Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
Stary Malbork - Wirtualne Muzeum Malborka
Autor Wiadomość
Corzano 
Przybysz z plaży

Wysłany: Pią 04 Lip, 2008 12:30   

Azaziz napisał/a:
potrzebowałbym z dwie niewolnice co by je przykuć

A kto by nie potrzebował? Marzyciel. :hahaha:

Siostra Irena 
Administrator

Pomogła: 14 razy
Wysłany: Sob 02 Sie, 2008 21:49   

http://malbork.polska.pl/...a,id,337639.htm

mistyrose 

Wysłany: Nie 10 Sie, 2008 18:02   

A taki rysunek w lewym górnym rogu - herb malborka - to jakby mój :) O ile pamiętam, nie dostałam za niego złamanego grosza. Jak miło zobaczyć swoją pracę w necie. Hm, niech się Autor strony nie dziwi, ze go nie pozdrawiam na ulicy :evil:

fotonet
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Sie, 2008 20:45   

mistyrose napisał/a:
A taki rysunek w lewym górnym rogu - herb malborka - to jakby mój :) O ile pamiętam, nie dostałam za niego złamanego grosza. Jak miło zobaczyć swoją pracę w necie. Hm, niech się Autor strony nie dziwi, ze go nie pozdrawiam na ulicy :evil:

Widocznie nastąpiło nieporozumienie. Oczywiście bardzo przepraszam i postaram się kwestię jak najszybciej wyjaśnić i szkody naprawić. :-)

StormChaser 
Administrator
Łowca...

Wysłany: Nie 10 Sie, 2008 22:08   

bez żadnego komentarza

reklamemarke.jpg
Plik ściągnięto 3354 raz(y) 29,46 KB

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Sie, 2008 04:42   

mistyrose napisał/a:
A taki rysunek w lewym górnym rogu - herb malborka - to jakby mój

Jaki autorski mistyrose :-D już zdjęte :hihi: no po prostu pierwszy raz na oczy widzę, a że komuś się nie kłaniasz... trudno, Twój sposób postępowania, nikt nikogo nie zmusza

A tak już z innej beczki i nie dotyczy to mistyrose... Podziwiam zacietrzewienie... udowadnianie swoich racji, w imię czego? po co? Czy to coś zmieni, dowartościuje Ciebie, prowadząc swoją krucjatę coś zmienisz? W sobie, innych?

Gdzie leży granica napioo? Naprawdę, napioo współczuję Ci i nie ma w tym kszty kpiny i złośliwości, życzę ci, że skoro obecnie Twoim jedynym celem jest prezentowanie zrzutów ekranu z forum marienburg i linowanie różnych spraw to powodzenia, sam kreujesz swoją postawę i zachowania... znudzi ci się czy stanie się to Twoim jednym celem... jak wybierzesz tak będzie
Ostatnio zmieniony przez konto_usunięte Pon 11 Sie, 2008 05:18, w całości zmieniany 2 razy  

mistyrose 

Wysłany: Wto 12 Sie, 2008 17:37   

Azazis, rysunek był mój, sprawa wyjaśniona (z Autorem strony) , skąd u Ciebie taka - złośliwość ? Pozdrawiam . (ps, już się kłaniam, zaszlo nieporozumienie :)
Ostatnio zmieniony przez mistyrose Wto 12 Sie, 2008 17:41, w całości zmieniany 1 raz  

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Sie, 2008 19:36   

mistyrose napisał/a:
już się kłaniam, zaszlo nieporozumienie

Cieszę się bardzo Mistyrose :-D

ziemor 

Wysłany: Sro 10 Gru, 2008 06:14   

Stronka super ale dlaczego tak pomału chodzi ???

Cayenka 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009 12:34   

Na stronie głównej forum jest jest aktywny banerek, który chyba tylko odświeża stronę. Czy nie mógłby odsyłać do stron Wirtualnego Muzeum Malborka?
Projekt jest jaknajbardziej udany. Nie chowajcie go w zakamarkach forum. Żeby tam wejść łatwiej mi go odszukać poprzez google niż z forum, niestety.

Odpowiedz do tematu