Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmowy niekoniecznie nieciekawe
Autor Wiadomość
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:23   

Azaziz napisał/a:
zabieraj swój rower

... pancerny .... :hahaha:
_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
Ostatnio zmieniony przez kolekcjoner Czw 14 Lut, 2008 00:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ankh 


Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:23   

Cóż - powiem szczerze, że nie wiem jak to możliwe...faktem jest, że napisałam się, napisałam, po czym w momencie wysyłania 3/4 poszło...w las... Widocznie tak wlasnie miało być - jakas sila wyższa...?dotąd nie zdawalam sobie sprawy ze złośliwości...rzeczy martwych :-(

Gordon - rozgryzles mnie...Gratuluje!!!
_________________
Nie pytaj co Malbork może zrobić dla Ciebie, zapytaj co Ty możesz zrobić dla Malborka...
Ostatnio zmieniony przez Ankh Czw 14 Lut, 2008 00:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:25   

Ankh napisał/a:
Gordon - rozgryzles mnie...Gratuluje!!!

SMACZNEGO :mrgreen:
 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:27   

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :mrgreen:
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:27   

Cytat:
Czy tak może być??


Może - dzięki
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:27   

kolekcjoner napisał/a:
Azaziz napisał/a:
zabieraj swój rower

... pancerny .... :hahaha:
a może wystrzałowy ? :mrgreen:
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:28   

Ankh napisał/a:
Cóż - powiem szczerze, że nie wiem jak to możliwe...faktem jest, że napisałam się, napisałam, po czym w momencie wysyłania 3/4 poszło...w las... Widocznie tak wlasnie miało być - jakas sila wyższa...?dotąd nie zdawalam sobie sprawy ze złośliwości...rzeczy martwych :-(

Gordon - rozgryzles mnie...Gratuluje!!!


Ankh złośliwość rzeczy martwych jest strasznie paskudna ;-) Dlatego dłuższe psoty warto pisać w openoffice lub wordzie ;) Mi parę razy wcięło tekst dlatego teraz tak robię ;-)
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:29   

Mytoon napisał/a:
Mi parę razy wcięło tekst dlatego teraz tak robię


Czasami wystarczy Ctrl+A i Spację ;-) z rozpędu, można wtedy cofnij, ale nie zawsze sie uda ;-)
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:30   

Azaziz napisał/a:
Mytoon napisał/a:
Mi parę razy wcięło tekst dlatego teraz tak robię


Czasami wystarczy Ctrl+A i Spację ;-) z rozpędu, można wtedy cofnij, ale nie zawsze sie uda ;-)


Gdyby mi zadziałało to bym nie szukał innych technik ;-)
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:31   

napioo napisał/a:
a może wystrzałowy

.... a przepraszam - Kuglow jedzie na przednim czy tylnym siodełku ? :hahaha:
_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:34   

Wiedziałem Napioo że nie wytrzymasz.To była tylko kwestia czasu. :mrgreen:
 
 
 
konserwator
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:35   

Życze wszystkim dobranoc !



czy juz zawsze bede mial taka czerowna smuge - patrz - warna z boku ? Bo bije po oczach :-/ i smutno jakos :(
Ostatnio zmieniony przez konserwator Czw 14 Lut, 2008 00:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:36   

Kuglow napisał/a:
Wiedziałem Napioo że nie wytrzymasz.To była tylko kwestia czasu. :mrgreen:
w końcu to moje dzieło i mod pierwowzoru różni się liczbą przekładni w pierwowzorze była tylko jedna :mrgreen:
 
 
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:37   

konserwator napisał/a:
Życze wszystkim dobranoc !

