Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Wypad do Fiszewa
Autor Wiadomość
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 19:39   Wypad do Fiszewa

Korzystając z rewelacyjnej zimowej aury, jutro (17.02) wraz z Linką jedziemy do Fiszewa na małe zwiedzanie połączone z foceniem. Wyjazd o godzinie 11:04 pociągiem PKP. Zapraszamy chętnych, jeżeli nie przeszkadza im nasze towarzystwo. :-) Planowany powrót pociągiem o 13:27.
 
 
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 20:24   

Godzinę ????? - jak na zdjęcia trochę mało czasu.
Właśnie myślę nad wyjazdem 8-)
_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
Ostatnio zmieniony przez kolekcjoner Sob 16 Lut, 2008 20:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 20:31   

Pociąg do Fiszewa jedzie 13 minut, czyli są ponad 2 godziny na focenie. A jak komuś mało, to o 14:44 następny pociąg :-D . Czyżbyśmy znaleźli chętnego? :-D
Ostatnio zmieniony przez francula Sob 16 Lut, 2008 20:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Nie 17 Lut, 2008 10:43   

Niestety - przykro mi bardzo - obowiązki zawodowe - mam dzisiaj gości a właściwie kontrole ministerialną w pracy, muszę ich oprowadzić po prowadzonych pracach. A że nie wiem, o której będę - muszę być cały czas pod telefonem :evil:
_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Lut, 2008 11:22   

mnie też nie będzie nie obrobiłem się z robotą a na popołudnie musi być skończona :oops:
 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Nie 17 Lut, 2008 11:44   

Gdybyś Franc powiedział,że jedziecie rowerami,to nasi dwaj "gangsterzy rowerowi" w te pędy rzuciliby wszelkie roboty i na pewno by pojechali.Wszak ministry to nie zające i poczekaliby te drobne trzy godzinki. :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :mrgreen: :peace:
 
 
 
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Nie 17 Lut, 2008 11:48   

Kuglow napisał/a:
dwaj "gangsterzy rowerowi" w te pędy rzuciliby wszelkie roboty i na pewno by pojechali

I jeszcze zmusiliby Towarzysza Kuglowa do udziału w tym wyjeździe (w celu spenetrowanie istniejących tam ruin)
_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
Ostatnio zmieniony przez kolekcjoner Nie 17 Lut, 2008 11:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Nie 17 Lut, 2008 11:51   

W tych ruinach niestety już raczej nic nie ma ,więc nic nie zmusiłoby mnie do jazdy rowerem (który jest zresztą popsuty) do Fiszewa. :mrgreen: :hahaha: :hahaha: No,ale zakończmy ten :ot: bo Ojciec Az nas znów będzie musiał sprowadzić na właściwe ścieżki :peace: :hahaha: :hahaha: :mrgreen: :-P
Ostatnio zmieniony przez Kuglow Nie 17 Lut, 2008 11:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Nie 17 Lut, 2008 14:30   

Już wróciliśmy, galeria będzie później w odpowiednich działach. Kto nie był, niech żałuje. :-D
 
 
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Nie 17 Lut, 2008 14:58   

Ja też wróciłem, ale z zamku! 25 minut obowiązków - i wyjazd z głowy :evil: :!:
_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group