :mrgreen: Fajnie, oby to był początek, może kiedyś dostaniemy też igrzyska albo MŚ w pile kopanej? ;-) (no co, pomarzyć zawsze można :mrgreen: )
 
 
rob3rt 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007 19:52   

euro 2012 świetnie gigantyczna reklama dla naszego kraju tylko trzeba to wykorzystać a znając zycie ktoś jeszcze baaaardzo zarobi na tym euro i to niestety indywidualne jednostki :/

swoją drogą ciekawe jaka byłaby maskotka tego euro ja głosuje na Czesia!!





i jak go mozna nie kochać ;)
_________________

 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007 19:54   

Cytat:
swoją drogą ciekawe jaka byłaby maskotka tego euro ja głosuje na Czesia!!


Genialny :!: :lol:
 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007 20:15   

Mnie piłka nie interesuje, ale oglądam czasami mecze. A Euro, jak weszłem po szkole do kompa i zobaczyłem pasek TVN 24 na dole ekranu i na czerwono pisze że to my, ucieszyłem się.
_________________
www.sklejmy.com
Zapraszam na mojego photobloga:
www.flickr.com/photos/bartoszmalbork/
 
 
luanda 
Emerytowany Rycerz Jedi


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007 20:23   

SUPER-EKSTRA-REWELACYJNIE!

Przyjmuję zlecenia na bilety na mecze na Baltic'a Arena
_________________
總是看美好的一面生活
Więc po śladach cudzej krwi wiedzie wąski ślad na szczyt...
 
 
 
plonek90 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007 21:02   

a ja akurat pisałem klasówke z historii jak dostałem mesa od siostry :D
_________________
plonek90
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007 03:34   

http://kwidzyn.naszemiast...nia/682079.html

W Gdańsku Letnicy likwidowane jest właśnie jedno z osiedli mieszkaniowych. Ma tu bowiem powstać stadion Baltic Arena - reprezentacyjny obiekt Pomorza, jeden z najnowocześniejszych w Polsce, który ma być wizytówką naszego kraju podczas Mistrzostw Europy w 2012 roku.

Baltic Arena w liczbach

* koszt budowy 80 mln euro
* pojemność 44 000 miejsc
* wymiary boiska 105 x 68 m
* czas budowy 2007 - 2010

40_682079_1_d_9039.jpg
Plik ściągnięto 21146 raz(y) 20,28 KB

 
 
Steinbrecht 


Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007 15:27   

no partio rządzdąca zobaczymy czy sprostacie oczekiwaniom kibiców piłkarzy


a mochery będą złe :lol: :lol:
_________________
Pozdrawiam!
 
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007 15:30   

Kadencja mija w 2009 bodajże, partia rządząca może wyluzować :lol:
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Steinbrecht 


Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007 15:46   

no fakt

ale jak nic niezrobia do tego czasu to niezdążą odejśc tylko ich wywiozą na taczce
_________________
Pozdrawiam!
 
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007 15:55   

Eeetam przybetonowali się Lepperem, ostatecznie cyro z Lucyferem podpiszą :evil:
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Steinbrecht 


Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007 18:55   

to do nich podobne :lol:
_________________
Pozdrawiam!
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007 19:33   

Ale mamy czwartego koalicjanta - jurka więc będą 4 partie w rządzie - każda na kase z jednego stadionu
 
 
mw
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007 23:38   

Ludzie czy w ciągu 2 lat był jakiś przekręt finansowy tego rządu? nie przypominam sobie...

jakoś tak ludzie nie przeżywali kiedy Polską rządził Olo "trzeźwy" Kwaśniewski, Miller wraz z mafia, wtedy się działo... ułaskawianie bandziorów pełno afer ze spółkami skarbu państwa których nitki szły do pałacu prezydenckiego, informowanie mafii przez rządzącą partię o policyjnych czynnościach...

ktoś robi społeczeństwo w konia i napuszcza je na nie najgorsze rządy które teraz mamy...
Ostatnio zmieniony przez Pią 20 Kwi, 2007 17:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Steinbrecht 


Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007 14:31   

MW jesteś po prostu zatwardziałym bez obrazy pseudodemokratą. Nasza demokracja jest młoda i nie dojrzała. to Prawda że kaczyńscy starają się coś robić i to im wychodzi ale nie musieli wszytkich afer przypinać kwaśnieskiemu bo millerowi to tak to szuler! Ale czemu oczerniać panią kwaśniewską WSTYD :!: :!: :!: :!:
_________________
Pozdrawiam!
 
 
 
mw
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007 16:08   

Obrazek znalazłem w sieci jeszcze przed rządem PiSu, choćby nie wiem jak cukierkowe obrazki z Jola i Kwasem pokazywali w telewizji dla mnie to jest gość który ułaskawia bandziorów ze swojej paczki, i to mówi o wszystkim. A afery np. Orlenu której nitki zbiegały się u Kwasa w pałacu to odkryły jeszcze komisje śledcze za SLD... także nie wiem o co koledze chodzi.