Dobranoc od wszystkich :-) ;-)
_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
 
 
Ankh 


Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:40   

Ja, choć humor z powodu utraty mojego błyskotliwego posta nie najlepszy, życzę Wszystkim STOSUNKOWO UDANEJ NOCY


Zapomniałam dodać - to był właśnie ten post, który miał rzucić wszystkich Forumowiczów na kolana i od tego momentu zapanowałaby ogóla zgoda i szczęśliwość. Mówię Wam - dobry był <lol>

A - tak sie chciałam powygłupiać, bo pora późna.
_________________
Nie pytaj co Malbork może zrobić dla Ciebie, zapytaj co Ty możesz zrobić dla Malborka...
Ostatnio zmieniony przez Ankh Czw 14 Lut, 2008 00:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:43   

Ankh napisał/a:
STOSUNKOWO UDANEJ NOCY


Nie uda się :mrgreen: Żona spi :piwo:
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
gordon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 01:51   

aaa wiec jezeli faktycznie rozgryzlem unikatowa osobliwosc pani ankh to juz jest dla mnie jasna kazda jej wypowiedz. przypomne tylko ze ta pani (((moge sie mylic nadal co do tozsamosci tej osoby))) bronila KAZDEGO burmistrza odkad pracuje w jego urzedzie. wszystko po to by nie stracic stolka. smutne to bardzo.

konserwatorze, podaj choc jeden LOGICZNY argument dlaczego unserer burgermeister bezmyslnie probuje (i to skutecznie) zniszczyc ostatnia szanse malborka by zaistnial na mapie swiata czyms sie wyrozniajac, blagam cie.
Ostatnio zmieniony przez gordon Czw 14 Lut, 2008 01:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Irasisko 


Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 22:58   

gordon napisał/a:
osobliwosc pani ankh to juz jest dla mnie jasna kazda jej wypowiedz. przypomne tylko ze ta pani (((moge sie mylic nadal co do tozsamosci tej osoby))) bronila KAZDEGO burmistrza odkad pracuje w jego urzedzie.


Jasne... Pewnie to 1200 zł (? bo nie sądzę że więcej) jest tego warte... W sumie to każdego mierzy się własna miarką. Jak łatwo wydawać o innych opinie samemu pozostając anonimowym.

A tego następnego zdania to nie kumam... Tzn co zniszczyć? Jaką szansę? Co mieliśmy zrobić z Malborka skansen?
Ostatnio zmieniony przez Irasisko Czw 14 Lut, 2008 23:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ankh 


Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 23:16   

Witam - może dziś się uda...

argus napisał/a:
A jak ankh to jednocześnie konserwator? Zauważyliście, że jednak mają coś wspólnego ze sobą? :mrgreen:

Uuuu, rysuje się mała teoria spisku – wyprowadzam z błędu – nie jestem Konserwatorem…przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo…hmmm…a może jednak poproszę najbliższych żeby kamerę w domu zamontowali…mam teorię – ja idę spać, zasypiam, a wtedy…po cichutku…Konserwator – moje drugie JA - myk się ujawnia, wchodzi na forum…i o!
Irasisko napisał/a:
Heh... bardzo nieciekawa dyskusja o niczym.... A przepraszam, czy Ankh to konserwator a może oni to ja... a może poszli do lasu...a może schowali się w studni...

Tak, zgadzam się ze wszystkim :-) :mrgreen: :-D Czyli jest nas (mnie) więcej :peace:
gordon napisał/a:
wracajac do tematu, nasze wladze razem z burgermeisterem rychlowskim oraz userem ankh (na 90% wiem kim ona jest) nie znają i nie rozumieją historii miasta malborka i nie zdają sobie sprawy jak ogromny potencjał w tym tkwi, gdyby włożyli choć trochę rozumu w to wszystko można by zrobić z malborka cudowne zaplecze kulturalno-historyczno-turystyczne w europie.ale nie, u nich liczy sie tylko wypychanie własnych kieszeni i bazowanie na układach i układzikach :-(

Rzeczywiście Gordon, coś mi ostatnio ludzie zwracali uwagę, że wypycham i bazuję…czyli coś w tym jest :hahaha: Nie jestem Kolekcjonerem, czy kilkoma innymi osobami na forum, które posiadaja niesamowitą wiedzę na temat Malborka i okolic. Jestem naprawdę pod wrażeniem – widać, że to Wasza pasja = oby tak dalej! Z historycznej części tego forum naprawdę dużo się dowiedziałam.
Nie powiem jednak, że nie wiem nic o historii Malborka…coś tam wiem jednak…
gordon napisał/a:
ankh przynajmniej probowala sie bronic :lol:

