Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
Stary Malbork - Wirtualne Muzeum Malborka
Autor Wiadomość
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Kwi, 2008 18:29   Stary Malbork - Wirtualne Muzeum Malborka

Stary Malbork - Wirtualne Muzeum Malborka

Witamy bardzo serdecznie

W dniu dzisiejszym uruchamiamy stronę:
Stary Malbork - Wirtualne Muzeum Malborka, która jest dostępna w sieci pod następującymi adresami:

www.starymalbork.pl i www.stary.malbork.pl

Strona poświęcona jest historii Malborka. Chcemy wam pokazać miasto, którego już nie ma, miasto,
które znikało w wyniku zmian urbanistycznych, renowacji, a także w pożarach, powodziach, zawierusze wojen,
miasto, które zostało zniszczone przez polityczne decyzje zarówno przed wojną jak i po 1945 roku.

Projekt jest bardzo młody ma zaledwie 2 tygodnie od pomysłu o stworzeniu strony do dnia dzisiejszego ale chcemy byście obejrzeli go już dzisiaj pomimo, że ciągle nad nim pracujemy i wzbogacamy go o nowe materiały.
Jeżeli chcesz nam pomóc - napisz do nas admin@starymalbork.pl

Zapraszamy!
Ostatnio zmieniony przez konto_usunięte Sro 25 Mar, 2009 18:18, w całości zmieniany 1 raz  

Mr.Kłosik
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Kwi, 2008 18:37   

Kto szuka informacji o przedwojennym Malborku tu znajdzie; świetna strona :-) :peace:

mariquita
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Kwi, 2008 18:38   

:ok:

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Kwi, 2008 19:15   

Przynajmniej do końca kwietnia aktualizacje projektu będą przeprowadzane bez opisywania ich na stronie Stary Malbork, potem będą umieszczane w zakładce lista zmian, tak by każdy mógł się zapoznać ze zmianami.

Anrep 

Wysłany: Wto 15 Kwi, 2008 21:28   

Witam!
Na stronę "wlazłem" przypadkiem z azazisowego linka.Noooo! :clap:
Wprawdzie po Forum widać, że Malbork to nie jakaś dziura, ale jestem pod wrażeniem. Dużo detalu i starych kartek czyli to co lubię.
Kolei jeszcze mało, ale kartka z parowozem i zamkiem jest super :clap: (tylko nie wiem czy to na pewno wąski tor, bo lokomotywa przypomina mi normalnotorowy pruski tendrzak T3).

Pozdrawiam
PS Strona powstała w 2 tygodnie? Może zaproponujcie coś takiego dla Sztumu to Tabor moż wymieni się za magistrat? :-/ e :what:

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Kwi, 2008 21:33   

Anrep napisał/a:
Strona powstała w 2 tygodnie

Propozyccja stworzenia takiego projektu 28 marca

Anrep napisał/a:
Kolei jeszcze mało, ale kartka z parowozem i zamkiem jest super :clap: (tylko nie wiem czy to na pewno wąski tor, bo lokomotywa przypomina mi normalnotorowy pruski tendrzak T3)

Czekam na uwagi :) i opinie, także na wytykanie błędów, nie wątpię iż jest ich może nawet całkiem sporo, temat kolei dosyć ciężki jeśli chodzi o Malbork

Anrep 

Wysłany: Wto 15 Kwi, 2008 21:43   

Nie mylą się tylko ci co nic nie robią, więc do dzieła.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Ostatnio zmieniony przez Anrep Wto 15 Kwi, 2008 21:43, w całości zmieniany 1 raz  

rychu40 

Wysłany: Sro 16 Kwi, 2008 14:01   

Nowa i stara. ;-) Na razie początki i dużo pracy przed twórcami. Wiele ledwie zaczętych tematów. Zespół liczny więc pewnie strona się rozwinie. Graficznie trochę przypomina Danzig sabaotha.

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Kwi, 2008 15:56   

Cytat:
Graficznie trochę przypomina Danzig sabaotha.

Układ ramek i założenia wzorowane na Danzig-Online - uznałem, że to rozwiązanie jest bardzo przemyślane i udane.

Oczywiście czekam na opinie i pomysły ;-) :ok:

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Kwi, 2008 16:21   

przydałoby się link wstecz aby można było wrócić ze strony z kartkami do spisu tematów

Odpowiedz do tematu