Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Centrum Handlowo-Usługowe - ul. Kościuszki
Autor Wiadomość
stanisławn 

Pomógł: 3 razy
Wysłany: Pon 21 Lut, 2011 09:58   

sebek5566 napisał/a:
jakiść szkic zamku naszego
mi się kojarzy z galerią i może taki był zamysł projektanta, popróbuj z logiem Malborka w końcu to Galeria Malborska
 
 
Ichu 

Pomógł: 1 raz
Wysłany: Pon 21 Lut, 2011 21:34   

Nie wiem czemu, ale ciemnożółto - karmazynowe wariacje z logiem kojarzą mi się bardziej z cukiernią niż galerią handlową. Osobiście odpowiada mi wariant nr 2 u góry 4 strony. Tu krój tekstu jest najbardziej odpowiedni, ale te "domki" i "tęcza" nie pasują w ogóle. To powinno być coś subtelnego i komponującego się z tekstem, ale z drugiej strony będącego wyraźnym symbolem galerii.
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pon 28 Maj, 2012 22:20   

Euro unijno jakiś tam mix

20120528_152154.JPG
Plik ściągnięto 15150 raz(y) 96,43 KB

_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
agrest123 
Dojrzały/niedojrzały owoc


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 14:35   Ciekawe jak?

Ciekawe jak lokalne "byznesmeny" i inwestorzy chcą zarobić w porównaniu z konkurencją tuż tuż...

Zmarnowana przestrzeń.

Nowo otwarta galeria w TCZEWIE przy dworcu PKP
Proszę sobie nawet porównać strony internetowe.

Bilet do Tczewa w porównaniu z cenami i jakością i wyborem "towarów" pewnikiem nie będzie stanowił wyznacznika by kupować w Malborku.

Czy podobnie będzie z AQUAbrodzikiem?
_________________
Malbork - kocham to miasto!!!
Ale czy ludzi niekompetentnych, robiących z niego własny folwark i prowincję?
Ostatnio zmieniony przez agrest123 Czw 21 Cze, 2012 14:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
luanda 
Emerytowany Rycerz Jedi


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 21:00   Re: Ciekawe jak?

agrest123 napisał/a:

Bilet do Tczewa w porównaniu z cenami i jakością i wyborem "towarów" pewnikiem nie będzie stanowił wyznacznika by kupować w Malborku.


Nie przesadzaj. Obecnie jakość i cena oferty handlowej jest tak "ogromnie zróżnicowana", że chyba tylko niska samoocena mogłaby skłaniać do jeżdżenia na zakupu np. "do Tczewa", czy "do Gdańska", a może i "do Elbląga".

Ciekaw jestem, co takiego mogłoby być w Tczewie w Galerii Kociewskiej, aby jechać tam specjalnie po to?

Np. moja piękniejsza połowa kupuje buciory często przy okazji wizyt w Malborku, właśnie. Atrakcyjność cenowa w porównaniu z Gdańskiem jest przekonywująca. Słyszę od niej: "za takie w Gdańsku musiałabym dać 300 złotych więcej" i ... srrrru! Paragon się drukuje, ech ;/
Nie do końca jestem pewny, czy to prawda, ale cóż... paragony tj. przepraszam: buty są. ;)
_________________
總是看美好的一面生活
Więc po śladach cudzej krwi wiedzie wąski ślad na szczyt...
 
 
 
margan1983 
...


Wysłany: Pią 22 Cze, 2012 08:41   

Moim zdaniem trochę Pan Agrest123 przesadza bo ludzie podejrzewam z czystego lenistwa nie pojadą do Tczewa czy Gdańska, chyba że zakupy są robione przy okazji, ale na pewno między Malborkiem a Gdańskiem nie ma różnicy w cenach 300zł :D chyba że w Gdańsku kupuje się oryginały a w Malborku podróbki to ok... Ja prywatnie tego nie zauważyłem
Jako, że moja praca wymaga ciągłych delegacji to widzę niestety, że w Malborku jest słabiej, co jak Pan Agrest zauważył widać nawet po jakości strony internetowej, jakieś rabaty, konkursy itp tego brak w naszej galerii. A co do butów to wolę kupić w internecie bo w Malborku czy w Tczewie nie znalazłem takich aby mi się podobały, a w Gdańsku były lecz sporo drożej...
_________________
Kiedyś było jak by fajniej.
Ostatnio zmieniony przez margan1983 Pią 22 Cze, 2012 08:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
camel 
mieszkaniec

Pomógł: 7 razy
Wysłany: Nie 15 Lut, 2015 17:11   

Luty 2008 i luty 2015

galeria1z.jpg
Plik ściągnięto 13785 raz(y) 56,33 KB

galeria2z.jpg
Plik ściągnięto 13785 raz(y) 50,78 KB

_________________
Pozdrawiam - camel
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group