Gordon – czy Ty forum chłopie nie czytasz??!! Przecież tu nikt nie atakuje!!!
duśka napisał/a:
ostatnio boję się cokolwiek powiedzieć do nowego użyytkownika, bo może sobie nie życzy, ale Ty nie sprawiasz wrażenia "ludzia" co by sobie w forumowej rzeczywistości Per Pan kazał mówić.
Całuśnik number one w temacie Ankh :hahaha: nie pomyślałeś o Szanownej Pani? Ty brzydki egoisto! :mrgreen: Ona teraz może będzie się czułą marginalizowana, w końcu to jej pole do popisu miało być.

Czy ktoś może wytłumaczyć Duśce, bo długo dzis pracowałam i nie mam siły, że nigdy nie wymagałam od nikogo, żeby do mnie Pani mówił – to był wybryk Azaziz (sorki – no przecież muszę się jakoś wytłumaczyć). Ale dziękuję Ci Duśka za jedno – ja naprawdę nie wiedziałam, że to moje pole do popisu mialo być. Ale skoro tak, to czuję się zobowiązana.
PS: Nigdy nie czułam się marginalizowana – jak to jest?
Azaziz napisał/a:
Pewnie się będę widział z burmistrzem pod koniec miesiąca, więc mogę go o to spytać, ale po co? Skoro Burmistrz nie chce się spotykać z mieszkańcami swojego miasta - to jaki jest sens :?: :?: :?: :?: :?:

Nie chce się spotykać? Z tego co wiem, to przez ten rok było wiecej spotkań z mieszkańcami niż w ciągu kadencji dwóch ostatnich burmistrzów. PEC , LPR, Miejscowe Plany Zagospodarowania (sic!), Pl. Narutowicza (choć się nie podobało, to było – a jakże!), przeniesienie targowiska z Solnej, przeniesienie mieszkańców z Solnej, spotkanie z żołnierzami AK w sprawie przeniesienia pomnika (A było!)…Może cos pominęłam – w przypadku niektórych z wymienionych tematów nie było to jedno spotkanie.
Mytoon napisał/a:
Ankh napisał/a:
Cóż - powiem szczerze, że nie wiem jak to możliwe...faktem jest, że napisałam się, napisałam, po czym w momencie wysyłania 3/4 poszło...w las... Widocznie tak wlasnie miało być - jakas sila wyższa...?dotąd nie zdawalam sobie sprawy ze złośliwości...rzeczy martwych :-(
Gordon - rozgryzles mnie...Gratuluje!!!

Ankh złośliwość rzeczy martwych jest strasznie paskudna ;-) Dlatego dłuższe psoty warto pisać w openoffice lub wordzie ;) Mi parę razy wcięło tekst dlatego teraz tak robię ;-)

Dziękuję Mytoon…tak mi się przynajmniej wydaje…bo nie wiem jeszcze, czy jak będę umieszczac na forum, to mi się znowu coś nie kliknie…
gordon napisał/a:
aaa wiec jezeli faktycznie rozgryzlem unikatowa osobliwosc pani ankh to juz jest dla mnie jasna kazda jej wypowiedz. przypomne tylko ze ta pani (((moge sie mylic nadal co do tozsamosci tej osoby))) bronila KAZDEGO burmistrza odkad pracuje w jego urzedzie. wszystko po to by nie stracic stolka. smutne to bardzo.

Osobowość unikatowa Gordon, nie zaprzeczę…Z tym rozgryzieniem, to taki żart sceniczny był. Myślę, że jednak musisz pozostać, przy tych 10%, nie liczyć na 90%. No – chyba, że znasz mnie ze strony, o której ja nawet nie wiedziałam (czyżby znowu moje drugie JA??!!)

