Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
Strona agresta o oblężeniu - cd
Autor Wiadomość
agrest123 
Dojrzały/niedojrzały owoc

Wysłany: Wto 24 Cze, 2008 21:02   

Azaziz napisał/a:
grzesiek napisał/a:
Jestem poważnie zdziwiony brakiem promocji oblężenia

Noooooo, nas to nie dziwi, kogo ma to obchodzić? MWC, MZM, UM, Starostwo, MDK? :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Ale, dobrze, że oficjalna strona jak zwykle jest nadal na bieżąco :clap:

Wlasnie umiescilem program imprez na stronie www.oblezenie-malbork.pl :/ Jakos nie mam czasu na uzupelnianie tam informacji bo w sumie ma to byc stronka jedynie propagujaca uczestnictwo w imprezce :) Sponsorow brak ( poza Heinekenem ktory kupuje w Zabce :) ) to sie nie rozwija... :) Zartowalem :) ... swoja droga ... ktos podjalby sie przetlumaczenia tych tekstow na jezyk francuskim ... no moze i angielskim i rosyjskim bo mi kumpela sie nie odzywa czy sie podejmie.. :)
Jeszcze pozostanie tylko stronke spozycjonowac i bedzie moze bardziej odwiedzana :) Zapraszam.
Jesli jest warta robienia .. .w tej formie...
U mnie ostatnio krucho z czasem...
Zapraszam do wspolpracy, odwiedzania, i reklamowania :)
Heinekenka sobie sam kupie :)

Pozdrawiam Wielce szanownych forumowiczow :)

W wolnej chwili dodam jeszcze troche starych fotek malborka...
Chetnie umieszcze fotki nadeslane .. ciekawe.. smieszne... zwiazane z tematyka... oblezenia i Malborka (jest dzial Malbork dawniej i obecnie... )
A moze by tak nie kupic Heinekenka i wykupic miejsce na serwerze .. bo te reklamy badziewiarskie mnie irytuja :)

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Cze, 2008 21:15   

po rusku whod i wyhod ( вxoд выxoд )

agrest123 

Wysłany: Sro 25 Cze, 2008 07:26   

napioo napisał/a:
po rusku whod i wyhod ( вxoд выxoд )

To to ja jeszcze pamietam z 5 klasy podstawowki... :) A cos wiecej... ? hehehe ... ale dzieki za wsparcie duchowe :)

agrest123 

Wysłany: Wto 01 Lip, 2008 13:30   

no fakt.. troche zenada... mogliby zlecic zrobienie stronki profesjonalnej firmie... ale widocznie nie jest to impreza godna uwagi... ja to sie jedynie bawie w wolnej chwili w jakies pisanie www.oblezenie-malbork.pl . mam nadzieje ze wkrotce umieszcze texty po niemiecku i francusku... :/ ale to w wolnej chwili...

Ba... a zeby znac jakis jezyk to mozna by napisac profesjonalnie strone :) Impreza jest warta tego...
domene www.oblezeniemalborka.pl ktos zarezerwowal i trzyma na lepsze czasy... :/

karVVan 
Pierwszy Burmistrz Marienburga

Wysłany: Wto 01 Lip, 2008 15:35   

agrest123 napisał/a:
ja to sie jedynie bawie w wolnej chwili w jakies pisanie

Hmm,ladnie ci to wychodzi..robi wrazenie..oby tak dalej.Fajna strona!! :ok:

agrest123 

Wysłany: Sro 02 Lip, 2008 08:40   

karVVan napisał/a:
agrest123 napisał/a:

Dzienks za slowa uznania... :/
A tak prawde mowiac ja sie na tym nie znam... nie znam html... php ... javy... mysql... tak se klepie w notatniku.. cos i wychodzi... zeby znac skladnie jezykow... to ba... bajka by byla :)

Pozdro.
Dalej szukam jakiegos czleka do przetlumaczenia na angielski i radziecki... bo jakos angielski bym sklecil.. ale ja to gramatyczny nie jestem ... a robic to ze slownikiem elektronicznym to porazka :)

A radziecki to ja znam daswidania :) jeno... a troszku radzieckich ludziejow przyjezdza z tych krajow coby paczec ten zamek i oblezenie :/

zapała 

Wysłany: Sro 02 Lip, 2008 22:07   

agrest123 napisał/a:
karVVan napisał/a:
agrest123 napisał/a:

Dzienks za slowa uznania... :/
A tak prawde mowiac ja sie na tym nie znam... nie znam html... php ... javy... mysql... tak se klepie w notatniku.. cos i wychodzi... zeby znac skladnie jezykow... to ba... bajka by byla :)

Pozdro.
Dalej szukam jakiegos czleka do przetlumaczenia na angielski i radziecki... bo jakos angielski bym sklecil.. ale ja to gramatyczny nie jestem ... a robic to ze slownikiem elektronicznym to porazka :)

A radziecki to ja znam daswidania :) jeno... a troszku radzieckich ludziejow przyjezdza z tych krajow coby paczec ten zamek i oblezenie :/

wow! zdjęcia z dawnego miasta - super, wstyd się przyznać ale pewnie by się z 10 znalazło, których nie umiałem zidentyfikować :-) , zamiast get out (wynocha) - proponuję exit (wyjście), brzmi trochę grzeczniej :-) , chyba że chcesz być oryginalny :-)

agrest123 

Wysłany: Pią 04 Lip, 2008 20:53   

Cytat:
wow! zdjęcia z dawnego miasta - super, wstyd się przyznać ale pewnie by się z 10 znalazło, których nie umiałem zidentyfikować :-) , zamiast get out (wynocha) - proponuję exit (wyjście), brzmi trochę grzeczniej :-) , chyba że chcesz być oryginalny :-)

No fakt. poprawie. :)

Pozdro. Mam nadzieje ze jjuz wkrotce wersja fr i niemiecka bedzie :)

agrest123 

Wysłany: Nie 04 Lip, 2010 00:36   a ja w temacie promocji.

cofnąłem się do tego wątku by sobie uswiadomic ze oficjalna strona o oblężeniu nic nie mowi o nim ... PR troche do du...
No chyba ze nie sa potrzebne informacje o imprezie ktora jest jedna z głowniejszych w tym miescie....

A swoja droga ... znajduje czas w swoim jestestwie by przerobic swoja strone na bardziej nowoczesniejsza. taka we flashu a oficjalna strona nic nowosci. dalej tam widnieje 2009 rok.

camel 
mieszkaniec

Wysłany: Nie 04 Lip, 2010 18:50   

Strona super. Mam pytanie odnośnie starych zdjęć Malborka. Czy mógłbyś napisać co to za ulica lub wrzucić do zagadek zdjęcia: 80 (chyba Jagiellońska), 83, 88 (podejrzewam ,że Francuska), 113 i 130?

Odpowiedz do tematu