Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
Malborskie Parowozy
Autor Wiadomość
vonplauen 

Wysłany: Nie 11 Lut, 2007 21:04   Malborskie Parowozy

Witam
Jako że temat ów został tu niejako zaproszony przez samego kierownika :-P myślę,iż wart jest zainteresowania.
>link<
Jeśli ktoś posiada jakieś zdjęcia,relacje,wspomnienia czy informacje związane z tematem zachęcam do jego rozwijania.
Pozdrawiam

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Lut, 2007 06:24   

Temat trudny do rozgryzienia, chyba że ma się znajomego gdzieś na PKP, swego czasu pamiętam jak do początku lat 90'tych stała taka lokomotywa tuż za obecną kładką dla pieszych w drodze na ogródki działkowe na międzytorzu. Jako dziecko bawiliśmy się tam od czasu do czasu, wystarczyło przejść niskie betonowe ogrodzenie...
Pamiętam też jak te lokomotywy kursowały na trasie Malbork - Kwidzyn i pozostawiały za sobą chmurę dymu i pary... 8-)

pol09.jpg
Plik ściągnięto 5037 raz(y) 56,5 KB

vonplauen 

Wysłany: Wto 13 Lut, 2007 19:36   

Pamiętam,że parowozy na bocznych torach niedaleko peronu 4-go stały jeszcze co najmniej do końca lat 90-tych,ale wówczas niezbyt mnie to zajmowało :-( Ciekawe co się z nimi stało,czy poszły na przemiał czy może znalazły swoją przystań w jakimś skansenie ?
Jeszcze dwa zdjęcia znalezione na Forum KMK Olsztyn do podtematu - 'Niekoniecznie malborskie parowozy na malborskich torach' :->

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Lut, 2007 19:37   

vonplauen napisał/a:
stały jeszcze co najmniej do końca lat 90-tych,ale wówczas niezbyt mnie to zajmowało

niestety, mnie też :-|

vonplauen 

Wysłany: Nie 18 Mar, 2007 00:40   

Na tej stronie (July 18) można zapoznać się z kolorowymi zdjęciami malborskich parowozów.
Jak dla mnie miód.Polecam

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Mar, 2007 09:57   

No nic - trzeba się będzie wziąć za wstawianie zdjęć parowozów z tych dwóch linków ;-) z zachowaniem odnośników itd itp :)

rumpo9 

Wysłany: Sob 10 Kwi, 2010 15:04   

Na tej stronce jest kilkanaście fotek z malborskim taborem w roku 1976. Perełka.
Perełka
Ostatnio zmieniony przez StormChaser Sob 10 Kwi, 2010 15:18, w całości zmieniany 1 raz  

StormChaser 
Administrator
Łowca...

Wysłany: Sob 10 Kwi, 2010 15:23   

rumpo9 napisał/a:
Na tej stronce jest kilkanaście fotek z malborskim taborem w roku 1976. Perełka.
Perełka
faktycznie

Odpowiedz do tematu