Co do prezydentowej to działalność fundacji przy aferach jakie odkrywały komisje śledcze to jasne jest ze to była pralnia brudnej kasy...

oczywiście to są tylko moje domysły na podstawie różnych poszlak - wyników pracy komisji śledczych
 
 
vonplauen 


Pomógł: 5 razy
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007 16:34   

Po pierwsze - Być może kolega nie zauważył,ale jak głosi napis u góry jest to 'Forum poświęcone miastu Malbork i jego okolicom',a nie sprawom polityczno-światopoglądowym,więc swoją nachalną,ideologiczną propagandę postaraj się przynajmniej ograniczyć.
Po drugie - Tematem tego wątku jest Euro 2012,a nie pan Kwaśniewski i jego małżonka.
 
 
 
Adam OK
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007 17:20   

vonplauen napisał/a:
Po drugie - Tematem tego wątku jest Euro 2012,a nie pan Kwaśniewski i jego małżonka.

Owszem, ale Kwach się wiąże z polityką, podobnie jak Euro. A żeby byc w miarę sprawiedliwym:
mw napisał/a:
Ludzie czy w ciągu 2 lat był jakiś przekręt finansowy tego rządu? nie przypominam sobie...

Może i nie, ale PiS obiecał 3 mln mieszkań, ktorych najprawdopodobniej nie będzie, więc ten rząd aż taki wspaniały nie jest (lepsze to niż afery z poprzedniej kadencji, ale marna to pociecha).
A co do Euro - jest wiele do zrobienia i miejmy nadzieję, że rząd zrobi co może, aby pomóc w dobrej organizacji turnieju i że zrobi to tak szybko, jak tylko sie da.
 
 
mw
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007 17:30   

vonplauen napisał/a:
Po pierwsze - Być może kolega nie zauważył,ale jak głosi napis u góry jest to 'Forum poświęcone miastu Malbork i jego okolicom',a nie sprawom polityczno-światopoglądowym,więc swoją nachalną,ideologiczną propagandę postaraj się przynajmniej ograniczyć.
Po drugie - Tematem tego wątku jest Euro 2012,a nie pan Kwaśniewski i jego małżonka.


Jeżeli tak to niezgodny z tematyka forum jest cały temat... co jest oczywistym absurdem bo topic jest w odpowiednim dziale... bolą cię inne niż Twoje poglądy? trochę modnej tak "tolerancji" o której tyle wszyscy mówią...

Rozumiem że uważasz że dozwolona jest tylko krytyka i żarty z obecnego prezydenta i rządu a krytyka poprzedniego to propaganda i off topic?

proszę więc też o trochę obiektywizmu...
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007 17:38   

EURO 2012 :mrgreen: o tym pisać :!: :idea:
 
 
mw
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007 17:45   

Euro to prawie wszystkich cieszy 8-)

Jeżeli wszytko będzie dobrze zrobione, będzie współpraca miedzy rządem a samorządami nie będą brały górę rożne spory i rywalizacja polityczna to wiele w tym kraju się zmieni w ciągu 5 lat a zainwestowane pieniądze zwrócą się z nawiązką...
 
 
vonplauen 


Pomógł: 5 razy
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007 18:21   

mw napisał/a:

Jeżeli tak to niezgodny z tematyka forum jest cały temat... co jest oczywistym absurdem bo topic jest w odpowiednim dziale... bolą cię inne niż Twoje poglądy? trochę modnej tak "tolerancji" o której tyle wszyscy mówią...

Rozumiem że uważasz że dozwolona jest tylko krytyka i żarty z obecnego prezydenta i rządu a krytyka poprzedniego to propaganda i off topic?

proszę więc też o trochę obiektywizmu...

'Krytyki i żartów z obecnego prezydenta' nigdy nie uprawiałem,chociaż powodów ku temu sporo by się znalazło.Widzisz,ja tu jestem już jakiś czas i nigdy o swoich poglądach nie wspominałem,bo uważam,że to forum nie jest odpowiednim miejscem na ich wyrażanie.Ty wchodzisz i od razu zaczynasz reklamowo-ideową ofensywę.Natrętna promocja światopoglądowo obcego wielu osobom człowieka jest uważam nie na miejscu,bo to nie jest polityczne czy ideowe forum.
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007 18:25   

vonplauen napisał/a:
bo to nie jest polityczne czy ideowe forum.


No właśnie, a nie wiem czy ktoś z was pomyślał, że będziemy rozstawieni w losowaniu i w grupie A, czyli nie trafimy na dwójkę największych europejskich twardzieli w 2011 :D
bo pewnie w Grupie B będzie Ukraina :) - lub na odwrót
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007 19:03   

A może wystąpimy w roli obrońców tytułu :roll:
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007 19:12   

Nieco czarnego humoru...

nieodb.gif
Plik ściągnięto 16399 raz(y) 67,96 KB

kartkad.jpg
Plik ściągnięto 16399 raz(y) 87,32 KB

_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007 19:20   

buahahahahahahahaha
 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007 19:25   

Poczekawy do poniedziałku na Szymona Majewskiego Show, zobaczymy co on wymyśli.
_________________
www.sklejmy.com
Zapraszam na mojego photobloga:
www.flickr.com/photos/bartoszmalbork/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group