Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Ankieta Urzędu Miasta
Autor Wiadomość
mieszkAnka 

Wysłany: Sro 21 Maj, 2008 23:00   

Muszę skomentować słowa"wiesz gdybym byl szefem jakieś organizacji, przedsiębiorstwa też chciałbym ustawić ludzi pod siebie, aby móc realizować swoje cele i zamierzenia w sposób bezproblemowy, więc trudno winić burmistrza, że to robi".

Burmistrz nie stoi na czele radnych, nie jest ich szefem. To my jesteśmy szefami i burmistrza, i radnych. Samorządowcom czasami nie dziwię się, że o tym zapominają, bo tak im wygodnie. Szkoda tylko, że nie pamiętają o tym wyborcy, klękając przed radnymi i burmistrzem i kłaniając im się w pas. To nie brak szacunku, że wymagamy, że stawiamy warunki. Po prostu coś ważnego im powierzyliśmy, czyli nasze wspólne dobro, nasz majątek, naszą przyszłość, więc mamy prawo ich rozliczać na każdym kroku.
 
 
Anowi 
Dziewczę


Pomogła: 2 razy
Wysłany: Sro 21 Maj, 2008 23:16   

Najbardziej cieszy mnie to, że malborczycy - wg badania - są lokalnymi patriotami, interesuja się losami miasta no i najważniejsze, że buduje się u nas społeczeństwo obywatelskie :)

Rozwaliło mnie trochę pytanie o Maca... po co je zadano?
I nie zrozumiałam chyba jak to jest? Te pytania to były gotowe, np wymienione inwestycje i tylko kazdy mógł na ich temat się wypowiedziec?

A gdzie tu stacja uzdatniania?
A po kiego czorta gazetka samorządowa? Wystarczy dobrze współpracowac z lokalna prasa :mrgreen:

Ale.. ogólnie dobrze, że W OGÓLE jest ta ankieta, to pierwszy krok do tego, by nas pytac czego chcemy.
Moze nieudolny, ale jednak :) To moje prywatne zdanie, hawk :)
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili taką, jaką jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
-------------------------------------------------------------------
Tu, gdzie jestem teraz, to miejsce, gdzie powinnam być.

 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Czw 02 Lut, 2012 15:28   

http://bzp1.portal.uzp.go...&rok=2012-02-02

Cytat:
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Miasto Malbork , pl. Słowiański 5, 82-200 Malbork, woj. pomorskie, tel. 55 6473325, faks 55 6473324.

Adres strony internetowej zamawiającego: www.malbork.pl

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: WYKONANIA USŁUGI PRZYGOTOWANIA I PRZEPROWADZENIA BADAŃ SPOŁECZNYCH MIESZKAŃCÓW MIASTA MALBORKA ZAKOŃCZONYCH EKSPERTYZĄ WRAZ Z PRZYGOTOWANIEM RAPORTU PT. DIAGNOZA POTRZEB I OCENA JAKOŚCI ŻYCIA MIESZKAŃCÓW MIASTA MALBORKA, PRZYGOTOWANIA I PRZEPROWADZENIE BADAŃ SPOŁECZNYCH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH DZIAŁAJĄCYCH NA TERENIE MIASTA MALBORKA ZAKOŃCZONYCH EKSPERTYZĄ WRAZ Z PRZYGOTOWANIEM RAPORTU PT. DIAGNOZA WARUNKÓW FUNKCJONOWANIA I KIERUNKÓW ROZWOJU ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH W MIEŚCIE MALBORKU ORAZ PRZYGOTOWANIE I OPRACOWANIE RAPORTU PT. DIAGNOZA SPOŁECZNO-GOSPODARCZA MIASTA MALBORKA.
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
mr_x 

Wysłany: Pią 03 Lut, 2012 15:17   

Władza bada nastroje społeczno-gospodarcze w mieście, pewnie w aspekcie jakiś konkretnych inwestycji budowlanych, żeby potem podjąć decyzje, czy jest wola na budowanie czy nie. Poza tym to najlepsza forma zbadania czego mieszkańcy chcą i wpasowanie się w ich gusta na przyszłe wybory samorządowe.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group