Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Prawie jak "Hoolywood"
Autor Wiadomość
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Sob 13 Gru, 2008 17:23   

Kot napisał/a:
Mr.Kłosik napisał/a:
A napisz dodatkowy - "z Lechia"

No tak... Ale nie widziałem go niestety...

Taka drobna deklaracja lojalności kibica. Nie dają im wieszać transparentów w stylu "Malbork miastem kibiców Lechii Gdańsk", to w 'wyzwolony sposób dokonują ekspresji własnych poglądów'.


Napis z "z Lechią" był bardzo oryginalny :mrgreen:
Mnie bardziej denerwują bazgroły sprejami po ścianach.

Nowe logo - bardzo dobry pomysł :clap:
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
Alex 


Wysłany: Wto 30 Gru, 2008 22:13   Nowe logo Malborka w starym miejscu.

Prace wykończeniowe przy montażu nowego loga.

1.JPG
Plik ściągnięto 15332 raz(y) 102,82 KB

2.JPG
Plik ściągnięto 15332 raz(y) 99,81 KB

 
 
gacek 

Wysłany: Wto 30 Gru, 2008 22:21   

może będzie bardziej widoczne od poprzedniego, białe tło jednak daje jakiś efekt..

tak z daleka to wydaje się małe to logo, nie sądzicie?
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Gru, 2008 22:23   

Jakoś to nieładnie wygląda i nie pasuje, nie wyszło... chociaż swego czasu myślałem, że to dobry pomysł...
Może te kolory, może za dużo szczegółów?
 
 
Pan Samochodzik 


Wysłany: Wto 30 Gru, 2008 22:45   

I tak się nie ma co przejmować , myślę , że kibice pewnej dyscypliny sportowej szybko w nocy to poprawią tak jak było ze starym logo , głowa do góry parę dodatkowych mażnięć i przeniesiemy się do Gdańska. :ok: :ok: :ok: :ok:
 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Wto 30 Gru, 2008 22:48   

A ja myślałem, że będzie inaczej to wyglądało. Czy na drugim zdjęciu nie widać jakby wystawał tam kabel, czyżby oświetlenie???
_________________
www.sklejmy.com
Zapraszam na mojego photobloga:
www.flickr.com/photos/bartoszmalbork/
 
 
Pan Samochodzik 


Wysłany: Wto 30 Gru, 2008 22:55   

Jest bardzo duże prawdopodobieństwo , że będzie to inaczej wyglądało wystarczy trochę farby i chęci.
 
 
Milek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Gru, 2008 23:05   

Przez wiele lat przejeżdżałem koło starego logo, więc tkwi mi w głowie do dziś, więc to w porównaniu do starego jest wg. mnie rewelacyjne. Ewentualnie zlikidował bym tło i to coś w prawym górnym rogu, a zostawił same litery w jaskrawych kolorach.
 
 
Mr.Kłosik
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Gru, 2008 08:43   

Wygląda jak z gazety czyli strasznie mogli całkiem skuć podstawę i nową wylać a nie zalewać nową
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sro 31 Gru, 2008 09:33   

Mr.Kłosik napisał/a:
nową wylać a nie zalewać nową
A po polsku?
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Mr.Kłosik
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Gru, 2008 09:58   

Feuchtwangen napisał/a:
A po polsku?

Sorry miało być zalewać starą podstawę :mrgreen:
 
 
Kot 
Żywiołak Cynizmu


Wysłany: Sro 31 Gru, 2008 14:44   

Żenujące. Dużo gorszy wizerunek, praktycznie spełniłby swoją funkcję rozpięty między latarniami na krańcu mostu, ale nie w takim miejscu i pod takim kątem. Poprzedni napis nie był dwuwymiarowy i dzięki temu był widoczny. A przez ten ceglany charakter dużo lepiej się prezentował.
_________________
Mariusz "Kot" Butrykowski
"The only way to keep them in line is to bury them in a row..."
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Gru, 2008 18:51   

Ja myślę, że problem lezy w czym innym, nikt tego nie przewidział, dziś jechałem mostem i logo wygląda nawet nawet, ale... JEST JUŻ BRUDNE! może być cieżko utrzymać to w czystości, nikt nie przewidział w uchwale rezerwowego logotypu np czerone tło a napisy i znaki białe...

Będzie się syfiło
 
 
Mr.Kłosik
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Sty, 2009 15:50   

Przyszedł śnieg...

