Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
Młody Las
Autor Wiadomość
aszmbk 
Moderator

Wysłany: Pon 21 Maj, 2007 16:12   odp

"pewnie dlatego że jest to pojęcie o szczególnej wartości dla fundatorów tablicy..." szczególnie data 22 LIPCA

vonplauen 

Wysłany: Pon 21 Maj, 2007 18:06   

Mała 'ciekawostka' - Ta tablica z bloku przy ul. Piastowskiej 15 jest nowa,oryginalną w 1997 czy 98 roku ukradli i zapewne spieniężyli panowie remontujący pomieszczenie dzisiejszej Informacji turystycznej i Galerii 'Ars'.Sprawa poszła na policję,zgłoszenie oczywiście zbagatelizowali i olali nie podejmując żadnych działań.

mw
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Maj, 2007 20:51   Re: odp

aszmbk napisał/a:
"pewnie dlatego że jest to pojęcie o szczególnej wartości dla fundatorów tablicy..." szczególnie data 22 LIPCA

mój pierwszy post komentuje tablice "Młodego Lasu"z "Ratusza", drugi post to link do strony ze zdjęciami z poświęcenia sztandaru grupy "Młody Las" i przykładami owych zdjęć

oba posty nie są ze sobą połączone... nie wiem skąd to pomieszanie treści i dziwne przeinterpretowanie sensu mojego wpisu

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Cze, 2007 23:14   

I jak poszukiwania historii Młodego Lasu mw?

mw
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Cze, 2007 12:26   

No cóż, natłok innych obowiązków trochę odsunął w czasie to zamierzenie. Ale póki są wakacje, jest szansa ze znajdę na to czas

_Maja_ 

Wysłany: Sro 19 Lis, 2008 18:46   

siostra mi opowiadała, że niedawno odbyło się w I liceum spotkanie ze starszymi panami, członkami Młodego Lasu, a na plakacie informującym o tym spotkaniu było napisane, że jest to jakaś pogadanka ekologiczna. Ratunku :evil:

karVVan 
Pierwszy Burmistrz Marienburga

Wysłany: Sro 19 Lis, 2008 19:32   

Jesli to prawda,to juz jest doprawdy kpina.I moze nawet podstawa do pociagniecia kogos do odpowiedzialnosci.Wyobrazam sobie,jak ci ludzie sie poczuli.

Gdańszczanka 
Zwiedzacz

Wysłany: Sro 19 Lis, 2008 22:11   

Trzeba się chyba pospieszyć, jeśli chcemy sie dowiedzieć czegoś od tych panów... Niedawno zmarła pani, z którą miałam rozmawiać właśnie na temat Młodego Lasu. Od 6 lat zbierałyśmy się do rozmowy z dyktafonem w tle... :-(

Mr.Kłosik
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Gru, 2008 10:57   

W ZSP nr 3 jest wystawa poświęcona historii Młodego Lasu :-)

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Gru, 2008 14:47   

Mr.Kłosik napisał/a:
W ZSP nr 3 jest wystawa poświęcona historii Młodego Lasu :-)

Kłosik byś zrobił jakiś fotoreportaż :ok:

Odpowiedz do tematu