Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO

Poprzedni temat «» Następny temat
Szpital Jerozolimski
Autor Wiadomość
stanisławn 

Wysłany: Wto 01 Mar, 2011 22:51   

DB napisał/a:

MDK zarządza Szpitalem Jerozolimskim

2011-03-01, Aktualizacja: dzisiaj 12:01

Naszemiasto.pl (RK)
Od 1 marca, jak zapowiedział Urząd Miasta Malborka, budynek Szpitala Jerozolimskiego przechodzi już w zarząd Miejskiego Domu Kultury.

źródło

stanisławn 

Wysłany: Sro 16 Mar, 2011 12:55   

DB napisał/a:
Malbork: Polsko-niemiecki spór o zabytkowy szpital
źródło
"murzyn zrobił swoje murzyn może odejść" - zebrał kasę, odbudował teraz papa :hihi:

StormChaser 
Administrator
Łowca...

Wysłany: Sro 16 Mar, 2011 19:59   

Ciekawe, że mamy v-ce burmistrza do spraw dyplomacji, czy raczej skandali dyplomatycznych.

Linka 
Mistrz
Bride of Francula

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sro 16 Mar, 2011 20:04   

Ogólnie dość niesmaczna historia :-| Może wyniknąć z niej np. to, że partnerzy albo potencjalni partnerzy miasta będą w przyszłości mieli Malbork w nosie :-/

francula 
Mr Bimler

Wysłany: Sro 16 Mar, 2011 20:27   

Niedługo dojdzie do tego, że za spiskiem przeciwko naszej wspaniałej władzy i miastu stoją masoni, cykliści i Chińczycy. Takie wnioski wyciągam po lekturze dzisiejszej GM i zawartej tam wypowiedzi pana wice.

Linka 
Mistrz
Bride of Francula

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sro 16 Mar, 2011 20:37   

francula napisał/a:
cykliści

Miej się zatem na baczności :mrgreen:

karVVan 
Pierwszy Burmistrz Marienburga

Wysłany: Sro 16 Mar, 2011 20:43   

WSTYD,WSTYD,WSTYD!
Totalna buta wszechmocnych i zero profesjonalizmu :nook:

Waldek.K 
Waldek.K.

Wysłany: Nie 20 Mar, 2011 12:29   

Zaprosiliśmy wszystkich zainteresowanych o publiczne wyjaśnienie tej niezręcznej sytuacji. Zorganizowaliśmy konferencję prasową z dr Hemprichem (Stowarzyszenie Szpitala Jerozolimskiego) oraz kolejną z J.T. Wilkiem (Burmistrz kadencji 2002-2006) . Nasi obecni burmistrzowie zdecydowanie odmówili publicznego wystąpienia przed kamerami i odpowiedzi na zadawane im przez dziennikarzy pytania. "Wszystko, co mieliśmy do powiedzenia już przekazaliśmy" - usłyszałem

TV Malbork nagrała wywiady, które dostępne są tu oraz tu

kolekcjoner 
Mistrz

Wysłany: Nie 20 Mar, 2011 14:40   

Słoma - a właściwie gnój - z cholewek butów wyłażą. I jeśli ktoś ma czelność mówić, że wypowiedź Pana Hemprich szkodzi Malborkowi (Dziennik Malborski z 18 marca br., str. 3), to właśnie ta wypowiedż, ta postawa, zasługują na nagnę, na potępienie. Właśnie takie postawy, takie słowa, szkodzą naszemu miastu. Cóż - należy przywołać moje pierwsze zdanie. Pamiętać należy, że to nie jest prywatny folwark. Raz podjęte zobowiązania obowiązują do końca, nieważne kto rządzi. I gdy nie możemy spełnić obietnicy (z jakichkolwiek powodów) wzięte pieniądze należy oddać. A jak ma się inne zdanie, to należy podeprzeć się opinią prawną, zaskarżyć skutecznie tamtą umowę w sądzie. A NIE SZARGAĆ DOBRE IMIĘ MALBORKA!!!!!!

zapała 

Wysłany: Nie 20 Mar, 2011 15:40   

Waldek.K napisał/a:
Zaprosiliśmy wszystkich zainteresowanych o publiczne wyjaśnienie tej niezręcznej sytuacji. Zorganizowaliśmy konferencję prasową z dr Hemprichem (Stowarzyszenie Szpitala Jerozolimskiego) oraz kolejną z J.T. Wilkiem (Burmistrz kadencji 2002-2006) . Nasi obecni burmistrzowie zdecydowanie odmówili publicznego wystąpienia przed kamerami i odpowiedzi na zadawane im przez dziennikarzy pytania. "Wszystko, co mieliśmy do powiedzenia już przekazaliśmy" - usłyszałem

TV Malbork nagrała wywiady, które dostępne są tu oraz tu

Waldek.K - przy innej okazji polemizowałem z Tobą na temat sposobu prowadzenia "dialogu" (?) z malborskimi władzami - odszczekuję - wygląda na to, że w 101% miałeś rację. Takiego "buractwa" jak w wykonaniu władz miasta dawno nie widziałem. Żenada, dno dna i dziesięc metrów mułu! :nook:

Odpowiedz do tematu