Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Park Jurajski w Malborku
Autor Wiadomość
bombel_ 


Wysłany: Sob 23 Lip, 2011 09:15   

norge napisał/a:
Mocną stroną parku jest również kino 5 D (szkoda tylko, ze tak drogo) :-(


Jakie wrażenia są w tym kinie? Przyznaję, że nie miałem jeszcze okazji 'poczuć' 5D więc zastanawiam się, czy warto wydać kasiorę na to
 
 
pszemot 
taurus


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Sob 23 Lip, 2011 14:01   

Wrażenia - każdy będzie miał inne, to jak z gustem. Najlepiej iść samemu i się przekonać.
Mi osobiście nie za bardzo się podobało, obraz kiepski (nie 3D ale bardziej 2D), trzęsienia foteli trochę nie zgrane z tym co się działo na ekranie.. Pomysł może i dobry, ale trzeba go dopracować w szczegółach (byłem na filmie "Podróż do wnętrza ziemi").
_________________
Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co ma dla nas.
W. S. Reymont
 
 
 
stanisławn 

Pomógł: 3 razy
Wysłany: Sob 23 Lip, 2011 17:56   

jak tak dalej będzie to opanują cale miasto :hahaha:
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011 04:38   

W robocie ostatnio jednego pojmałem, ale młody był jakieś 5 cm długości, wolność odzyskał na trawniku ;-)
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
margan1983 
...


Wysłany: Wto 26 Lip, 2011 13:20   

nie byłem tam ale słyszałem że jak idzie się z rodziną (2 osoby dorosłe + małe dziecko) to te 200zł - 300zł trzeba zostawić na opłaty dodatkowe w środku :d - ciekawe ile ludzi z Malborka pójdzie tam 2-gi raz? czy utrzyma się długo to?
_________________
Kiedyś było jak by fajniej.
 
 
 
bombel_ 


Wysłany: Sro 27 Lip, 2011 20:20   

margan1983 napisał/a:
te 200zł - 300zł trzeba zostawić na opłaty dodatkowe w środku :d - ciekawe ile ludzi z Malborka pójdzie tam 2-gi raz? czy utrzyma się długo to?


Oni raczej liczą na turystów :-?
 
 
jacek.km 

Wysłany: Sro 10 Sie, 2011 18:21   

margan1983 napisał/a:
nie byłem tam ale słyszałem że jak idzie się z rodziną (2 osoby dorosłe + małe dziecko) to te 200zł - 300zł trzeba zostawić na opłaty dodatkowe w środku :d - ciekawe ile ludzi z Malborka pójdzie tam 2-gi raz? czy utrzyma się długo to?


Ja chętnie ;-) A swoją drogą to wszystko można policzyć po maksymalnych kosztach na podstawie cennika, byłem z dziećmi i nie były wszystkim zainteresowane. Więc zapewne każdy koszty sobie ustali, bilet rodzinny wstępu 50-65 zł, nie jest tak źle. Plus atrakcje jakie kto woli

Ja rozpatrując ceny atrakcji za przykład biorę zamek w Malborku jako wyznacznik kosztów - bilet rodzinny 126 zł - 4 osoby, plus wieża 6+6+8+8 - więc 154 zł, razem :-)

Polecam.
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Sro 10 Sie, 2011 21:17   

jacek.km napisał/a:
Ja rozpatrując ceny atrakcji za przykład biorę zamek w Malborku jako wyznacznik kosztów - bilet rodzinny 126 zł - 4 osoby, plus wieża 6+6+8+8 - więc 154 zł, razem :-)

Polecam.
O qrcze, porównujesz plastikowe badziewie dino parku do gotyckiego zamku :?: Przecież to herezja :!:
 
 
jacek.km 

Wysłany: Sro 10 Sie, 2011 22:16   

Och, nie zmieniaj tematu Argusie, dinopark to świetna rozrywka za nieduże pieniądze :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group