Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Burmistrz Nowego Stawu zafundował remont sal szpitalnych
Autor Wiadomość
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pią 22 Lut, 2008 08:53   Burmistrz Nowego Stawu zafundował remont sal szpitalnych

http://malbork.naszemiast...nia/821278.html
Cytat:
Malbork. Burmistrz Nowego Stawu zafundował remont sal szpitalnych

W malborskim szpitalu kończy się remont dwóch sal na oddziale chirurgicznym. Prace budowlane odbywają się dzięki pomocy burmistrza Nowego Stawu, który opłacił ekipę remontową i materiały.

- Remont rozpoczął się na początku ubiegłego tygodnia i już się kończy - opowiada Barbara Kawińska, zastępca dyrektora szpitala ds. medycznych w NZOZ Powiatowe Centrum Zdrowia w Malborku. - Pomysł takiej modernizacji zrodził się podczas jednej z rozmów z Jerzym Szałachem, który zaoferował nam swoją pomoc. Mam nadzieję, że w ślady burmistrza Nowego Stawu pójdą inni włodarze gmin z powiatu malborskiego i pomogą szpitalowi, w którym leczą się mieszkańcy ich miejscowości.

Lecznica już zastanawia się, w jaki sposób podziękować darczyńcom.

- Planujemy przygotować specjalną tablicę, na której znalazłyby się nazwiska lub nazwy instytucji, które nam pomogą. Chcielibyśmy w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność - mówi dr Kawińska.

Współpraca malborskiego szpitala z nowostawskim samorządem jest coraz bliższa. Od początku stycznia w tym mieście funkcjonuje podstacja pogotowia ratunkowego z karetką paramedyczną.

Powiatowe Centrum Zdrowia planuje też rozszerzyć swoją działalność o poradnię cukrzycową oraz poradnię urazowo-ortopedyczną. Malborska placówka bierze udział w konkursie na prowadzenie takich usług lekarskich. Wyniki postępowania konkursowego będą znane w kwietniu.

(JS) - POLSKA Dziennik Bałtycki
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Ankh 


Wysłany: Pią 22 Lut, 2008 22:28   

Cytat:
Mam nadzieję, że w ślady burmistrza Nowego Stawu pójdą inni włodarze gmin z powiatu malborskiego i pomogą szpitalowi, w którym leczą się mieszkańcy ich miejscowości.

Cóż, hmmm, to że miasto dofinansowuje szpital regularnie widać nieistotne...Jakieś 200 tys. na materiały opatrunkowe i niezbędny sprzęt w zeszłym roku to pikuś wobec godnego podziwu przykładu gminy Nowy Staw... :peace: Ale to się chwali oczywiście - mam nadzieję, że - zgodnie z oczekiwaniami Pani Dyrektor - inni włodarze pójda za przykładem :->
_________________
Nie pytaj co Malbork może zrobić dla Ciebie, zapytaj co Ty możesz zrobić dla Malborka...
 
 
Anowi 
Dziewczę


Pomogła: 2 razy
Wysłany: Sob 23 Lut, 2008 10:53   

Miasto pomaga, ale p. dyrektor miała chyba GMINY na mysli :peace:
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili taką, jaką jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
-------------------------------------------------------------------
Tu, gdzie jestem teraz, to miejsce, gdzie powinnam być.

 
 
Ankh 


Wysłany: Sob 23 Lut, 2008 11:39   

anowi napisał/a:
Miasto pomaga, ale p. dyrektor miała chyba GMINY na mysli :peace:


Miasto to też GMINA ale miejska - z artykułu nie wynika, że Pani Dyrektor miała na myśli wiejskie :peace: :peace:
_________________
Nie pytaj co Malbork może zrobić dla Ciebie, zapytaj co Ty możesz zrobić dla Malborka...
 
 
animals75 


Wysłany: Sob 23 Lut, 2008 14:35   

Ankh widzę że jesteś dobrze poinformowaną osobą.. Jeżeli to co piszesz jest prawdą to fakt jest godny opisania..
_________________
biedne zwierzęta!! jak zazdrośnie bronią swoich nieszczęsnych ciał...które dla nas są jedynie kolacją, a dla nich całym życiem.. T. Casey Brennan..
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 23 Lut, 2008 14:41   

Ankh napisał/a:
Cóż, hmmm, to że miasto dofinansowuje szpital regularnie widać nieistotne...Jakieś 200 tys. na materiały opatrunkowe i niezbędny sprzęt w zeszłym roku to pikuś wobec godnego podziwu przykładu gminy Nowy Staw


Chwalić trzeba się umieć, Burmistrz Malborka tej umiejętności nie posiada (jeszcze) i oby to się zmieniło.
 
 
MIŚ Kolabor 

Wysłany: Sob 23 Lut, 2008 16:27   

animals75 napisał/a:
Ankh widzę że jesteś dobrze poinformowaną osobą.. Jeżeli to co piszesz jest prawdą to fakt jest godny opisania..



Oczywiscie, ze jest to prawda. Pani B.K. niespelna rok pelni funkcje z-cy dyrektora powiatowego centrum zdrowia i niestety nie moze pamietac wczesniejszej pomocy burmistrza miasta. Uwazam, ze przed takim udzieleniem wywiadu powinno zebrac sie wszelkie dane, nawet do kilku lat wstecz, aby czasami nie urazic innych osob, instytucji zaangazowanych w pomoc na rzecz szpitala.
_________________
Pozdrawiam :)
-------------------------------------------------------------------------
>Co mnie nie zabije, to wzmocni ... nie poddam się<
Ostatnio zmieniony przez duśka Sob 23 Lut, 2008 16:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Anowi 
Dziewczę


Pomogła: 2 razy
Wysłany: Sob 23 Lut, 2008 22:56   

Ach Misiu ;-) ta zasada więc winna obowiązywac wszystkich udzielających wywiadów prasie, nie uważasz?
To takie prawe i bardzo na miejscu wspomniec zasługi poprzedników, lub przywołać
darczyńców nawet sprzed x lat.

A tak serio, to pamiętam, że DB pisał o pieniądzach dla szpitala wielokrotnie i wymieniał jako strone pomagającą również miasto :peace:
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili taką, jaką jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
-------------------------------------------------------------------
Tu, gdzie jestem teraz, to miejsce, gdzie powinnam być.

 
 
Ankh 


Wysłany: Nie 24 Lut, 2008 03:39   

anowi napisał/a:
Ach Misiu ;-) ta zasada więc winna obowiązywac wszystkich udzielających wywiadów prasie, nie uważasz?
To takie prawe i bardzo na miejscu wspomniec zasługi poprzedników, lub przywołać
darczyńców nawet sprzed x lat.

A tak serio, to pamiętam, że DB pisał o pieniądzach dla szpitala wielokrotnie i wymieniał jako strone pomagającą również miasto :peace:


Ach pisano, pisano coś...Ale po raz pierwszy widzę, że pani dyrektor, chce się zastanawiać

" (...) w jaki sposób podziękować darczyńcom.

i planować
-(...) przygotować specjalną tablicę, na której znalazłyby się nazwiska lub nazwy instytucji, które nam POMOGĄ. Chcielibyśmy w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność.
_________________
Nie pytaj co Malbork może zrobić dla Ciebie, zapytaj co Ty możesz zrobić dla Malborka...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group