To może dzis sie uda z tą stosunkowo udana nocą??
Tego życzę wszystkim Forumowiczom
_________________
Nie pytaj co Malbork może zrobić dla Ciebie, zapytaj co Ty możesz zrobić dla Malborka...
Ostatnio zmieniony przez Ankh Czw 14 Lut, 2008 23:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 23:27   

Ankh napisał/a:
........
:shock: powinnaś pisać książki :mrgreen:
 
 
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 23:29   

Ankh napisał/a:
Ankh

A czy mogę zapytać o ten nick - czy to fascynacja starożytnym Egiptem i królową Ankhesenamon (tak to chyba się pisze) - jak mnie pamięć nie myli to Królową Nefretete, żony Ekhnatona. Nie wspomnę tu o awatarze ;-)
_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
Ostatnio zmieniony przez kolekcjoner Czw 14 Lut, 2008 23:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 23:34   

Ankh napisał/a:
To może dzis sie uda z tą stosunkowo udana nocą

... chyba dzisiaj się nie dowiem - ankh chyba poszła za zachodni horyzont - tak jak Amon.
_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Pią 15 Lut, 2008 00:22   

Ankh definiowany jest jako: Symbol reprezentujący Fizyczne i Wieczne życie.
Jest znany jako oryginalny krzyż który ma wielką moc i został stworzony przez Afrykańczyków w Starożytnym Egipcie.

Nazwa Ankh znaczyła życie w języku Starożytnych Kemetów (kraju Czarnych). Jako symbol dawania i podtrzymywania życia Ankh jest typowo utożsamiany z rzeczami materialnymi jak woda ( w Egipcie wierzono że woda regeneruje życie), powietrze, słońce, jak również z bogami, którzy często przedstawiani są z tym symbolem. Egipscy królowie także byli często utożsamiani z Ankh jako jego posiadacze (niosący życie swego ludu) lub dający Ankh (strumień Ankh) poprzez Bogów. Można to zobaczyć na zdjęciu Króla Senworserta który trzyma dwa Ankhi na piersi. Ankhi były robione z metalu, gliny i drewna. Zwykle noszone były jako amulety życia i umieszczane na mumiach by doenergetyzowować wskrzeszanego ducha. Bogowie i Królowie często są ukazywani ze znakiem Ankh, co odróżnało ich od zywkłych śmiertelników. Ankh symbolizował wieczne życie i dawał niesmiertelność komuś kto go posiadał.Wierzono, że energia emanująca z Ankh może być absorbowana przez osobę mającą z nim kontakt. Ankh jest liną, przewodnikiem dla Boskiej potęgi życia która przenika wszechświat. Amulet jest potężnym talizmanem chroniącym noszącego przed złymi siłami degeneracji i upadku.Zaokraglony Ankh jest trzymany przez Bogów. Był utożsamiany z Isis i Ozyrysem we Wczesnym Okresie Dynastycznym. Zaokrąglona część Ankh reprezentuje także kobiecy aspekt lub Macicę, podczas gdy wydłuzona część przedstawia aspekt męski lub Penisa. Te dwa święte aspekty splatają się ze sobą i czynią życie. Z powodu swego potężnego wyglądu, Ankh był uzywany w wielu religiach i rytuałach które wiązały się z królewskością. W skarbcu Tutankhumuna, Ankh był głownym artefaktem. Zaokrąglony koniec symbolizował też wieczne życie a krzyż poniżej plan materialny. Ankh jest zwany "Crux Anasta", z Egipskiego mitu i może być znaleźiony we Wczesnym Okresie Dynastycznym jako symbol którym zdobiono rózne materiały i reliefy, przedstawiające Bogów. Jest zwykle trzymany przy nosie zmarłych królów aby reprezentować oddech życia który dany zostanie przez Bogów w zaświatach. Ankh jako podobny kluczowi reprezentuje też klucz do wiecznego życia po śmierci. Jego wpływ mozna wyczuć w każdej dynastii. Przetrwał jako ikona posiadająca mistyczną potęgę aż do początków chrześcijaństwa. Ankh który posiadał każdy Bóg miał moc tego Boga. Ankh Boga Anubisa jest powiązany z ochroną zmarłych, Ankh Sekmet, Hapi z żyjącymi wodami Nilu a Amen z bozym Duchem, oddechem życia.

