Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Sylwester 2009/2010
Autor Wiadomość
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Pią 16 Paź, 2009 16:05   Sylwester 2009/2010

Z 82 - 200 Malbork :-D

sylwester.jpg
Plik ściągnięto 190 raz(y) 114,76 KB

_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
 
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Pią 16 Paź, 2009 16:20   

Rzeczywiście wystąpi supergwiazda :hahaha: :hahaha: ale jakie miasto takie gwiazdy
 
 
Grażyna 
GML

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Pią 16 Paź, 2009 16:39   

Na Boga! A któż to jest :?:
 
 
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Pią 16 Paź, 2009 17:04   

Grażyna napisał/a:
A któż to jest


http://pl.wikipedia.org/wiki/DJ_Adamus

Cytat:
DJ Adamus, właśc. Adam Jaworski (ur. 1975 w Opolu) – DJ oraz producent, a także dziennikarz.

Zajmuje się m.in oprawą muzyczną (wraz z Ygorem) w programie Kuby Wojewódzkiego. Karierę muzyczną rozpoczął jako gitarzysta zespołu 3K, z którym w 1996 roku wygrywa przegląd "100 godzin" i w katowickim cyberstudio nagrywa płytę EneDue wydaną przez wytwórnię W Moich Oczach.

Wspólnie z Mafia Mike są założycielami projektu Wet Fingers, który wsławił się przebojami "Hi-Fi Superstar", opartym na samplach piosenki "Hi-Fi" grupy Banda i Wanda oraz "Nu Limit", opartym na utworze instrumentalnym Kombi "Bez ograniczeń" (jednoznacznie kojarzącym się z czołówką programu "5-10-15").


http://www.topdj.pl/index...ja=pokaz&id=129

Cytat:
Adamus

Producent muzyczny, DJ, remixer, muzyk, kompozytor i dziennikarz. Urodzony w 1975 roku w Opolu, od 2001 roku mieszkający i pracujący w Warszawie. Od 1993 związany z opolskimi, lokalnymi rozgłośniami radiowymi (Radio Prokolor, Radio Park, Radio Plus, Radio Ole). Współpracował z lokalną prasą opolską, a także miesięcznikiem Brum i Plastyk, do czasu zamknięcia tytułów. Od 2000 roku był coraz aktywniejszy na polskiej scenie klubowej, gdzie grał jako Adamus oraz Pozytywka Sound System, na terenie całego kraju i poza granicami. W Sound Systemie współpracował m.in. z wokalistkami (Azja, Novika, Nuno), instrumentalistami (wibrafon, trąbka, saksofon), oraz innymi DJ'ami. Adamus z łatwością nawiązuje kontakt z publicznością, potrafi rozgrzać każdy klubowy parkiet. W Polsce grał w wielu klubach, m.in.: Piekarnia, Sfinks, Eskulap, Radiobar, Muza, Organza, Klubokawiarnia i wielu innych.

Spektakularnym sukcesem był set zagrany na 4 gramofony latem 2002 roku, na plaży w Łebie czy też występ przed Shakedown w warszawskiej Piekarni. Jako kompozytor i współkompozytor, dał się zauważyć na płytach: "3K-ene due", "Radio Leniwa Niedziela", "Warszawa - Ścieżka Dźwiękowa", "Winyl Deser". Współprodukował ponad 15 różnych płyt z muzyką klubową. Produkował remixy, dla wielu zespołów (Manaam, Myslovitz, Kasa, Futro, Contra, Paprika, Corps i wiele innych). Adamus nagrywał partie scratch'y dla zespolu FUTRO oraz do remixów Maryli Rodowicz. Występował z czołówką światowych DJ'ów (Carl Cox, Timo Mass, Artful Bodger, Eddi Amador i wieloma innymi).

Współkomponował muzykę do przedstawień teatralnych i filmów (m.in. Wrocławski Teatr K2 -przedstawienie "Mc Mayak", offowy film "Arche", ponadto muzyka zespołu 3K została wykorzystana w filmie "Że życie ma sens"). Współtworzył wraz z Januszem Stokłosą muzykę do najnowszego musicalu "Romeo i Julia" w reżyserii Janusza Józefowicza, gdzie także gościnnie występuje. Adamus, jako jedyny rodzimy DJ, może poszczycić się występem dla 90 tyś. publiczności, a stało się to na jednej z największych imprez sylwestrowych 2002 roku, na Rynku Głównym w Krakowie.
_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
Ostatnio zmieniony przez MrKłosik Pią 16 Paź, 2009 17:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Grażyna 
GML

