Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
Wycieczka z Malborka do Pasłęka
Autor Wiadomość
kolekcjoner 
Mistrz

Wysłany: Wto 28 Lip, 2009 18:50   Wycieczka z Malborka do Pasłęka

Dzisiaj spotkał się komitet organizacyjny nowej wycieczki - z Malborka do Pasłęka - rowerami oczywiście. W spotkaniu wziął udział naczelny koordynator oraz zapalony uczestnik tych wyjazdów - Towarzysz Kuglow vel Herr Kuglerstein. Wypad odbędzie się w ciągu najbliższych dwu tygodni, myślę, że w sobotę (jeszcze nie wiemy w którą). Oczywiście dane te znajdą się w tym miejscu wraz z mapą oraz kilometrażem. Powrót pociągiem.
A tym, którzy naszego skromnego kolegę już zapomnieli - przypomnę jego fizis. Oto Towarzysz Główny Koordynator :) .
Ostatnio zmieniony przez Siostra Irena Sro 29 Lip, 2009 07:13, w całości zmieniany 2 razy  

Kuglow 

Wysłany: Wto 28 Lip, 2009 23:09   

Ten ostatni raz jeszcze przełknę umieszczanie moich zdjęć bez mojej zgody, ale mam prośbę do wszystkich forumowiczów aby nie umieszczali zdjęć robionych mi przypadkowo. Mnie to nie bawi i niezbyt dobrze się z tym czuję. Proszę adminów o wykasowanie tego zdjęcia.
Ostatnio zmieniony przez Kuglow Wto 28 Lip, 2009 23:13, w całości zmieniany 1 raz  

sybiseck 

Wysłany: Czw 30 Lip, 2009 06:50   

:-/ Piękna wycieczka,ale obawiam się iż w tym czasie będę daleko na rowerze. Coby nie zapeszać w tej chwili załatwiane są sprawy organizacyjne. Zapowiada się niezła wyprawa na wschód. Pozdrawiam wszystkich uczestników i do zobaczenia na trasie. :ok: :ok:

bociek 

Wysłany: Pią 31 Lip, 2009 13:52   

Czekam na mapę i dane dotyczące startu do Pasłęka.Faktycznie przez ten najazd rycerstwa nasze rumaki zastały się i czas by je rozruszać na trasie do Pasłeka.

bociek 

Wysłany: Sro 05 Sie, 2009 21:06   

Drodzy koledzy i koleżanki z komitetu organizacyjnego jakie ustalenia kiedy ruszamy na Pasłęk. :evil: :evil:

sybiseck 

Wysłany: Czw 20 Sie, 2009 09:13   

:roll: Sądzę, że Pasłęk w tym roku pozostanie nie ruszony. Ja zdążyłem w tym czasie objechać rowerem Królewiec i mnóstwo ciekawych miejsc . Pozdrawiam.

Linka 
Mistrz
Bride of Francula

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Czw 20 Sie, 2009 11:03   

Weźcie sprawy w swoje ręce :-) sami nie umicie, towarzysze? ;-) :mrgreen:

francula 
Mr Bimler

Wysłany: Czw 20 Sie, 2009 11:07   

Tak naprawdę każdy może zorganizować wycieczkę rowerową. Wystarczy rzucić hasło. A czy będą chętni, to już inna sprawa... ;-)

amot 
andy

Wysłany: Czw 20 Sie, 2009 13:05   

francula napisał/a:
Tak naprawdę każdy może zorganizować wycieczkę rowerową. Wystarczy rzucić hasło. A czy będą chętni, to już inna sprawa... ;-)

Napisz proszę "wystarczy zaproponowac", bo haseł to było i "jestci u nas dostatek".
Zbyszku, gdybyś wcześniej pomyślał to pewnie "rowerowałbyś" przez Pasłęk w swej podróży do stolicy diecezji sambijskiej :-D .

Kuglow 

Wysłany: Czw 20 Sie, 2009 13:23   

Nie kłóćcie się proszę drogie dzieci,wycieczka rowerowa do Pasłęka odbędzie się w najbliższą sobotę 22.08. Wyjazd o godz. 09:00 spod baszty w której znajduje się Koło przewodników przy zamku (50 m. od kasy muzealnej). Powrót z Pasłęka pociągiem o godz.17:00 . To tyle co jest mi wiadome w tym temacie. :ok: Szerokiej drogi Wam życzę!! :clap:
Ostatnio zmieniony przez Kuglow Czw 20 Sie, 2009 13:29, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu