Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO

Poprzedni temat «» Następny temat
Turyści są ciekawi miasta
Autor Wiadomość
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Lip, 2008 18:35   Turyści są ciekawi miasta

Dzisiaj koło banku PKO S.A. dwoje młodych ludzi (przyjechali samochodem) spytało mnie czy oprócz zamku w mieście jest coś do zwiedzania. Pokazałem im MWC i opowiedziałem o zabytkach przy ul 17 Marca, Grunwaldzkiej, Jagiellońskiej Dworcowej itd. Po wysłuchaniu mnie otworzyli oczy i buzie. Dziękując z krótki wykład udali się w kierunku zabytków ul 17 Marca. Jak widać turyści interesują się nie tylko zamkiem, zachęcam do opisywania podobnych przypadków.

Robin Hood 

Wysłany: Sro 02 Lip, 2008 21:24   

Nieco inny przypadek.
Godzina około 15:00, dwójka młodych ludzi z plecakami w informacji turystycznej. Gdzie mile moglibyśmy spędzić czas po zakończeniu zwiedzania zamku. jakieś atrakcje, kluby, puby czy inne klimatyczne miejsca ? ............. Długie milczenie pytanej osoby ........... aż wreszcie odpowiedź hmmm... do dworca PKP jest stąd 10 - 15 minut spacerkiem. Jedźcie do trójmiasta :hahaha:

mariquita
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Lip, 2008 23:41   

To, ze turysci sa ciekawi miasta jest rzecza oczywista...a to, ze czasem uda im sie spotkac takich ludzi jak napioo, jest wielkim szczesciem :-) ..ciekawa jestem o jakich interesujacych miejscach opowiada pani/pan z MWC? co uslyszy turysta chcacy zobaczyc cos wiecej niz zamek, ratusz, resztki murow na Starym Miescie? Czy zostanie pokierowany na 17 Marca, Jagiellonska itd. Moze warto zrobic taki test i wstapic do MWC w roli odwiedzajacego Malbork? hmm? :what:
Rezultat takiej wizyty moze byc dosc ciekawy...i zaskakujacy ;-)
.....
.....
.....
(...a teraz wszyscy z MWC studiuja forum Marienburg.pl w poszukiwaniu informacji nt. ciekawych miejsc w miescie.... ;-) :mrgreen: )

Odpowiedz do tematu