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Pią 16 Paź, 2009 18:48   

No, nie powiem, powaliło mnie ;-)
 
 
Milek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Paź, 2009 18:50   

No ale z drugiej strony na Sylwestra idzie się witać Nowy Rok, grajek to sprawa drugorzędna.
 
 
markiz70 
easy rider


Wysłany: Pią 16 Paź, 2009 21:09   

Mi tam muzyka w tańcu nie przeszkadza :peace:
_________________
benzyna we krwi i wiatr we włosach
Ostatnio zmieniony przez Pią 16 Paź, 2009 21:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Grażyna 
GML

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sob 17 Paź, 2009 17:07   

markiz70 napisał/a:
Mi tam muzyka w tańcu nie przeszkadza :peace:

Mi też nie.
Znałam gostka, który tańczył do przemówienia Lenina! (autentycznie) Na pewnym zebraniu towarzysko - rozrywkowym gospodarz puszczał na adapterze płyty z radzieckiej gazetki "Murziłka".[ konia z rzędem, temu kto wie co to było !] W pewnym momencie skończyła się piosenka i zaczęło archiwalne nagranie przemówienia Wodza Rewolucji, a mój znajomy z partnerką tańczyli nadal...Grunt to wyczucie rytmu... :-D
 
 
duszy 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sob 17 Paź, 2009 18:47   

Grażyna napisał/a:
radzieckiej gazetki "Murziłka".[ konia z rzędem, temu kto wie co to było !]

To była taka gazetka dla dziatwy obowiązkowo prenumerowana w szkolnych kołach Przyjaźni Polsko-Radzieckiej.
Gdzie odebrać tego konia ? nie musi być z rzędem, maść obojętna :peace:
_________________

 
 
Grażyna 
GML

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sob 17 Paź, 2009 19:12   

duszy napisał/a:
Gdzie odebrać tego konia ? nie musi być z rzędem, maść obojętna

"Słowo się rzekło, kobyłka u płota", a konik - stary szachowy Może być?
Jeśli tak, to daj znać na pw.
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sob 07 Lis, 2009 20:35   

Można snobistycznie
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Sob 07 Lis, 2009 21:29   

Czy macie już plany sylwestrowe?
Może podpowiecie jak, gdzie i nie za drogo spędzić miło ostatnią noc w roku.
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sob 07 Lis, 2009 21:33   

Masz wyżej jedyne 760 od pary :hihi:
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
dlaczego? 


Wysłany: Sro 11 Lis, 2009 23:31   

Wydaje mi się, że najlepsze Sylwestry są takie, za które nie trzeba płacić ;) Zresztą, może ktoś lubi się wystroić, zabulić i uważać na to, co robi, i co mówi wśród tych obcych ludzi :P
StormChaser, dobrze, że od pary, a nie od osoby ;P Ej, to może zrobimy imprezę przy mini zamku (makiecie) za pół tej ceny? :D Mogę sprzedawać bilety ;)
 
 
szymon 


Wysłany: Czw 12 Lis, 2009 13:07   

Mini sylwester z mini biletami w mini cenie


Szkoda że przy mini zamku nie ma mini Karwanu :-/
_________________
Bananowy jest po prostu żywot mój, aaahhaaa
Ostatnio zmieniony przez szymon Czw 12 Lis, 2009 13:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dlaczego? 


Wysłany: Czw 12 Lis, 2009 15:34   

szymon, Karawanu, czy Izby wytrzeźwień? ;P
 
 
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Pon 28 Gru, 2009 16:30   

http://www.malbork.pl/ind...sk=view&id=3618

plakat_sylwester.jpg
Plik ściągnięto 81 raz(y) 142,11 KB

_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
 
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Czw 31 Gru, 2009 17:25   

Scena dla Adamusa

20091231_120513.JPG
Plik ściągnięto 84 raz(y) 174,78 KB

_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Robin Hood 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Czw 31 Gru, 2009 20:12   

Życzenia dla mieszkańców będą z poziomu deptaka czy z balkoniku w "Panoramie" .... ;-)
A czy lokal pn. MWC będzie w noc sylwestrową przyjmował gości :?: :piwo: :clap:

P.S.
nadmorska plaża w sylwestrową noc jest suuuuper :-D
tajemniczo i bajecznie ...
_________________
Liber is est existimandus, qui nulli turpitudini seruit.
Cave me, Domine, ab renegatus, ab inimico vero me ipse cavebo.
 
