Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
Noc Muzeów w Muzeum Zamkowym w Malborku - 14.05.2011
Autor Wiadomość
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu

Wysłany: Pią 06 Maj, 2011 16:43   Noc Muzeów w Muzeum Zamkowym w Malborku - 14.05.2011

Program:

14 maja 2011
20:30 – START Brama Główna MZM
21:30 – nocny punkt biblioteczny Biała Sowa – autor Marek Stokowski czyta Samo-loty
22:00 – fireshow Woodstock Ognia Team przedstawi spektakl nawiązujący do amerykańskiego Woodstock z 1969
22:30 – nocny punkt biblioteczny Biała Sowa – Tomasz Bogdanowicz czyta Kubusia Puchatka
23:00 – fireshow cz. II Woodstock Ognia Team
23:30 – DUŻA SCENA - koncert zespołu Kuśka Brothers

Więcej tu - KLIK

Hagedorn 
Administrator

Wysłany: Pią 06 Maj, 2011 17:23   

a żeton? będzie jakiś żeton czy znowu tylko ciastko? :-/

Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu

Wysłany: Pią 06 Maj, 2011 17:28   

Wejściówką będzie przypinka w komplecie z kartką pocztową. :-|

stanisławn 

Wysłany: Czw 12 Maj, 2011 20:07   

Mytoon napisał/a:
Wejściówką będzie przypinka w komplecie z kartką pocztową.

pbialk 
pbialk

Wysłany: Pią 13 Maj, 2011 18:48   Pytanko do tych co już byli

Nie uczestniczyłem nigdy w tej imprezie. Czy to znaczy że za 5PLN mogę połazić jutro bez problemu po zamku, czy też bilet trzeba mieć dodatkowo, albo liczba wejściówek jest jakoś limitowana, albo tyle mojego, co sobie połażę po dziedzińcu, bo wszystko zamknięte?

pszemot 
taurus

Wysłany: Sob 14 Maj, 2011 08:44   

Wejściówką (i biletem) jest ta przypinka, nie trzeba nic dodatkowo kupować. Na bramie co kilka minut przewodnicy będą zabierać wycieczki do oprowadzenia po zamku. Z tym, że nie będzie to standardowe oprowadzanie, ale skrócone, bo większość wystaw będzie zamknięte. Po tym można przyłączyć się do towarzyszących imprez na zamku.

stanisławn 

Wysłany: Nie 15 Maj, 2011 15:14   

start o 20.30 na teren zamku dostałem się o godz 21.15 atmosfera jak w kolejce do sklepu w latach osiemdziesiątych.
przewodników było wielu, mi utkwiły w pamięci słowa jednego:
Przewodnik na moście na Zamek Wysoki: "jesteśmy nad suchą fosą po lewej widać 2 baszty, pomiędzy nimi w średniowieczu była kładka" i pognał dalej zwiedzający za nim.

SAM_0082.JPG
Plik ściągnięto 6656 raz(y) 66,44 KB

SAM_0094.JPG
Plik ściągnięto 6656 raz(y) 55,13 KB

Ostatnio zmieniony przez stanisławn Nie 15 Maj, 2011 15:14, w całości zmieniany 1 raz  

Grażyna 
GML

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Nie 15 Maj, 2011 15:52   

stanisławn napisał/a:
atmosfera jak w kolejce do sklepu w latach osiemdziesiątych

2 lata temu miałam podobne przeżycia (bezcenne) i skojarzenia z "powrotem do przeszłości". Powiedziałam sobie: nigdy więcej. :evil:

Linka 
Mistrz
Bride of Francula

Wysłany: Nie 15 Maj, 2011 18:41   

Ja też, dlatego w tym roku sobie odpuściłam uczestnictwo (mimo kilku niewątpliwie ciekawych atrakcji Nocy). Skoro wystawy i tak były niedostępne, to lepiej wyłożyć kilka złociszy w poniedziałek i spokojnie sobie zwiedzić w dzień. I zdjęcia wyjdą lepsze :-)

Grażyna 
GML

Wysłany: Nie 15 Maj, 2011 20:09   

Osobiście, chciałam zobaczyć się z Markiem Stokowskim i wyrazić mu swoje uznanie. Jednak cena za to - usiłowanie wejścia przez bramę główną - stojąc - wydaje się w jakiejś kolejce, która ma 50 ogonów - i kto cwańszy, albo silniejszy wejdzie szybciej - to dla mnie już nie warte stresu, który musiałam przeżyć, chcąc zafundować wnuczce "noc w muzeum". Nerwy, które straciłam próbując się dostać na dzioedziniec, ochraniając jednocześśnie dziecko przed stratowaniem, skopaniem, popychaniem - tego nie da się wyrazić. Na pweno nikt więcej nie namówi mnie na te "atrakcje"

Odpowiedz do tematu