Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
Kościół Baptystów
Autor Wiadomość
Milek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Cze, 2009 16:04   

Jako przedstawiciel ginącegu rodzaju wierzących katolików, a wiem co mówię bo mam swoje lata i obracałem się wśród sporej populacji , gdzie nie omieszkałem zapytać co sądzą o wierze itp. bo to mnie interesowało.
Nie rozumiem dlaczego chrzest w wyznaniach chrześcijańskich jest ważny lub nie, od czego to zależy :idont:
To tylko wymysł kościołów które na wskutek różnych animozji wprowadziły takie wytyczne, które umożliwiają lub nie prawomocność chrztu i innych sakramentów. Logicznie i obiektywnie patrząc to i Muzułmanie i Żydzi służą temu samemu .... (żeby nie wzywać na daremno). Po prostu to są przepisy stworzone przez ludzi i czy to dotyczy Papieża czy innych przywódców kościołów wszelkich wyznań to nie ma znaczenia, jak tu mówić o ekumenizmie. Mimo, że minęło XX wieków, nic pod tym względem się nie zmieniło, święta wojna trwa nadal i nie podejrzewam, żeby się prędko skończyła, nam mydlą tylko oczy :evil:

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Cze, 2009 16:12   

Proszę w wątku kościoła baptystów związanego z historią miasta nie robić dysput religijnych.

To nie jest na to miejsce.

Jeżeli chcecie o tym pogadać, to zapraszam do freestyle

lukaszmbnp 
alchemik

Wysłany: Czw 25 Cze, 2009 17:05   

oto temat do tego przeznaczony :-)
http://www.marienburg.pl/...p?p=90202#90202

Odpowiedz do tematu