Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
McDonald's - ul. Piastowska Malbork

Z szacunkowych wyliczeń burmistrza wynika, iż "przeszło 80 procent mieszkańców naszego miasta" cieszy ta inwestycja. Czy Ciebie to cieszy?
Super pomysł niech budują MaCa
39%
 39%  [ 104 ]
Jest mi to obojetne
13%
 13%  [ 36 ]
Zły pomysł - nie jest to najszczęśliwsze rozwiązanie
18%
 18%  [ 48 ]
Niech budują ale nie kosztem Placu Narutowicza
28%
 28%  [ 76 ]
Głosowań: 264
Wszystkich Głosów: 264

Autor Wiadomość
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Cze, 2009 08:01   

Co prawda system zamawiania w Malborku w MCDrivie jest do d*** 8-) generuje trzy kolejki, no ale tak też można podjechać, co prawda to nie u nas, no ale...

00031752.JPG
Plik ściągnięto 16307 raz(y) 53,96 KB

 
 
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009 14:27   

...

IMG_6153.JPG
Plik ściągnięto 16162 raz(y) 116,98 KB

_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
 
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009 14:30   

Cudne
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lip, 2009 12:57   

Właśnie zgłodniałem okrutnie, a najbliższy MaC koło dworca w Elblągu 8-) czyli jakieś 1,5 km :-D
 
 
fritzek 
Frysia z Warzywodu


Pomogła: 3 razy
Wysłany: Pią 24 Lip, 2009 20:18   

Administracja Wolne Forum Gdańsk wyciąga pomocną dłoń i proponuje kampanię reklamową.

Opracowanie :
- dyr. artystyczny - fritzek,
- dyr. kreatywny - villoliva,
- foto -Kuglow.

Malbork, 23 VII 2009

MarienBurgerWelcomeCenter.JPG
Plik ściągnięto 15913 raz(y) 79,99 KB

_________________
www.wolneforumgdansk.pl
Frysia - poszukiwacz bursztynowej komnaty
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Lip, 2009 22:39   

hahahha - GITES

:piwo: :piwo: :piwo: :clap: :hahaha:
 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Sob 25 Lip, 2009 14:20   

-Którędy do McDrive?

_MG_6609.JPG
Plik ściągnięto 15763 raz(y) 114,45 KB

_________________
www.sklejmy.com
Zapraszam na mojego photobloga:
www.flickr.com/photos/bartoszmalbork/
 
 
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Sro 09 Wrz, 2009 16:06   

Robią plac zabaw przy restauracji :clap: Dzisiaj wylewali posadzkę :-D
_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
Ostatnio zmieniony przez MrKłosik Sro 09 Wrz, 2009 16:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
_Maja_ 

Wysłany: Sro 09 Wrz, 2009 18:39   

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał - może tylko ja się zastanawiam - ale to chyba najwolniejszy Mac jaki kiedykolwiek widziałam. Nie wiem skąd to się bierze, bo przecież część pracujących tam ludzi przeszło z "oddziałów" z Trójmiasta, więc wiedzą jak się pracuje, a mimo wszystko prędkość obsługi jest tragiczna. Jak się popatrzy na ludzi to ma się wrażenie, jakby pierwszy raz obsługiwali klienta; i tak jest za każdym razem. Nie mam zielonego pojęcia co jest tego przyczyną w Malborku, i to po kilkumiesięcznym już funkcjonowaniu owej "restauracji".
Ostatnio zmieniony przez _Maja_ Sro 09 Wrz, 2009 18:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Wrz, 2009 19:20   

A ja i moja Peg nie mamy zastrzeżeń do obsługi :-D chociaż raz nam się długo czekało za kawą :mrgreen: ale tak to bez problemów

:ok:
 
 
agrest123 
Dojrzały/niedojrzały owoc


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Sro 09 Wrz, 2009 20:47   Mc...