 
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Pią 01 Sty, 2010 19:36   

Fajerwerki w Malborku :-D ( Ja byłem w Nowym Stawie, więc foto my dad ) :mrgreen:

IMG_9469.JPG
Plik ściągnięto 71 raz(y) 139,22 KB

IMG_9471.JPG
Plik ściągnięto 70 raz(y) 138,15 KB

IMG_9472.JPG
Plik ściągnięto 78 raz(y) 140,53 KB

_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
 
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pią 01 Sty, 2010 19:57   

MrKłosik napisał/a:
foto my dad
Się chłop marnuje ;-)
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Pią 01 Sty, 2010 20:21   

Ano, fajowe foty :piwo:
_________________
.............................................
 
 
szymon 


Wysłany: Nie 03 Sty, 2010 14:18   

Nowy Rok witałem na imprezie z przyjaciółmi. Na deptaku byłem dosłownie chwilkę i przyznam że jestem pozytywnie zaskoczony. Dj Adamus okazał się profesjonalistą i potrafił dobrać repertuar stosowny do okoliczności i odbiorców. Przyjazne dla ucha przeboje. Zainteresowanie mieszkańców ogromne :clap: :clap:

Naprawdę fajnie to wypadło.
Natomiast jeśli chodzi o nowe miejsce czyli ul. Kościuszki.
Pracownicy MDK którzy ZAWSZE obsługują tą imprezę (scena, nagłośnienie, cała infrastruktura typu barierki itp.)
muszą być na miejscu na wiele godzin przed imprezą. Ciężko pracują, mimo okrutnego mrozu, mimo tego że wszyscy w tym czasie się bawią. Gdy uczestnicy rozchodzą się do ciepłych domków lub na inną imprezę, oni muszą demontować graty praktycznie do rana. :idont:
Całość to około 12 godzin na mrozie.
Gdy impreza odbywała się przed MDK nie trzeba było zwozić gratów, bo były na miejscu.
Na Kościuszki to cała wyprawa.
Bliskość MDK to także możliwość ogrzania się, zjedzenia czegoś ciepłego i jednoczesnego doglądania imprezy.
Byłem przekonany że w związku ze zmianą miejsca teraz taką bazą będzie MWC. Tym czasem w budynku było całkowicie ciemno.

Nikt nie szanuje pracy tych ludzi. :idont:
_________________
Bananowy jest po prostu żywot mój, aaahhaaa
 
 
fritzek 
Frysia z Warzywodu


Pomogła: 3 razy
Wysłany: Nie 03 Sty, 2010 16:54   

szymon napisał/a:

Natomiast jeśli chodzi o nowe miejsce czyli ul. Kościuszki.
Pracownicy MDK którzy ZAWSZE obsługują tą imprezę (scena, nagłośnienie, cała infrastruktura typu barierki itp.)
muszą być na miejscu na wiele godzin przed imprezą. Ciężko pracują, mimo okrutnego mrozu, mimo tego że wszyscy w tym czasie się bawią. Gdy uczestnicy rozchodzą się do ciepłych domków lub na inną imprezę, oni muszą demontować graty praktycznie do rana. :idont:
Całość to około 12 godzin na mrozie.

Nikt nie szanuje pracy tych ludzi. :idont:


Dziwny punkt widzenia. Czy pracownicy MDK robią to za darmo?
_________________
www.wolneforumgdansk.pl
Frysia - poszukiwacz bursztynowej komnaty
 
 
 
Robin Hood 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Nie 03 Sty, 2010 18:42   

fritzek napisał/a:
Dziwny punkt widzenia. Czy pracownicy MDK robią to za darmo?


... dopiero ten punkt widzenia jest rzeczywiście zadziwiający?

Bez znaczenia jest czy robią to za darmo czy nie. Zapewnienie odpowiednich warunków pracy to obowiązek organizatorów. Kto w tym przypadku zawalił nie mnie dochodzić. Nie ma znaczenia wysokość wynagrodzenia.
Odpowiednie przepisy regulują kwestie związane z pracą poza pomieszczeniami w warunkach niskich temperatur. Za stworzenie odpowiednich warunków odpowiada więc pracodawca.
Poza tym trzeba widzieć w drugiej osobie człowieka, a nie maszynę nakręcaną pięniędzmi. O ile rzeczywiście tak było jak opisuje Szymon, to współczuję pracownikom MDK.
_________________
Liber is est existimandus, qui nulli turpitudini seruit.
Cave me, Domine, ab renegatus, ab inimico vero me ipse cavebo.
 
 
markis 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Nie 03 Sty, 2010 20:18   

Miało być o Sylwestrze, a jest BHP :shock:
_________________
"Dopiero, gdy się człowiek ruszy z własnej norki, docenia cuda, które czają się nawet w bliskiej okolicy." ( Linka)
 
 
fritzek 
Frysia z Warzywodu


Pomogła: 3 razy
Wysłany: Nie 03 Sty, 2010 20:24   

Robin Hood napisał/a:

Bez znaczenia jest czy robią to za darmo czy nie. Zapewnienie odpowiednich warunków pracy to obowiązek organizatorów. Kto w tym przypadku zawalił nie mnie dochodzić. Nie ma znaczenia wysokość wynagrodzenia.
Odpowiednie przepisy regulują kwestie związane z pracą poza pomieszczeniami w warunkach niskich temperatur. Za stworzenie odpowiednich warunków odpowiada więc pracodawca.

