Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Girgajny
Autor Wiadomość
jacek222 

Wysłany: Wto 17 Mar, 2009 19:18   

wstawię te same zdięcia tylko w czasie rzeczywistym
 
 
nafani 

Wysłany: Sro 21 Kwi, 2010 17:56   

jacek222 napisał/a:
to miejsce zaznaczone to mój dom rodzinny
:-)

witam w tym domu mieszkał również mój teśc z rodziną . w tym domu mieszkali kozielec , wawrejko lub parzyszek i chyba werner ja mieszkam w girgajnach od 8lat i interesuje sie zwłasza zdjeciami z girgajn . wiec jesli moge cie prosic jacku 222 napisz swoje nazwisko .
pozdrawaim
_________________
nafani
 
 
nafani 

Wysłany: Sro 21 Kwi, 2010 17:57   

jacek222 napisał/a:
firyza napisał/a:
"Odkrycie" koleżanki I.T. Dwa zdjęcia pałacyku z Girgajn z 1948r. na fotohistoria.pl ale dla zmyłki pod tytułem : Dobrocin. Życie wsi i jej mieszkańców :hihi: Widoczne oryginalne,jeszcze, okna i lewą przybudówkę

witam mama pytanie czy wiadomo kto jest na zdjeciu kolo w kużni w dali widac dom w którym obecnie mieszkam :-) pozdrawaim
_________________
nafani
 
 
jacek222 

Wysłany: Nie 15 Sie, 2010 22:41   

firyza napisał/a:
"Odkrycie" koleżanki I.T. Dwa zdjęcia pałacyku z Girgajn z 1948r. na fotohistoria.pl ale dla zmyłki pod tytułem : Dobrocin. Życie wsi i jej mieszkańców :hihi: Widoczne oryginalne,jeszcze, okna i lewą przybudówkę


Girgajny. 2.jpg
z lewej dawna obora dzisiejszy magazyn z prawej nieistniejący tartak a w oddali pałacyk w dawnej szacie
Plik ściągnięto 178 raz(y) 31,18 KB

 
 
jacek222 

Wysłany: Nie 15 Sie, 2010 22:48   

firyza napisał/a:
"Odkrycie" koleżanki I.T. Dwa zdjęcia pałacyku z Girgajn z 1948r. na fotohistoria.pl ale dla zmyłki pod tytułem : Dobrocin. Życie wsi i jej mieszkańców :hihi: Widoczne oryginalne,jeszcze, okna i lewą przybudówkę


Girgajny.jpg
w tle obora dzisiejszy magazyn z prawej stajnia przebudowana w latach 70-tych ochyda już na dniach tego nie będzie
Plik ściągnięto 160 raz(y) 38,21 KB

Ostatnio zmieniony przez jacek222 Nie 15 Sie, 2010 22:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group