Wampiryczny Ankh zaczerpnięty został z filmu "Głód" z roku 1982, a oryginalny wampiryczny Ankh, tzw. Sabretooth Ankh został wykonany przez Mistrza D'Drennan w sierpniu 1997 roku. To jeden z nielicznych, tak popularnych i rozpoznawanych symboli wampirycznych.

http://www.trydium.wwt.pl...ykuly/ankh.html
Ostatnio zmieniony przez argus Pią 15 Lut, 2008 00:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gordon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Lut, 2008 00:38   

Ankh napisał/a:
Nie chce się spotykać? Z tego co wiem, to przez ten rok było wiecej spotkań z mieszkańcami niż w ciągu kadencji dwóch ostatnich burmistrzów. PEC , LPR, Miejscowe Plany Zagospodarowania (sic!), Pl. Narutowicza (choć się nie podobało, to było – a jakże!), przeniesienie targowiska z Solnej, przeniesienie mieszkańców z Solnej, spotkanie z żołnierzami AK w sprawie przeniesienia pomnika (A było!)…Może cos pominęłam – w przypadku niektórych z wymienionych tematów nie było to jedno spotkanie.
alez po co takie spotkania skoro wszyscy sa ostentacyjnie ignorowani i brutalnie sprowadzani do parteru?
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Lut, 2008 18:23   

Ankh napisał/a:
Nie chce się spotykać?

No to zobaczymy czy przyjdzie na spotkanie z mieszkańcami

Ankh - to również komputerowa gra przygodowa
 
 
konserwator
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Lut, 2008 20:13   

gordon napisał/a:
aaa wiec jezeli faktycznie rozgryzlem unikatowa osobliwosc pani ankh to juz jest dla mnie jasna kazda jej wypowiedz. przypomne tylko ze ta pani (((moge sie mylic nadal co do tozsamosci tej osoby))) bronila KAZDEGO burmistrza odkad pracuje w jego urzedzie. wszystko po to by nie stracic stolka. smutne to bardzo.

Gordon kolego, piszesz o tej Pani a myslisz sie w stu procentach co do tej tozsamosci :) Brawo Ankh !!!

Azaziz napisał/a:
No to zobaczymy czy przyjdzie na spotkanie z mieszkańcami


Mysle Az ( biore na powaznie przejscie na Ty :) ) , no wiec mysle, ze burmistrz nie przyjdzie, bo jak ma przyjsc jak spotkanie ktore nie zostalo z nim bezposrednio omowione i uzgodnione. A wiem to kochani, poniewaz dzis rozmawialem z burmistrzem telefonicznie w naszej ( forumowiczow) sprawie spotkania , ktore obiecalem zalatwic. Spotkanie zalatwione. Jeszcze tylko jak sie spotkam w weekend to potwierdze jakis termin.
 
 
rob3rt 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Pią 15 Lut, 2008 20:30   

Cytat:
Spotkanie zalatwione.


ooo może być bardzie ciekawie :)

oszołomy vs. burmistrz :mrgreen:
_________________

 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Lut, 2008 20:56   

konserwator napisał/a:
Spotkanie zalatwione. Jeszcze tylko jak sie spotkam w weekend to potwierdze jakis termin.


Powiedz mi konserwator z kim to z forum uzgodniłeś? :peace:

Wybacz mi, ale dla mnie jesteś zwykłym userem, nie wiem kim jesteś, gdzie pracujesz, nie jesteś wiarygodny, postawa którą prezentujesz na forum jest jaka jest, więc nie pisz mi o uzgodnieniach spotkania z burmistrzem, bo takie rzeczy może napisać każdy kto się tu zaloguje i będzie pisał w takiej formie jak Ty.

Wszelkie takie sprawy albo konsultuje się bezpośrednio ze mną albo wcale.