IMG_3294.JPG
Plik ściągnięto 15557 raz(y) 119,37 KB

 
 
drek35 


Wysłany: Pią 02 Sty, 2009 23:25   

...i moze juz tak niech zostanie ? :hahaha:
 
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pią 02 Sty, 2009 23:34   

Chłopaki już ćwiczą korektę :hahaha:

20090102_114502.JPG
Plik ściągnięto 15516 raz(y) 117,28 KB

_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009 18:00   

W słoneczny dzień ;-)

IMG_3517.JPG
Plik ściągnięto 15647 raz(y) 119,25 KB

_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
 
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pon 09 Lut, 2009 22:27   

MrKłosik napisał/a:
W słoneczny dzień ;-)
Fest zasyfiałe :nook:
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
danka1109 


Wysłany: Wto 10 Lut, 2009 19:43   

stare logo bylo jednak bardziej reprezentatywne, mozna bylo powiedziec ze jest "prawie jak" Hollywood i byl powod do dumy,ewentualnie smiechu , a to... kojarzy mi sie tylko z ogromna cerata:| slabiutko niestety
Ostatnio zmieniony przez danka1109 Wto 10 Lut, 2009 19:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wscibski 

Wysłany: Wto 10 Lut, 2009 21:09   

Feuchtwangen napisał/a:
Fest zasyfiałe :nook:

To może tak obywatelski przykład i czyszczonko? Czy tylko stać na krytykę, bo krytykować każdy potrafi...
_________________
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A. Einstein
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Lut, 2009 21:13   

wscibski napisał/a:
To może tak obywatelski przykład i czyszczonko? Czy tylko stać na krytykę, bo krytykować każdy potrafi...


Problem jest w zabezpieczeniu tak by brud nie spływał na białą powierzchnię, swoje sugestie przekazałam do UM jakiś czas temu co do zaradzeniu temu zjawisku, na pewno coś tam zostanie "domontowane"

:ok:
Ostatnio zmieniony przez konto_usunięte Wto 10 Lut, 2009 21:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Wto 10 Lut, 2009 21:15   

wscibski napisał/a:
Feuchtwangen napisał/a:
Fest zasyfiałe :nook:

To może tak obywatelski przykład i czyszczonko? Czy tylko stać na krytykę, bo krytykować każdy potrafi...


Bez przesady. Od tego są służby miejskie, aby sprzątać takie miejsca jak to, na którym jest logo Malborka.
Jest syf, ktoś ma nad tym nadzór to powinien dopilnować, aby było czysto.

Widzę, że na forum znalazło się kilka osób, którym krytyka nie odpowiada. Nawet zasadna.
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
wscibski 

Wysłany: Wto 10 Lut, 2009 22:21   

Mytoon napisał/a:
wscibski napisał/a:
Feuchtwangen napisał/a:
Fest zasyfiałe :nook:

To może tak obywatelski przykład i czyszczonko? Czy tylko stać na krytykę, bo krytykować każdy potrafi...


Bez przesady. Od tego są służby miejskie, aby sprzątać takie miejsca jak to, na którym jest logo Malborka.
Jest syf, ktoś ma nad tym nadzór to powinien dopilnować, aby było czysto.

Widzę, że na forum znalazło się kilka osób, którym krytyka nie odpowiada. Nawet zasadna.


Hmmm... Ciekawe podejście do sprawy... Moje zdanie jest zupełnie inne, że jest kilka osób na tym forum, którym nigdy nie spodoba się to, co zrobi lokalna władza. Kimkolwiek by była...(chyba)
Wracając do tematu, to Azaziz napisał, że UM ma coś "domontować" i z logo będzie OK! :peace:
_________________
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A. Einstein
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Wto 10 Lut, 2009 22:24   

wscibski napisał/a:

Hmmm... Ciekawe podejście do sprawy... Moje zdanie jest zupełnie inne, że jest kilka osób na tym forum, którym nigdy nie spodoba się to, co zrobi lokalna władza. Kimkolwiek by była...(chyba)


Bardzo ciekawe jest twoje podejście. Wynika z niego, że nie ważne co i dlaczego skrytykowano - jeśli zrobiła to osoba wcześniej krytykująca, a nie daj boże jest adminem tego forum to najlepiej, aby się wykazała sama.

Mi też się nie podoba zasyfione logo. Wcześniej krytykowałem, ale też chwaliłem różne inicjatywy. Czy tym samym łamię jakiś stereotyp?

