Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Plan wycieczek rowerowych na sezon 2008
Autor Wiadomość
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Sob 04 Paź, 2008 22:32   

Jesten za - oczekuję na propozycje
_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
Ostatnio zmieniony przez kolekcjoner Sob 04 Paź, 2008 22:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
luanda 
Emerytowany Rycerz Jedi


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Nie 05 Paź, 2008 09:16   

kolekcjonerze nie bądź taki, już za tydzień prawie połowa października, natchnij nas!!!
;-)
_________________
總是看美好的一面生活
Więc po śladach cudzej krwi wiedzie wąski ślad na szczyt...
 
 
 
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Nie 05 Paź, 2008 14:17   

Może na zakończenie sezonu rowerowego wypad do Pelplina. Pociąg o 7:30 do Tczewa, przesiadka do Pelplina o 8:10. Zwiedzanie Pelplina, z powrotem do Tczewa bądź Malborka rowerami. Zależy, jak kto woli. To taka moja propozycja.
 
 
Siostra Irena 
Administrator



Pomogła: 14 razy
Wysłany: Nie 05 Paź, 2008 16:29   

A kedy? :-D
_________________
Surge Polonia
 
 
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Nie 05 Paź, 2008 17:01   

Jak dopisze pogoda to może za tydzień. Damy znać. :-D
 
 
sybiseck 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Pon 06 Paź, 2008 06:16   

:mrgreen: :mrgreen: Chętnie! Chociaż ja nie próżnuje. Korzystając z niemocy gangsterów załapałem się na dwu dniową wycieczkę rowerowo-samochodową po żuławach z noclegiem w namiocie. Wrażenia niesamowite. Pozdrawiam . :lol: :lol:
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Paź, 2008 11:55   

sybiseck napisał/a:
Korzystając z niemocy gangsterów
to chyba jacyś nowi bo nasz gania po okolicy :mrgreen: (na 4 kółkach)
 
 
sybiseck 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Wto 07 Paź, 2008 07:25   

:mrgreen: :mrgreen: Mało, że na czterech to jeszcze z kajakiem na plecach. Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie. Było fajnie. Dosyłam zdjęcie jako ciekawostkę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kajak2_008.jpg
Plik ściągnięto 33539 raz(y) 74,63 KB

 
 
amot 
andy


Wysłany: Sro 08 Paź, 2008 06:07   

:ok: Intrygująca ta Twoja "traska" Sybi. Czy mógłbyś ją dla potomności "rozpisać" na mapce lub w inny sposób na "poszczególne instrumenty" tzn. łódkę, rower i samochód. Jak to było jedziesz rowerem, potem płyniesz łódką do samochodu i następnie zabierasz nim wszystko co wymieniłem w odwrotnej kolejności, czy jeszcze inaczej ?
Pozdrawiam serdecznie :-D
 
 
sybiseck 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Czw 09 Paź, 2008 06:11   

;-) ;-) Tak to było... Najpierw rower i dojazd do Sobieszewa - sobotę rano. Muszę tu przyznać, iż poranki są już chłodne i warto mieć rękawice , ciepłą odzież. Wyprawę zorganizowali moi znajomi z Gdańska - Tomasz i Krzysztof. Dzięki im za tak wspaniałą przygodę :ok: - to jest leprze niż siedzenie przed telewizorem i patrzenie się w ..... . Opis trasy jest już gotowy. Tomasz nie próżnuje i jak zwykle jest pierwszy. Wszystkich zainteresowanych odsyłam więc do jego opisu, dodam bardzo interesującego. http://www.chem.univ.gda....sy/kiezmark.htm Pozdrawiam. :ok: :ok:
 
 
amot 
andy


Wysłany: Czw 09 Paź, 2008 07:07   

Wielkie dzięki. Na stronę, której adres podajesz trafiłem już b.dawno i często do niej wracam. Tego "kiezmarku" nie czytałem bo to "świeżynka". Strona T.Plucińskiego fascynująca. Po przeczytaniu, a raczej obejrzeniu (te Twoje zdjęcia :ok: ) relacji z K.Kłodzkiej i znając odnośne opisy ze strony j/w od razu skojarzyłem, że mogliście Tam być razem. W sprawie telewizji i recepty na spędzanie wolnego czasu to mamy taką samą opinię.
Życzę równych ścieżek :ok: .
Ostatnio zmieniony przez amot Czw 09 Paź, 2008 07:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group