:peace:
Ostatnio zmieniony przez konto_usunięte Pią 15 Lut, 2008 21:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ankh 


Wysłany: Pią 15 Lut, 2008 23:27   

A ja znowu długo, bo nie wiem, kiedy znajde czas by znowu sobie popisać :-) Wybaczcie...
gordon napisał/a:
alez po co takie spotkania skoro wszyscy sa ostentacyjnie ignorowani i brutalnie sprowadzani do parteru?

Ocho! BRUTALNIE SPROWADZANI DO PARTERU! Szanowni Forumowicze – to nie jest wyrywek z wypowiedzi komentatora na grupowych zawodach restlingu! OSTENTACYJNIE IGNOROWANI! Mylicie się, jeśli twierdzicie, że to wers z piosenki o tytule „Niewidzialni”Nie – to opinia człowieka, który obecny był zapewne na wielu spotkaniach z burmistrzem. A własnie Gordon – na ilu?
Mówicie, że byliście na spotkaniu w sprawie McDonald’s i że jesteście zawstydzeni zachowaniem burmistrza…A nie zawstydza Was kochani zachowanie pani w moherowym sweterku barwy róż (serio moherowy – nie wiem czy specjalnie), która wykrzyczała wspomnianemu przez kogoś (nie pamiętam) na tym Forum Przewodniczącemu Młodzieżowej Rady Miasta, że jest za młody i co on w ogóle tu robi i gdzie on w ogóle mieszka, a jak nie na Narutowicza, to niech się lepiej nie odzywa? Czy Wy również słyszeliście gościa, który wyzywał burmistrza od początku spotkania od kretynów? Bo tak własnie powiedział! I to nie raz! Powiecie – pijany był…OK. Ja natomiast powiem Wam, że wyzwiska tego typu 10 razy doprowadziłyby mnie do ostateczności, a na pewno nie zmusiłabym się, by tam stać i tego słuchać. No tak – ale ja nie jestem burmistrzem, powiecie. A no nie jestem, ale nie uważam, żeby fakt pozostawania w tłumie uprawniał do tego typu zachowań. Czy zdajecie sobie sprawe z tego, że jeszcze dwa lata temu zorganizowanie takiego spotkania nie byłoby możliwe? Ktos tu zarzucił burmistrzowi, że ignorował wspomnianego przewodniczącego MRM, bo urządzał sobie pogaduchy- a z kim? Z paniami, które dając wyraz swojemu oburzeniu zdecydowały wyjść z Sali, ale jeszcze przedtem zakomunikować to burmistrzowi osobiście. Dlaczego Duśka wyszłaś z nimi? Jesteś podejrzewam młoda osobą, z Twoich wypowiedzi wynika, że niegłupią – dlaczego nie zabrałaś głosu i pozwoliłaś wypowiadać się w Twoim imieniu komuś, kto młodych ma za nic?
No i w końcu – czy nie zastanawia Was wypowiedź jednej z Pań obecnych na spotkaniu, która z pełnym przekonaniem o słuszności tego co mówi powiedziała : „Tu nie ma centrum i NIGDY NIE BĘDZIE!!” Ja osobiście uważam, że jest to charakterystyczne dla wielu osób z naszego miasta – nie mówię, że dla Was, bo wiem, że Wy tak naprawdę macie nadzieję, że coś się zmieni, choć są tacy, którzy , jak się wydaje, nigdy w to nie uwierzą. Ale jest to mentalność Kłapouchego, którego uwielbiam, ale który mimo wszystko na końcu powie że „i tak się nie uda” Dajcie ludziom szansę – może naprawdę coś się uda zmienić…
Azaziz napisał/a:
Ankh napisał/a:
Nie chce się spotykać?