BTW
Jeśli dla ciebie ciekawa jest moja wypowiedź, w której stwierdzam, że są odpowiednie służby, które powinny zadbać o porządek to gratuluję.
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
wscibski 

Wysłany: Wto 10 Lut, 2009 22:39   

Mytoon napisał/a:
wscibski napisał/a:

Hmmm... Ciekawe podejście do sprawy... Moje zdanie jest zupełnie inne, że jest kilka osób na tym forum, którym nigdy nie spodoba się to, co zrobi lokalna władza. Kimkolwiek by była...(chyba)


Bardzo ciekawe jest twoje podejście. Wynika z niego, że nie ważne co i dlaczego skrytykowano - jeśli zrobiła to osoba wcześniej krytykująca, a nie daj boże jest adminem tego forum to najlepiej, aby się wykazała sama.

Mi też się nie podoba zasyfione logo. Wcześniej krytykowałem, ale też chwaliłem różne inicjatywy. Czy tym samym łamię jakiś stereotyp?

BTW
Jeśli dla ciebie ciekawa jest moja wypowiedź, w której stwierdzam, że są odpowiednie służby, które powinny zadbać o porządek to gratuluję.


Przepraszam za podwójny wpis, nie wiem jak to się stało, proszę adminów o usunięcie jednego.

Mytoon...
No cóż mam napisać...
Rozumiem krytykę jeśli jest konstruktywna, ale Twojej wypowiedzi nie rozumiem... :idont:
_________________
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A. Einstein
 
 
duśka 
Administrator



Pomogła: 3 razy
Wysłany: Wto 10 Lut, 2009 22:47   

A ja w ogóle nie rozumiem tej dyskusji. Dla mnie jest oczywiste - ten kto dostaje kasę za utrzymanie porządku w mieście ten to sprząta.
Może każdy z nas płacąc podatki ma wsiąść się za mopy i iść szorować ten banner? 8-)
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Wto 10 Lut, 2009 22:52   

wscibski napisał/a:

Mytoon...
No cóż mam napisać...
Rozumiem krytykę jeśli jest konstruktywna, ale Twojej wypowiedzi nie rozumiem... :idont:


W takim razie gratuluję rozumowania. Nie jest łatwo doszukać się konstruktywności w krytyce dotyczącej brudnego miejsca będącego niejako wizytówką miasta. ;-)
Ot tak ktoś sobie złośliwie stwierdził, że jest brudno.

Po twoich postach, choć nielicznych widzę jakiś uraz do administracji forum.
Mimo, że w naszych słowach często pojawia się krytyka, tak się jednak składa, że często po tej krytyce coś jest poprawiane. Widać forum jest poczytne, a niektórym trzeba coś wskazać, aby zauważyli.

I niekoniecznie jest to złośliwe wskazywanie.
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
KarolMK 
Aleleble.

Wysłany: Wto 10 Lut, 2009 23:08   

Latem wokół wyrośnie trawa i moim zdaniem będzie to wszystko ładnie wyglądało :)
 
 
 
drek35 


Wysłany: Sro 11 Lut, 2009 00:32   

danka1109 napisał/a:
stare logo bylo jednak bardziej reprezentatywne, mozna bylo powiedziec ze jest "prawie jak" Hollywood i byl powod do dumy,ewentualnie smiechu , a to... kojarzy mi sie tylko z ogromna cerata:| slabiutko niestety


Niestety w dużej części zgadzam się z Tobą - wygląda jak cerata, i w ogóle te logo jakoś mi się nie kojarzy z zabytkowym - bądź, co bądź - Malborkiem.
 
 
 
kapsztyl 


Wysłany: Sro 11 Lut, 2009 00:37   

KarolMK napisał/a:
Latem wokół wyrośnie trawa i moim zdaniem będzie to wszystko ładnie wyglądało


mniej więcej tak. sorry za niedokładności, ale robiłem to w try-miga (czy jak to się tam pisze)



a co do samego logo, to mi też nie przypadło do gustu. nie widziałem co prawda na żywo, ale ze zdjęć kojarzy mi się ze zwykłym foliowym bannerem rozciągniętym między słupami, by zareklamować niedzielny jarmark z okazji dni gminy. jarmarczny klimacik. :-/
_________________
Wiele hałasu o nic zawsze opłaca się robić, odwraca to bowiem uwagę od spraw ważnych, dokonywanych w ciszy
Ostatnio zmieniony przez kapsztyl Sro 11 Lut, 2009 00:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group