Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Wycieczka rowerowa 22-06-2008
Autor Wiadomość
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Czw 12 Cze, 2008 18:50   Wycieczka rowerowa 22-06-2008

Zapraszamy chętnych na wycieczkę rowerową w sobotę (21 czerwca). Wyjazd pociągiem do Elbląga o 08:00, mała przejażdżka po tym mieście i start na trasę w stronę Zalewu Wiślanego do Tolkmicka i z powotem inną trasą.
Trasa przedstawia się następująco: PKP do Elbląga - przejażdżka po Elblągu - Próchnik - Łęcze - Kadyny - Tolkmicko - Pogorodzie - Huta Żuławska - Ogrodniki - Milejewo - Elbląg - powrót PKP do Malborka
Długość ok. 60 km.
Cena za przejazd pociągiem z rowerem w obie strony (100%): 22 zł; z tym, że można kupić bilet grupowy, będzie trochę taniej.
Zapraszamy - Linka i francula.

trasa wycieczki.jpg
Plik ściągnięto 27456 raz(y) 99,79 KB

Ostatnio zmieniony przez StormChaser Czw 19 Cze, 2008 22:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
amot 
andy


Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 07:24   

Chciałbym znowu być Tam z Wami - cały czas miło wspominam poprzednią wycieczkę i cieszę oczy Waszymi "fotami". 21.06 zaczynam Czarnohorę - pozostanie więc wyłącznie "degustacja" Waszej relacji z "rowerowania".
Pozdrawiam serdecznie Całą Ekipę - Andrzej
 
 
sybiseck 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Wto 17 Cze, 2008 06:21   

;-) ;-) Miłych wrażeń, płaskich dróg, powietrza w kołach i fotek cobyśmy mogli pooglądać. Będziemy czekać na Twój powrót i relacje. Szerokiej drogi i prostego koła kolego! :ok: :ok:
 
 
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Wto 17 Cze, 2008 07:06   

Dziękujemy za miłe słowa. Życzymy i Tobie Andrzeju udanie spędzonego czasu. :-)
Ostatnio zmieniony przez francula Wto 17 Cze, 2008 07:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
amot 
andy


Wysłany: Wto 17 Cze, 2008 11:01   

Serdeczne dzięki. Gwoli wyjaśnienia ta Czarnohora to ... bez roweru, a fotkami chętnie się podzielę. Do zobaczenia.
 
 
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Wto 17 Cze, 2008 17:57   

Ktoś się deklaruje na wyjazd, czy nie bardzo? Najwyżej pojadę tylko z Linką :-D
 
 
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Wto 17 Cze, 2008 18:53   

Ważna informacja: wycieczka przełożona na niedzielę 22-06-2008, godzina wyjazdu niezmieniona (pociąg do Elbląga o 08:00). Względy osobiste. Zresztą, jak mówią w tv, w niedzielę ma być ładniejsza pogoda :-D
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Cze, 2008 16:01   

zbawco w piątek mam urodziny koleżanki :piwo: ale w niedzielę musimy przed 20 być w Malborku bo jestem umówiony :-P
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Sro 18 Cze, 2008 19:05   

Na Wasze wycieczki z pewnością jeździłaby większa gromatka cyklistów ale zniechęcacie ich całodniowymi, 80-100 kilometrowymi maratonami. To przecież są niemal wycieczki przetrwania i nie wszyscy są do tego zdolni. A szkoda bo fajne okolice zwiedzacie.
Więc może stworzymy coś konkurencyjnego dla Waszych tras wyczynowych, organizując wycieczki 4-5 godzinne z trasami 30-40 km.
 
 
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Sro 18 Cze, 2008 20:02   

Argus, jak rozumiem, wypowiadasz własne zdanie. Nikt nikogo nie zmusza do jazdy na wycieczki. Jeżdżą tylko ci, co naprawdę chcą coś ciekawego zobaczyć. Taką mam przynajmniej nadzieję. I jest bardzo OK, nie uważam żeby wcześniejsze wycieczki były jaką szkołą przetrwania. Bardzo dobra atmosfera przede wszystkim. A jeśli chcesz organizować wycieczki, to nikt Ci przecież tego nie broni. Nikt na to nie ma monopolu.
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sro 18 Cze, 2008 21:03   

Hmmm, o ile mi wiadomo, nasza najdłuższa wycieczka liczyła ok. 90 km i tylko dlatego, że szlak rowerowy był zarośnięty i trzeba było szukać innej drogi.
Nie rozumiem zarzutów - każdy wie, jaki będzie dystans, a jak komuś za dużo - nie jedzie :-|
_________________
.............................................
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Cze, 2008 21:16   

Argus forum nie jest po to by robić sobie konkurencję stanowimy jedność jeżeli czytasz forum to wiesz , że organizatorów jest wielu. Aszmbk organizuje wypady ale tego nie rozgłasza ja załapałem się na info w shoutboxie, zadzwoniłem i pojechaliśmy po prostu nie wszystkie wycieczki mają oprawę medialną. Gang rowerowy jest jeden i nie zamierzamy go dzielić, każdy kto ma rower i chęć jeżdżenia jest w jego składzie niezależnie czy przejedzie 1 czy 1000 km. Chcesz jechać zapraszamy nie chcesz czytaj i delektuj się fotkami, bo taki jest cel wycieczek organizowanych przez franculę, więcej jest focenia niż jeżdżenia i dlatego to trwa cały dzień. O wycieczce 40 km poczytaj tutaj http://www.marienburg.pl/...t=3686&start=15 :mrgreen: i wyjmij ten paluch z kinola bo jedną ręką nie da sie kierować :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez konto_usunięte Sro 18 Cze, 2008 21:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Sro 18 Cze, 2008 21:27   

