Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
Oddaj głos na zamek
Autor Wiadomość
mr_x 

Wysłany: Wto 23 Sie, 2011 10:03   Oddaj głos na zamek

Nie wiem czy ktoś już namawiał na głosowanie w sondzie rmffm na najlepszą atrakcję turystyczną Pomorza, ale jak nikt tego nie zrobił, to muszę zrobić to sam, bo dział promocji zamku chyba śpi. A więc zapraszam do głosowania. Link http://www.rmf24.pl/fakty...skie,nId,353190
Ostatnio zmieniony przez mr_x Wto 23 Sie, 2011 10:04, w całości zmieniany 1 raz  

rob3rt 

Wysłany: Wto 23 Sie, 2011 11:55   

Malbork nie powinien mieć sobie równych, ale wiadomo, swój zagłosuje na swojego więc z trójmiastem nie mamy szans, chociaż na razie jesteśmy na drugim miejscu ;)

mr_x 

Wysłany: Wto 23 Sie, 2011 12:45   

Kilka dni temu zamek był na pierwszym miejscu, a Akwarium na drugim. Teraz sytuacja się odwróciła. Całe Trójmiasto i tak nie będzie głosowało razem, bo głosy rozdzielają się na kilka różnych atrkacji.

rob3rt 

Wysłany: Wto 23 Sie, 2011 16:49   

trakt królewski w Gdańsku również już wyprzedził Malbork. Nawet jak głosujący podzielą się na dwie (lub 3 części jak doliczyć molo) to i tak sam Malbork i okolice nie dadzą rade

margan1983 
SŁOWACKIEGO

Wysłany: Wto 23 Sie, 2011 17:29   

ja się nie dziwię ponieważ bilety są tak drogie, że sporo mieszkańców już nie pamięta jak ten zamek wygląda od środka więc i na niego nie będzie głosować, poza tym gdyby nie wy to nawet bym o tym głosowaniu nie wiedział jak większość ludzi z Malborka :D

rob3rt 

Wysłany: Wto 23 Sie, 2011 18:04   

byłem ostatnio na zamku i fakt wydaje się na pierwszy rzut oka ze cena jest bardzo droga, ale trzeba zauważyć że utrzymanie zamku w stanie takim jaki jest to nie kwestia zapłacenia pani Stasi żeby czasem przejechała miotłą po posadzce... To nie jest miejsce jak np. jakiś wodospad o który nie trzeba się martwić, tylko postawić barierki i zarabiać na tym co zrobiła natura i tak szybko tego nie zniszczy, dlatego uważam że cena biletów jest adekwatna, a jak coś to zawsze można iść pozwiedzać po godzinie 18.45 ;)

ps. myślę że ten dział nie jest odpowiedni na ten wątek ;)

Odpowiedz do tematu