Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO

Poprzedni temat «» Następny temat
ul. Sienkiewicza
Autor Wiadomość
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Maj, 2008 18:24   

Karwan to są: skany z foto, zdjęcia z płyty cd z obiegu, skany z klisz? znasz źródło i właściciela tych foto bo my się nie możemy doszukać właściciela, nikt się nie chce przyznać a "złodziej" nie chce powiedzieć ;-) :-P

karVVan 
Pierwszy Burmistrz Marienburga

Wysłany: Nie 25 Maj, 2008 18:28   

Dostalem je od kogos w poczcie ,zrodla nie znam,niestety i mam tego troche wiecej. :->

Milek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Maj, 2008 18:33   

Tam był chyba salon gier, sklep z częściami do motocykli, a na rogu piętrowy budynek z zabawkami i art. sportowymi na pierwszym piętrze po drewnianych schodach, jeśli mnie pamięć nie myli.
Jeszcze pamiętam brukowaną drogę, która była przecięta torami wąskotorówki.

karVVan 

Wysłany: Nie 25 Maj, 2008 19:03   

forum poszukuje informacji o obecnym lub byłym właścicielu i autorze fotografii w wersji papierowej lub elektronicznej. Osoby posiadające informacje w tej materii prosimy o kontakt pod adresem email: admin(at)marienburg.pl Wszelkie poczynione przez nas ustalenia nie pozwoliły odnaleźć w/wym.

Milek45 napisał/a:
Jeszcze pamiętam brukowaną drogę, która była przecięta torami wąskotorówki.

Zdaje sie,ze to ulice obok pamietasz..na Sienkiewicza torow raczej nie bylo.

targ6.JPG
Plik ściągnięto 3713 raz(y) 79,87 KB

Ostatnio zmieniony przez karVVan Nie 25 Maj, 2008 19:14, w całości zmieniany 2 razy  

jarek 

Wysłany: Nie 25 Maj, 2008 19:40   

Rewelacja.

Targowisko przy Sienkiewicza. Wychowywałem się koło tego miejsca w latach 60 i 70 tych ale takich obrazków nie pamiętam.

Proszę o więcej.

Dzięki.

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Maj, 2008 19:44   

Milek45 napisał/a:
która była przecięta torami wąskotorówki.
Sikorskiego wtedy VII plenumhttp://www.marienburg.pl/...skiego&start=15

drek35 

Wysłany: Pon 26 Maj, 2008 03:03   

Jestem pod wrazeniem !!
Zdaje sie, ze na przedostatniej fotce, po lewej stronie jest fragment zabudowania, w ktorym po wielu latach powstal tenze Salon Gier :)
A wogole, to foty REWELACJA !!!
Chcemy wiecej ! :)

drek35 

Wysłany: Pon 26 Maj, 2008 03:08   

Foty naprawde super, ale niech ktos mi pomoze przypomniec, co to jest za budynek na drugiej fotografii z tagowiska, na ostatnim planie ?
Czy to jest wogole widok w strone Kosciuszki ?

karVVan 

Wysłany: Pon 26 Maj, 2008 03:37   

drek35 napisał/a:
Foty naprawde super, ale niech ktos mi pomoze przypomniec, co to jest za budynek na drugiej fotografii z tagowiska, na ostatnim planie ?
Czy to jest wogole widok w strone Kosciuszki ?

Jak najbardziej-w glebi widac budynek hotelu i restauracji Zbyszko..widac na nich po lewej nieistniejace budynki,chocby tego,w ktorym mial sklep Leopold Kielawa(notabene wspanialy dawny sasiad),warsztat Lipeckiego(naprawa motocykli)zegarmistrza(nazwiska nie znam)

Kuglow 

Wysłany: Pon 26 Maj, 2008 09:25   

karVVan napisał/a:
zegarmistrza(nazwiska nie znam)
Zdaje się,że to zegarmistrz Partyka.

Odpowiedz do tematu