No to zobaczymy czy przyjdzie na spotkanie z mieszkańcami
Ankh - to również komputerowa gra przygodowa

1. Które spotkanie? Jeśli mówisz (piszesz) o spotkaniu organizowanym przez ludzi, wśród których są tacy,którzy - jak podejrzewam -z burmistrzem tak naprawdę nie chcą wspólpracować to myslę, że nie przyjdzie i nie dziwię się. Poza tym Azaziz, Twoje pytanie jest chyba retoryczne…?Ale zawsze są radni - to przeciez tez władze miasta.
2. Nie wiedziałam, że to również gra…chociaż coś w tym jest, tym bardziej, że przygodowa :mrgreen:

Azaziz napisał/a:
konserwator napisał/a:
Spotkanie zalatwione. Jeszcze tylko jak sie spotkam w weekend to potwierdze jakis termin.


Powiedz mi konserwator z kim to z forum uzgodniłeś? :peace:
Wybacz mi, ale dla mnie jesteś zwykłym userem, nie wiem kim jesteś, gdzie pracujesz, nie jesteś wiarygodny, postawa którą prezentujesz na forum jest jaka jest, więc nie pisz mi o uzgodnieniach spotkania z burmistrzem, bo takie rzeczy może napisać każdy kto się tu zaloguje i będzie pisał w takiej formie jak Ty.
Wszelkie takie sprawy albo konsultuje się bezpośrednio ze mną albo wcale.
:peace:

No I co – nie jest Ci łyso Konserwator? Ty uważaj chłopie, bo Azaziz jak widzisz potrafi głośno walnąć pięścią w stół, a potem to już tylko bać się można. Zaraz będzie Warn i pozamiatane. Ale dla mnie Twoja postawa jest OK. Rzekłabym, że odnajduję w Twojej osobie pewne wsparcie …Kiedy spotkanie?
Azaziz, a co trzeba zrobić, żeby oficjalnie zaprosić Forumowiczów na spotkanie?

kolekcjoner napisał/a:
Ankh napisał/a:
Ankh

A czy mogę zapytać o ten nick - czy to fascynacja starożytnym Egiptem i królową Ankhesenamon (tak to chyba się pisze) - jak mnie pamięć nie myli to Królową Nefretete, żony Ekhnatona. Nie wspomnę tu o awatarze ;-)

Drogi Kolekcjonerze - Skarbnico Wiedzy!
Mój nick jest wynikiem kilku okoliczności, jednak najbardziej znane jest mi wyjaśnienie, które podał Argus (mówię o tym z mądrością, boskością, siłą, wiedzą itd.) :mrgreen: :peace: :mrgreen: Niestety nie jestem w stanie poświęcic zainteresowaniu historią starożytną (w tym Egiptu) tyle czasu, ile bym chciała, ale może kiedyś…Póki co myślę, że moja wiedza w tym temacie (tak jak w każdym innym temacie historycznym) jest znacznie mniejsza od Twojej.
Za awatara z góry przepraszam – wiem, że jego jakość jest średnia, ale wkrótce zmienię…Argus – pozwolisz, żebym skopiowała Twojego skopiowanego Ankh? :-> :-)

Życzę Forumowiczom kolorowych snów!
_________________
Nie pytaj co Malbork może zrobić dla Ciebie, zapytaj co Ty możesz zrobić dla Malborka...
 
 
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Pią 15 Lut, 2008 23:48   

Ankh napisał/a:
Mój nick jest wynikiem kilku okoliczności

... bardzo dobrze, że nie z przypadku! :-) .
Ankh napisał/a:
Za awatara z góry przepraszam
Ankh napisał/a:
wkrótce go zmienię
- nie, nie, lepiej nie, awatar, ten pierwszy, w wielu przypadkach bardzo wiele mówi o naszej osobowości. Kolejne są próbą ukrycia tego, co pokazaliśmy za pierwszym razem. A nie należy wstydzić się swego EGO. Ja jestem za trwaniem awatara. Jesteśmy po nim rozpoznawani. A te ciągłe zmiany .... potem myślę, myślę - kto to jest? - ach to ta sama osoba,tylko z nowym avatarem!
A jak to się pisze "awatar" czy "avatar"? :oops:
_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
Ostatnio zmieniony przez kolekcjoner Pią 15 Lut, 2008 23:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group