Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Awaria sieci trakcyjnej w Szymankowie
Autor Wiadomość
Milek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Lip, 2009 10:57   Awaria sieci trakcyjnej w Szymankowie

Cytat:
W nocy piorun uderzył w urządzenie elektryczne PKP w miejscowości Szymankowo na trasie Tczew-Malbork - podaje TVN24. Przed godz. 9.00 uszkodzony automat zepsuł się definitywnie i stanęły wszystkie pociągi jadące z Warszawy do Gdańska i z Gdańska do Warszawy. Ruch w obie strony został całkowicie wstrzymany.
Na miejsce awarii jadą technicy Polskich Kolei Państwowych, ale według wstępnych informacji nie ma szans, żeby ruch pociągów został szybko przywrócony. Usuwanie problemu może potrwać nawet trzy godziny.

Do tego czasu wszystkie pociągi będą musiały zatrzymać się i czekać na trasie. Z informacji TVN24 wynika, że nie ma możliwości puszczenia ich objazdami.

http://wiadomosci.gazeta....awa_Gdansk.html
Ostatnio zmieniony przez Milek Nie 19 Lip, 2009 12:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lukazs
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Lip, 2009 12:07   

Awaria sieci trakcyjnej jeśli już. Awaria trakcji oznaczałaby niesprawną lokomotywę.
 
 
Milek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Lip, 2009 12:12   

lukazs napisał/a:
Awaria sieci trakcyjnej jeśli już. Awaria trakcji oznaczałaby niesprawną lokomotywę.

:ok: poprawiłem
 
 
lukazs
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Lip, 2009 12:23   

A z informacji które do mnie doszły to jakaś lokomotywa połamała pantografy i zerwała sieć (albo przez zerwaną sieć połamała pantografy - może być różnie) między Lisewem a Szymankowem. Sieciowcy podwiesili już sieć, ale pociągi w tym miejscu przejeżdżają z opuszczonymi pantografami.

Bardzo śmieszne były tłumaczenia dziennikarza TVNu 24 który udawał eksperta i chciał wyjaśnić sprawę.
 
 
Milek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Lip, 2009 12:28   

lukazs napisał/a:
TVNu 24
jest wszędzie i wszystko wie, tajemniczy helikopter krąży i nie wiadomo skąd wyskoczy :-)
 
 
Hagedorn 
Administrator



Pomógł: 28 razy
Wysłany: Nie 19 Lip, 2009 12:47   

tak czy owak dojechałem dziś tylko do Tczewa, gdzie pani konduktor oznajmiła, że teraz czeka nas 2 h postoju :evil:
na szczęście zrzutka na taxi z innymi współpasażerami pozwoliła nam szybko dotrzeć do Malborka - po drodze mijaliśmy sporo połamanych drzew w Kończewicach i okolicy...
_________________

 
 
luanda 
Emerytowany Rycerz Jedi


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Sro 22 Lip, 2009 07:37   

Hagedorn napisał/a:
na szczęście zrzutka na taxi


Zaiste "time is money"...
Drzewiej zrzuta była by na małe co nieco, aby czas oczekiwania umilić, zadzierzgnąć nowe przyjaźnie i spokojnie poczekać do końca nieplanowanego postoju...

Jak jechałem w sobotę am przez Kończewice, Starą Wisłę, Lisewo, i dalej na Ostaszewo, to drzew przewróconych było 3 (jedno na domu w Starej Wiśle), gałęzi na drodze set...
A w piątek PM, rzeczywiście, tak porywiście wiało, że mi młotek z ręki wyrwało, jak byłem na dachu :)
_________________
總是看美好的一面生活
Więc po śladach cudzej krwi wiedzie wąski ślad na szczyt...
 
 
 
Milek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Lip, 2009 07:43   

luanda napisał/a:
młotek z ręki wyrwało, jak byłem na dachu

Miałeś szczęście, dobrze, że nie odwrotnie :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group