.. nie obrazajac ludzi tam pracujacych, nie posiada wykwalifikowanych pracownikow. szybkosc dzialania czynnika ludzkiego w tej firmie jest najwolniejsza - procedury tak, ale szybkosc ludzi - tragiczna.
Kiedys w Gdańsku przyjrzalem sie co robi osobnik ktory obsługiwał klientów i odnioslłem wrażenie że aby było taniej zatrudnia się tam ludzi mało rozgarniętych fizycznie i psychicznie ( bo co mozna powiedziec o sprzedajacym ktoremu rozlała sie polewa na wafelek i wołał "szefa" bo nie wiedział co z nim ma zrobic :/ )

To taka luzna dygresja....
_________________
Malbork - kocham to miasto!!!
Ale czy ludzi niekompetentnych, robiących z niego własny folwark i prowincję?
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Wrz, 2009 21:26   

agrest123 napisał/a:
Kiedys w Gdańsku przyjrzalem sie co robi osobnik ktory obsługiwał klientów i odnioslłem wrażenie że aby było taniej zatrudnia się tam ludzi mało rozgarniętych fizycznie i psychicznie


Teraz siejesz złowrogą propagandę, że ludzie pracujący w MaCu są gorsi. Po co kogoś obrażać, zastanów się.
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sro 09 Wrz, 2009 22:08   

Ale Macio się rozwija... pomimo obojętności nadinszpektora

20090909_142339.JPG
Plik ściągnięto 153 raz(y) 153,47 KB

_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
lukazs
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009 09:13   

Ciężko wymagać od ludzi pracujących za jak się domyślam najniższą krajową aby posiadali jakieś większe zdolności obsługi. Ktoś taki pracuje w prawdziwej restauracji za większe pieniądze, a nie w budzie z fast-foodem.
 
 
Ichu 

Pomógł: 1 raz
Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009 11:18   

Tylko że nawet w tych prawdziwych restauracjach ludzie pracują za najniższą krajową, ale wychodzą na swoje dzięki napiwkom, albo w inny sposób ;)
Ostatnio zmieniony przez Ichu Czw 10 Wrz, 2009 11:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lukazs
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009 11:32   

Jeden ze znajomych był kelnerem w jakiejś restauracji i mówił że na rękę miał coś koło 2000zł a do tego napiwki i różne dodatki, premie. Ile w tym prawdy nie wiem, ale sądzę że z powodu wymagań nie jest to to najniższa krajowa.
 
 
agrest123 
Dojrzały/niedojrzały owoc


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009 12:07   

Al Bundy napisał/a:
agrest123 napisał/a:
Kiedys w Gdańsku przyjrzalem sie co robi osobnik ktory obsługiwał klientów i odnioslłem wrażenie że aby było taniej zatrudnia się tam ludzi mało rozgarniętych fizycznie i psychicznie


Teraz siejesz złowrogą propagandę, że ludzie pracujący w MaCu są gorsi. Po co kogoś obrażać, zastanów się.


Nikogo nie obrażam, jedynie powiedzialem, ze osobnik ktory mnie obsługiwał był na poziomie nisko rozgarnietego muła i na miejscu managera tego lokalu spojrzałbym na niego że sie ewidentnie do tej roboty nie nadajae (brak predyspozycji do podawania bułek). Moze manager powinien pomyslec o przesunieciiu go do sekcji frytek... to tyle...


Przyjrzyj się jaki ruch jest w MC wsrod pracownikow a potem przełóż to na szybkosc wydawnia zestawów. Jak sie przyjrzysz to zobaczysz ze szybkość uwijania sie za kasą nie ma nic wspolnego z prędkością otrzyamania potrawy :/
_________________
Malbork - kocham to miasto!!!
Ale czy ludzi niekompetentnych, robiących z niego własny folwark i prowincję?
Ostatnio zmieniony przez agrest123 Czw 10 Wrz, 2009 12:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Sro 16 Wrz, 2009 19:42   

