Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Tczew - 4 Sambory
Autor Wiadomość
zet48 
Krzysztof 1987


Pomógł: 7 razy
Wysłany: Wto 01 Cze, 2010 16:27   Tczew - 4 Sambory

4 Sambory to ostatni już lokalny dukat wydany z okazji Jubileuszu 750-lecia Miasta Tczewa ...
http://www.tczew.pl/index...5dd3fd83a2539ba
Cytat:
4 SAMBORY
To trzeci i ostatni z serii dukatów lokalnych emitowanych przez Urząd Miejski w Tczewie z okazji jubileuszu 750-lecia nadania Tczewowi praw miejskich. Moneta trafi do obiegu 1 czerwca 2010 r. i będzie można się na posługiwać przez trzy miesiące w wybranych punktach handlowych i usługowych
(...)
4 sambory można od 1 czerwca nabywać w sześciu punktach: Urzędzie Miejskim, Tczewskim Centrum Sportu i Rekreacji, Centrum Wystawienniczo- Regionalnym Dolnej Wisły, Centrum Kultury i Sztuki, Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz Hotelu Carina. Cena dukata to 4 zł. Akcja potrwa do 31 sierpnia br.


7f7552249dc7915.jpg
Plik ściągnięto 65 raz(y) 32,65 KB

_________________
Henryk V do swoich rycerzy
"Od dziś dzień , do końca świata w ludzkiej będziem pamięci, My wybrani - Kompania Braci, Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi Bratem"
Ostatnio zmieniony przez Mytoon Wto 01 Cze, 2010 16:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kristoph 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Wto 01 Cze, 2010 20:08   Dukat

Czy będzie jakaś nowa seria dukatów?
_________________

 
 
 
zet48 
Krzysztof 1987


Pomógł: 7 razy
Wysłany: Wto 01 Cze, 2010 20:46   

Wiem że mają zapas każdego z trzech dukatów (4 Dersławy, 4 Trsowy, 4 Sambory) i planują je wydać razem w jakimś pamiątkowym pudełku.
_________________
Henryk V do swoich rycerzy
"Od dziś dzień , do końca świata w ludzkiej będziem pamięci, My wybrani - Kompania Braci, Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi Bratem"
 
 
 
Kristoph 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Pon 05 Lip, 2010 18:40   Dukaty

Wyemitowany został już ostatni z trzech dukatów lokalnych z okazji 750- lecia miasta Tczewa. Emisja dukata 4 Sambory przewidziana jest do 31 sierpnia ( pod warunkiem, że wcześniej nakład nie zostanie wyczerpany ). Ci, którym nie udało się nabyć dwóch poprzednich okolicznościowych monet - 4 Dersławów
i 4 Trsowów, mogą to jeszcze nadrobić.
Na zlecenie Biura Promocji Urzędu Miejskiego wydane zostały zestawy wszystkich trzech monet - w eleganckim opakowaniu, z krótką informacją o Tczewie
i tczewskich dukatach. Zestaw można nabyć w kasie Urzędu Miejskiego. Jego cena ( w tym koszt trzech dukatów ) to 16,55zł. :-)
_________________

 
 
 
dirschauowiec 


Wysłany: Pon 05 Lip, 2010 21:10   

Pomysł z dukatami fajny, ale szkoda, że do ich produkcji użyto marnej jakości stop - moje monety śniedzieją... Rodzinie i znajomym również.
Ostatnio zmieniony przez dirschauowiec Pon 05 Lip, 2010 21:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kristoph 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Wto 06 Lip, 2010 05:44   

Moje też śniedzieją.
_________________

 
 
 
Hagedorn 
Administrator



Pomógł: 28 razy
Wysłany: Wto 06 Lip, 2010 06:28   

większość metali pokrywa się patyną - dlatego cenniejsze monety lepiej przechowywać np. w plastikowych kapslach...
_________________

 
 
Kristoph 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Wto 17 Sie, 2010 14:10   Dukaty

Dzisiaj próbowałem nabyć zestaw wszystkich trzech monet w opakowaniu. Nie było to proste.
Tczewskie dukaty skończyły się w Miejskiej Bibliotece, w Muzeum Wisły kiosk zamknięty - nawet nie wiadomo z jakiego powodu.
Ostatnie miejsce, gdzie można nabyć tczewskie dukaty lokalne to kasa Urzędu Miejskiego, a i tam się kończą.
Więc UWAGA:
WSZYSCY, KTÓRZY JESZCZE NIE NABYLI, A CHCIELI BY - TO OSTATNI DZWONEK.

Monety 1.jpg
Plik ściągnięto 53 raz(y) 108,02 KB

Monety 2.jpg
Plik ściągnięto 57 raz(y) 103,3 KB

_________________

 
 
 
zet48 
Krzysztof 1987


Pomógł: 7 razy
Wysłany: Wto 17 Sie, 2010 14:20   

o ile się nie mylę to cena wynosi 35 zł
_________________
Henryk V do swoich rycerzy
"Od dziś dzień , do końca świata w ludzkiej będziem pamięci, My wybrani - Kompania Braci, Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi Bratem"
 
 
 
Kristoph 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Wto 17 Sie, 2010 14:31   

Cena za cały zestaw Tczewskich Dukatów wynosi: 16,55zł.
_________________

 
 
 
zet48 
Krzysztof 1987


Pomógł: 7 razy
Wysłany: Wto 17 Sie, 2010 14:37   

Ja kupiłem dukaty w zestawie z pamiątkową filiżanką za 35 zł
_________________
Henryk V do swoich rycerzy
"Od dziś dzień , do końca świata w ludzkiej będziem pamięci, My wybrani - Kompania Braci, Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi Bratem"
 
 
 
Kristoph 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Wto 17 Sie, 2010 14:43   

Cena 16,55zł. to takiego zestawu co mam w poście po wyżej na zdjęciach.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group