Owszem znaczenie ma, to czy coś się robi za pieniądze, czy w ramach wolontariatu. Za darmo i w kiepskich warunkach nie można nikogo przymusić do pracy.
Przeczytaj ostatnie zdanie, które napisałeś.

Niestety, albo i stety Sylwester i Nowy Rok w naszej szerokości geograficznej łączą się z niedogodnościami pogodowymi. Zawsze komuś jest za zimno/za ciepło/za sucho/za mokro. Nikt nie pracuje przy obsłudze imprez masowych za darmo. I pracownicy MDK to chyba nie gwiazdy światowego formatu, żeby na nich chuchać i dmuchać.
_________________
www.wolneforumgdansk.pl
Frysia - poszukiwacz bursztynowej komnaty
 
 
 
Robin Hood 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Nie 03 Sty, 2010 21:24   

fritzek napisał/a:
... I pracownicy MDK to chyba nie gwiazdy światowego formatu, żeby na nich chuchać i dmuchać.

...czyli segregacja i dyskryminacja w najczystszej postaci :-/ :clap:
Gwiazdy światowego formatu też nie wolontariusze i kasę (i to niezłą) biorą więc po co na nich dmuchać i chuchać...
Pracownicy MDK to tacy sami ludzie z krwi i kości jak gwiazdy światowego formatu... z pięniędzmi czy bez ;-)
więc należy się szacunek dla ich pracy i wyrazy ubolewania, że nikt nie stanął na wysokości zadania by zapewnić im godziwe warunki pracy. Nie widzę więc żadnego uzasadnienienia w próbie wprowadzania w życie teorii o należących do niższej kasty pracownikach technicznych, którym nie są należne godziwe warunki pracy a przede wszystkim traktowanie ich w kategoriach ludzkich tylko dlatego, że pobierają wynagrodzenie i nie są wolontariuszami...

fritzek napisał/a:
... w kiepskich warunkach nie można nikogo przymusić do pracy.

:?: ...w jakim świecie Ty żyjesz... :?: Gazet nie czytasz? telewizji nie oglądasz? ...
Oczywiście nie znamy zdania samych zainteresowanych. Być może troska o ich zdrowie i samopoczucie jest dla nich krepująca ? Może wykonywali swoje obowiązki w imię pasji i chęci zapewnienia dobrej zabawy Malborczykom. Jeżeli tak to wielki szacun i podziękowanie dla technicznych z MDK-u :kciuki: :ok:
Przepraszam za :ot: (choć wg mnie jest to też w kontekście omawianej imprezy sylwestrowej)
_________________
Liber is est existimandus, qui nulli turpitudini seruit.
Cave me, Domine, ab renegatus, ab inimico vero me ipse cavebo.
Ostatnio zmieniony przez Robin Hood Nie 03 Sty, 2010 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agrest123 
Dojrzały/niedojrzały owoc


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Nie 03 Sty, 2010 21:32   Sylwestrowe pokazy

Zdarzyło mi się być przy "fontannie" o północy...
Takie te krótkie pokazy ogni sztucznych były że szok.
6 min po północy ludzie zaczeli się rozchodzić.
_________________
Malbork - kocham to miasto!!!
Ale czy ludzi niekompetentnych, robiących z niego własny folwark i prowincję?
 
 
fritzek 
Frysia z Warzywodu


Pomogła: 3 razy
Wysłany: Nie 03 Sty, 2010 21:47   

Uprawiasz czysty populizm w swoich kwiecistych postach.

Zwróć się ze swoimi pretensjami do pracodawcy. Wydaje mi się, że tak wielkie zaangażowanie emocjonalne może płynąć tylko z klawiatury osoby, która zmarzła przy pracy w noc sylwestrową.

Bijesz pianę Hood, która już opadła. Kolejny Sylwester za 362 dni.
_________________
www.wolneforumgdansk.pl
Frysia - poszukiwacz bursztynowej komnaty
Ostatnio zmieniony przez fritzek Nie 03 Sty, 2010 21:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group