Plac zabaw :-D

IMG_8487.JPG
Plik ściągnięto 133 raz(y) 119,11 KB

_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
 
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Czw 17 Wrz, 2009 08:40   

MrKłosik napisał/a:
Plac zabaw :-D
:clap: Bo dziatwa się nudzi jak opodal browca się chlapie, a kiedyś nie chcieli placu na Narutowicza.
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Laskowski 

Pomógł: 1 raz
Wysłany: Czw 17 Wrz, 2009 14:27   Re: Mc...

agrest123 napisał/a:
.. nie obrazajac ludzi tam pracujacych, nie posiada wykwalifikowanych pracownikow. szybkosc dzialania czynnika ludzkiego w tej firmie jest najwolniejsza - procedury tak, ale szybkosc ludzi - tragiczna.
Kiedys w Gdańsku przyjrzalem sie co robi osobnik ktory obsługiwał klientów i odnioslłem wrażenie że aby było taniej zatrudnia się tam ludzi mało rozgarniętych fizycznie i psychicznie ( bo co mozna powiedziec o sprzedajacym ktoremu rozlała sie polewa na wafelek i wołał "szefa" bo nie wiedział co z nim ma zrobic :/ )

To taka luzna dygresja....


a co Ty byś zrobił gdyby się wylała polewa na wafelek ??

za to ludzie, którzy przychodzą do maka też do rozgarniętych nie należą.
 
 
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Pią 02 Paź, 2009 13:23   

Koło Centrali Rybnej zaczęli kopać pod fundament pylona reklamowego Mca :-D
_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
 
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pon 05 Paź, 2009 19:33   

Pylonik bezprzetargowo zapewne
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
szymon 


Wysłany: Sro 07 Paź, 2009 15:56   

Sądząc po rozmiarach tych fundamentów konstrukcja będzie potężna. Kto pozwolił stawiać taką szkaradę w centrum miasta. Może to też element małej architektury na przedłużeniu "Forum miejskiego"
 
 
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Sro 07 Paź, 2009 16:52   

Pewnie taki pylon będzie :-D

http://www.skyscrapercity...=430132&page=70

pylon.jpg
Plik ściągnięto 50 raz(y) 110,49 KB

_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
 
 
 
szymon 


Wysłany: Sro 07 Paź, 2009 17:07   

A kawałek dalej - wielka świecąca torba Billi :clap: :clap:


To kiedy rusza ta kampania "Malbork miastem kiczu" :?:
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sro 07 Paź, 2009 19:23   

Cytat:
To kiedy rusza ta kampania "Malbork miastem kiczu"
a nie trwa już jakiś czas? :shock:
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Nie 18 Paź, 2009 14:12   

Fundament :-D

IMG_8877.JPG
Plik ściągnięto 43 raz(y) 116,01 KB

_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
 
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Nie 18 Paź, 2009 20:16   

MrKłosik napisał/a:
Fundament :-D

Piękny fundament pod pręgierz dla decydentów malborskiego kiczu :hahaha:
 
 
karVVan 
Pierwszy Burmistrz Marienburga


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Nie 18 Paź, 2009 22:56   

Czy to stoi tak jak na fotce,odkryte-niezabezpieczone?Jeśli tak,to wykonawcy należy się co najmniej zwrócenie uwagi na niefrasobliwość z przynajmniej 2 powodów.
_________________
-Tam można przyjść,usiąść se,pokontemplować ,trochę pomarzyć i taki spokój z tego bije.
-Nie,nie,cały czas to tylko zamek,zamek i jeszcze raz zamek.No i rzeka Nogat jest,no i nic więcej.(...)
 
 
Grażyna 
GML

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Pon 19 Paź, 2009 11:23   

Mam dziś wisielczy humor: To trzeba było kilkadziesiąt lat mozolnej pracy by zacierać wszelkie ślady niemieckiej kultury w naszym mieście, wyrywać z korzeniami dzieła sztuki, równać z ziemią cmentarze, by teraz wznosić dumne, wysokie na kilka pięter pseudopomniki amerykańskej kultury kulinarnej. Ech, :bag:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group