Napioo ma rację,ja też nie jeżdże na setki,ale na czterdziestkach czasami można mnie zobaczyc.Nikt nikogo do niczego nie zmusza (prawda Ojcze Kolekcjonerze i Napioo???) więc nie ma czym się gorączkowac.
Ostatnio zmieniony przez Kuglow Sro 18 Cze, 2008 21:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Sro 18 Cze, 2008 21:57   

Niech mnie ręka Boska broni przed jakimkolwiek podziałem gangu rowerowego czy też forumowiczów!! Nie to było moją intencją, gdyż mocno cieszę się z każdej Waszej inicjatywy i z każdej rowerowej imprezy, tym bardziej, że w tych długich wypadach rowerowych czynnie uczestniczy ... mój syn :) Zazdroszczę mu tego, bo zdaję sobie sprawę, że moja kondycja kolarska jest mocno w tyle w porównaniu do średniej gangu rowerowego. Chociaż muszę przyznać się, że w młodości byłem nawet mistrzem Torunia w kolarstwie :mrgreen:
 
 
sybiseck 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Czw 19 Cze, 2008 08:14   

:-| Podział? Panowie . To jest wolny kraj. Sam wybieram z kim i gdzie. Czasami łapie się na inne imprezy i dlatego nie uczestniczę we wszystkich wyprawach.Chyba, że: .. krzywe koło w krzywym kole .. .Trasa wcale nie jest taka straszna. Połowę czasu to focenie i to tęż jest niezła frajda. Zapraszam więc kolegę ,, mistrza" do wspólnego zwiedzania. Pokaż synowi jak kiedyś się jeździło bez przerzutek. Proszę spojrzeć na rower koleżanki Linki - i co daje radę. W piątek jadę (pociągiem) pod Olsztyn, postaram się dołączyć do Was w Elblągu. Pozdrawiam. :ok:
 
 
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Czw 19 Cze, 2008 21:47   

sybi, liczymy na Ciebie. Przypominam, że wycieczka odbędzie się w niedzielę (22.06).
Prosiłbym administrację, jeżeli można, o zmianę daty w temacie z 21 na 22 :-)

pogoda.jpg
Plik ściągnięto 22207 raz(y) 6,45 KB

 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Czw 19 Cze, 2008 22:48   

francula napisał/a:
Prosiłbym administrację, jeżeli można, o zmianę daty w temacie z 21 na 22

Proszę bardzo :piwo:
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Pią 20 Cze, 2008 05:17   

Dziękuję bardzo :ok:
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Cze, 2008 11:37   

zmieniły mi się plany na razie nie wiem czy pojadę :oops:
 
 
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Sob 21 Cze, 2008 13:53   

Daj znać, jak już będziesz wiedział. ;-) Mam nadzieję, że jednak z nami pojedziesz :-D
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sob 21 Cze, 2008 18:04   

Oczywiście nie ma słodko - właśnie zlokalizowaliśmy kapcia w przednim kole mojego roweru :-| ale już dętka nabyta (dobrze, że niektóre markety mają je w swojej ofercie), więc mam nadzieję stawić się jutro na dworcu :peace:
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Cze, 2008 18:07   

bedę wiedział rano jak wstanę ;-)
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sob 21 Cze, 2008 18:08   

Napioo, to zależy tylko od Ceibie, wiesz, co mam na myśli :lol:
_________________
.............................................
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Cze, 2008 21:34   

niestety przykro mi nie jadę :oops:
 
 
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Sob 21 Cze, 2008 21:38   

Szkoda, jednak nie zawsze można. Damy radę. :-D :piwo:
 
 
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Sob 21 Cze, 2008 23:43   

Kuglow napisał/a:
prawda Ojcze Kolekcjonerze

NIE !!!!!!!!

A nasz wspaniały Napioo poprosił mnie o napisanie usprawiedliwienia na jutrzejszą wycieczkę - potwierdzam - nie może jechać, bo straci prawo jazdy :mrgreen: :hahaha: :mrgreen:
_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
Ostatnio zmieniony przez kolekcjoner Sob 21 Cze, 2008 23:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Nie 22 Cze, 2008 15:22   

Szlag czy szlak mnie trafił bo chciałem zrobić wam niespodziankę i pojawić się z partyzanta z rowerem, niestety poważna awaria hydrauliki domowej uziemniła mnie :kij:

Najwazniejsze, że dokopałem się do roweru i przygotowałem go do jazdy :mrgreen:
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Cze, 2008 15:23   

A ja wczoraj pomyślałem: może kupię sobie rower? :peace:
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Cze, 2008 15:40   

nic straconego przyda się za tydzień ja niestety ze względu na liczne spotkania nie mogłem uczestniczyć w tej wycieczce :oops:
Ostatnio zmieniony przez konto_usunięte Nie 22 Cze, 2008 15:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Nie 22 Cze, 2008 22:10   

Wróciliśmy cali i zdrowi, ja trochę poobijany :-/ ale żyję :-) Dziękuję Karolinie, Zbyszkowi, Karolowi za udział w wycieczce i pomoc, jaka by nie była, w dojechaniu do domu. Momentami było ciężko, ale myślę, że było warto. Pozostają niezapomniane wspomnienia i dużo fajnych zdjęć. :-D :piwo:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group