Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
Tczewskie absurdy
Autor Wiadomość
zet48 
Krzysztof 1987

Wysłany: Pon 22 Cze, 2009 19:36   Tczewskie absurdy

Na wzór tematu z Malborka stworzyłem temat o Tczewskich absurdach, a jest ich naprawdę sporo :mrgreen:

Chciałbym, aby ten temat posłużył do gromadzenia z Tczewa i okolic rzeczy, informacji, zdjęć wydarzeń i sytuacji, które Nas denerwują jak również tych, które Nas śmieszą

Na początek kamera ...a raczej dwie kamery skierowane w tę samą stronę. Jak się dowiedziałem w Komendzie Straży Miejskiej jedna przestała działać i zamiast ją zdemontować zamontowano drugą by mieć "widok" na ul. J. Dąbrowskiego
:hahaha:

SDC13108.jpg
Plik ściągnięto 5592 raz(y) 28,78 KB

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Cze, 2009 19:38   

Ale czaderskie :hahaha:

zet48 
Krzysztof 1987

Wysłany: Pon 22 Cze, 2009 19:44   

Jakieś dwa tygodnie temu dzieci (pewnie dla zabawy) zepchnęły z górki przy murach obronnych na chodnik poniżej spory kamień ...ale od tamtej pory nic z nim nie zrobiono mimo zgłoszenia faktu przez matkę z dzieckiem, która miała problem z przejechaniem tamtędy z dziecięcym wózkiem

SDC13076.jpg
Plik ściągnięto 5588 raz(y) 62,46 KB

SDC13077.jpg
Plik ściągnięto 5588 raz(y) 50,8 KB

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Cze, 2009 19:47   

To dobre na jakiś happening :-D

keslinka 

Wysłany: Pon 22 Cze, 2009 19:58   Re: Tczewskie absurdy

zet48 napisał/a:

Na początek kamera ...a raczej dwie kamery skierowane w tę samą stronę. Jak się dowiedziałem w Komendzie Straży Miejskiej jedna przestała działać i zamiast ją zdemontować zamontowano drugą by mieć "widok" na ul. J. Dąbrowskiego

Górna kamera daje "sztywny" podgląd do naszej lokalnej kablowej telewizji Tetka, takie jest jej zasadnicze przeznaczenie. Umieszczenie kamery monitoringu i telewizyjnej na jednym słupie spowodowane jest ekonomią - tak jest po prostu taniej.
Ostatnio zmieniony przez Pon 22 Cze, 2009 20:00, w całości zmieniany 1 raz  

zet48 
Krzysztof 1987

Wysłany: Pon 22 Cze, 2009 20:02   Re: Tczewskie absurdy

keslinka napisał/a:
Górna kamera daje "sztywny" podgląd do naszej lokalnej kablowej telewizji Tetka, takie jest jej zasadnicze przeznaczenie. Umieszczenie kamery monitoringu i telewizyjnej na jednym słupie spowodowane jest ekonomią - tak jest po prostu taniej.

...Strażnicy miejscy również korzystają z telewizyjnej kamery - ta "obrotowa" jak mi powiedzieli jest zepsuta

zet48 
Krzysztof 1987

Wysłany: Pon 22 Cze, 2009 20:22   

"Maluch" reklamujący Auto-Serwis Opla :mrgreen:

SDC12888.jpg
Plik ściągnięto 5569 raz(y) 48,65 KB

zet48 
Krzysztof 1987

Wysłany: Sro 24 Cze, 2009 15:44   

Tczew wczoraj godzina 14:28 ...nagle zapaliły sie latarnie koło Kościoła Farnego - nie zgasły aż do następnego ranka

15062009108.jpg
Plik ściągnięto 5549 raz(y) 75,98 KB

zet48 
Krzysztof 1987

Wysłany: Sro 24 Cze, 2009 15:48   

Ciekawe czy przez przejście dla pieszych w najbliższej okolisy Starostwa Powiatowego w Tczewie trzeba przechodzić tak jak pokazuje znak ? :hahaha:

SDC13156.jpg
Plik ściągnięto 5549 raz(y) 41,21 KB

zet48 
Krzysztof 1987

Wysłany: Sro 24 Cze, 2009 16:00   

A to już chodnik i droga rowerowa w okolicy Urzędu Miasta i ...oczywiście latarnia, która jest miejscem sporów. Stoi ona na środku drogi dla rowerów, aby ją ominąć rowerzyści muszą wjechać na chodnik ...a to już bardzo denerwuję przechodniów

...a tak ma marginesie dlaczego zbudowano drogę rowerową na tak wąskim odcinku chodnika :?:

Drugie zdjęcie pokazuje 20 metrową "przerwę" w pasie drogi rowerowej (ta sama okolica co poprzednio) - czyżby budowniczym zabrakło czerwonej kostki brukowej :?: :mrgreen:

SDC13158.jpg
Plik ściągnięto 5539 raz(y) 48,11 KB

SDC13157.jpg
Plik ściągnięto 5539 raz(y) 49,87 KB

Odpowiedz do tematu