Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
Odwołani wicedyrektorzy
Autor Wiadomość
zapała 

Wysłany: Czw 13 Paź, 2011 13:12   

Linka napisał/a:
Może zwrócisz się z tym zapytaniem do dyrekcji Muzeum Zamkowego :roll:
Nie wiem, czemu mają służyć tego typu dociekania na forum poświęconemu lokalnej historii. Najpierw jakieś doszukiwanie się nepotyzmu na podstawie wątłych przesłanek, teraz to. Jeżeli ktoś ma problem, niech idzie z tym do odpowiednich instytucji.

Święte słowa Linko ;-) z tym, że już od dawna nie jest to forum poświęcone lokalnej historii, choć takie było gdy się doń "zapisywałem" kierując się podtytułem kilka lat temu. Tyle, że ten podtytuł jakoś tak "zniknął" (przypomina się casus z "Folwarku zwierzęcego" :-) , miłośnicy historii jakoś zamilkli a odezwali się domorośli "detektywi" tropiący rzeczywiste i wydumane nieprawidłowości. Patrząc na ich zaangażowanie mam wrażenie, że pomylili epoki bo niegdyś mogliby zrobić kariery jako aktywiści ORMO. Kończę OT :ops: i pozdrawiam :piwo:

mr_x 

Wysłany: Czw 13 Paź, 2011 13:40   

Nie jestem politykiem, ani zwolennikiem jakiejś partii, nie mam też interesu w tym, aby stawiać zarzuty komuś. Prawa przecież nie złamano w tej sytuacji, więc nie ma sensu zgłaszać tego do "odpowiednich instytucji". Dyrektor mógł wybrać sobie kogo chciał, wybrał akurat taką osobę. Zobaczymy jak się sprawdzi. Ok, przyrzekam, że nie będę już detektywem. Mea culpa!! Wracam do historii.

Kuglow 

Wysłany: Czw 13 Paź, 2011 14:38   

mr_x napisał/a:
Mea culpa!! Wracam do historii.

To bardzo dobre i rozsądne rozwiązanie. :clap: :ok:

stanisławn 

Wysłany: Czw 13 Paź, 2011 15:12   

zapała napisał/a:
niegdyś mogliby zrobić kariery jako aktywiści ORMO
z Regulaminu forum
Regulamin forum napisał/a:
Szczegółowy regulamin forum:

1. Forum udostępnia swoim użytkownikom możliwość bezpłatnego uczestniczenia w Forum w celu wymiany informacji, komentarzy i opinii na różne tematy

Moim zdaniem informacje mr_x mieszczą się w tym zakresie, przynajmniej dowiedziałem się kto jest wice w muzeum. Może jako doświadczona osoba na salonach finansowych zdobędzie fundusze i zamek odbuduje kościół, Bramę Nową etc. Pożyjemy zobaczymy, ocenimy.

luanda 
Emerytowany Rycerz Jedi

Wysłany: Czw 13 Paź, 2011 17:47   

A mnie akurat zaciekawił post mr_x...

StormChaser 
Administrator
Łowca...

Wysłany: Czw 13 Paź, 2011 20:30   

luanda napisał/a:
A mnie akurat zaciekawił post mr_x...
Drzewko doprawdy imponujące, szkoda tylko, że nie owocuje z korzyścią dla naszego miasta. Sam tekst się tu marnuje, niejeden br... chętnie by to drukiem puścił zwłaszcza w ubiegłym tygodniu pieniądz ciężki z tego by był :hahaha:

Odpowiedz do tematu