Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO

Poprzedni temat «» Następny temat
Chałupnicza rekonstrukcja M.M.
Autor Wiadomość
VERONKA 
Pracownia Artystyczna

Wysłany: Sro 26 Mar, 2008 08:15   mozaika

Witam forumowiczów!! Aida, jestem pod wrażeniem informacji o mozaice, które opracowałaś. Czy zgodzisz się niektóre z nich udostępnić, oczywiście pod Twoim nickiem z linkiem do tej strony, na mojej stronie o mozaice www.mosaic.com.pl ?
Ostatnio zmieniony przez VERONKA Sro 26 Mar, 2008 08:20, w całości zmieniany 3 razy  

Aida 
Homeisterynn

Pomogła: 7 razy
Wysłany: Sro 26 Mar, 2008 12:35   

Veronko: oczywiście, że tak pod warunkiem wszakże, że nie są to kompletne bzdury, to co napisałam. :) Gdybyś mogła przy okazji zweryfikować merytorycznie w tym temacie, ew. błedy, byłabym wdzięczna.

VERONKA 
Pracownia Artystyczna

Wysłany: Czw 27 Mar, 2008 11:55   

Dziękuję ślicznie! Jestem w trakcie rozbudowywania strony i z pewnością pokuszę się o zalinkowanie Twojego opracowania o technologii układania mozaiki na przestrzeni dziejów. Dziękuję i pozdrawiam!

Aida 
Homeisterynn

Wysłany: Sob 29 Mar, 2008 19:30   

Przeanalizowałam sprawę, i zdaje się, że na złotej części płaszcza płytki układane były z góry do dołu a nie odwrotnie (za wyjątkiem fragmentów gdzie idą w bok). Taki układ sugeruje krawędź przy zetknięciu z czerwoną częścią płaszcza. Za błąd przepraszam.

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Kwi, 2008 22:20   

Takie cuda tu wypisują :-) pstryknięte ostatnio gruzy :lol:

IMG_01.jpg
Plik ściągnięto 4431 raz(y) 111,32 KB

IMG_02.jpg
Plik ściągnięto 4431 raz(y) 83,43 KB

IMG_03.jpg
Plik ściągnięto 4431 raz(y) 92,42 KB

Aida 
Homeisterynn

Wysłany: Czw 17 Kwi, 2008 11:58   

Genialnie! Są fragmenty chusty i wyłożenia twarzy! BRAWO!
edit: i chyba widzę z czego niebo: szkiwiony kamień, mam rację? Uf! Czyli faktycznie nie kamień lub szkło tylko jedno i drugie haha. :-D
Ostatnio zmieniony przez Aida Czw 17 Kwi, 2008 12:00, w całości zmieniany 1 raz  

mistyrose 

Wysłany: Pon 21 Kwi, 2008 19:27   

Aida BRAVISSIMO !!! Pozdrawiam serdecznie, też jestem magistrem sztuki, cokolwiek to znaczy :) Gdybyś potrzebowała jakiejś pomocy (kompowej lub nie) pisz na pv ...Znałam Macieja Kilarskiego , Madonna była jego....hmmm ...czy słowo Fixum Dyrdum będzie na miejscu ? Powiedzmy ze był to Jego konik :) Pozdrawiam ciepło :)Dzielna jesteś, aż mi się wierzyć nie chce, ze nie z konserwacji :)

francula 
Mr Bimler

Wysłany: Pon 21 Kwi, 2008 19:55   

Skromność przede wszystkim, ludzi związanych z szeroko pojętą sztuką jest na tym forum więcej.

Aida 
Homeisterynn

Wysłany: Pon 21 Kwi, 2008 22:08   

mistyrose napisał/a:
magistrem sztuki
Hehe, no właśnie, ja zawsze mówię, że cyrkowej... Dziękuję wszystkim za ciepłe i niezasłużone zresztą słowa. Jeszcze dużo rysowania kratek przede mną. ;)
Cieszę się z tych resztek mozaiki. :mrgreen:
PS. A Panu Kilarskiemu się nie dziwię bo to unikat na skalę światową niemalże!
Ostatnio zmieniony przez Aida Pon 21 Kwi, 2008 22:12, w całości zmieniany 1 raz  

karVVan 
Pierwszy Burmistrz Marienburga

Wysłany: Wto 22 Kwi, 2008 02:18   

Aida-jestes moja/Nasza kandydatka do Nobla!! :ok:

Odpowiedz do tematu