Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
McDonald's - ul. Piastowska Malbork

Z szacunkowych wyliczeń burmistrza wynika, iż "przeszło 80 procent mieszkańców naszego miasta" cieszy ta inwestycja. Czy Ciebie to cieszy?
Super pomysł niech budują MaCa
39%
 39%  [ 104 ]
Jest mi to obojetne
13%
 13%  [ 36 ]
Zły pomysł - nie jest to najszczęśliwsze rozwiązanie
18%
 18%  [ 48 ]
Niech budują ale nie kosztem Placu Narutowicza
28%
 28%  [ 76 ]
Głosowań: 264
Wszystkich Głosów: 264

Autor Wiadomość
rob3rt 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Czw 19 Lip, 2007 20:49   

dokładnie , niektóre tematy są "luźne" niektóre nie to trzeba wyczuć ;-)
_________________

 
 
mw
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Lip, 2007 13:34   

Ryba napisał/a:
myszka mówił że nie narzeka :-P , a 7 baniek to nie jest tak żle


na kilka miesiecy - na wakacje moze byc
 
 
miro 


Wysłany: Sro 25 Lip, 2007 16:49   

Btw ostatnio podrożało w Macu. Wczoraj niemiło zostałem zaskoczony, że wszystko, co było po 2zł jest po 3.
_________________

Forum
 
 
duszy 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sro 25 Lip, 2007 19:14   

Zbierają kasę na McDonalda w Malborku
 
 
Agares 


Wysłany: Pon 30 Lip, 2007 15:04   

Larina napisał/a:
ja nie mam nic przeciwko, niech sobie stawiają, byle nie w okolicach Zamku, bo zepsują widok, a dopiero co pozbyliśmy się Lucyny :-D


no wlasnie tylko nie tam..jak dla mnie to go wogl moga nie stawiac i tak tam jesc nie bede..beda truc dzieciaki i turystow..jednak wole Malbork bez McD.. :evil:
Ostatnio zmieniony przez Agares Pon 30 Lip, 2007 15:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mr.Kłosik
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Sie, 2007 13:47   

McDonald s budują już w Tczewie niech nasze władze się pośpieszą bo McDonald s ominie nas koło nosa i nic nie będzie z tego mieć
 
 
duśka 
Administrator



Pomogła: 3 razy
Wysłany: Czw 02 Sie, 2007 15:51   

Spokojnie, jak będzie miał być to będzie i to, że powstanie w Tczewie na pewno nie wpłynie na jego budowę w Malborku. To są przedsiębiorstwa działające w oparciu o franczyzę i ulokowanie i bliskość jednego i drugiego nie maja ty żadnego wpływu. Potrzebny jest tylko chętny do prowadzenia tego i lokalizacja :)

Btw... teraz jest wszystko w Mc'u po 3zł, dlatego żeby dorównać do strefy euro... w Niemczech jest promocja - wszystko za 1 euro. Wiec i tak mamy taniej niż reszte EU. ;-)
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Sie, 2007 17:46   

duśka napisał/a:
Btw... teraz jest wszystko w Mc'u po 3zł,


No wlasnie - drogo :mrgreen:
 
 
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Czw 02 Sie, 2007 18:57   

duśka napisał/a:
Btw... teraz jest wszystko w Mc'u po 3zł, dlatego żeby dorównać do strefy euro... w Niemczech jest promocja - wszystko za 1 euro. Wiec i tak mamy taniej niż reszte EU.

Należy też porównać nasze pensje z pensjami w EU :-P wtedy możemy się gonić cenowo :roll:
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Sie, 2007 19:00   

Co nie zmienia faktu, żę zapewne wpadne raz na dwa miechy z żoną do Maca jak bedzie w MK'u, przynajmniej sie nie bede musial tłuc samochodem do inszego miasta :-D - Wielkie Plus maca w malborku :lol: :lol: :lol:
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Czw 02 Sie, 2007 20:26   

Jak Greenpeace zablokuje budowę MC to sobie nie pojesz :mrgreen:

Oni ostatnio wiele blokują :mrgreen:
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
plonek90 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Czw 02 Sie, 2007 21:21   

Mytoon napisał/a:
Jak Greenpeace zablokuje budowę MC to sobie nie pojesz


a tak marginesie, słyszeliscie ze oni maja dostawac po 70zł za godzine wiszenia na drzewie? :D chyba sie do nich dołącze :D
_________________
plonek90
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Sie, 2007 22:28   

Trochę OTując to ma wrazenie ze zieloni troche sie przejechali na Rospudzie - nie wazne jak sie zakonczy ta sprawa - wiekszosc z nich kpi, szydzi i nienawidzi, rzucone zostalo na szale troche ptaszow i zielska z Rospudy przeciw kawalkadom TiRow i zyciu ludzkiemu - tak to przedstawiaja media - najwiecej na tym stracą Zieloni i Greenpeace 8-)
 
 
Agares 


Wysłany: Wto 07 Sie, 2007 11:30   

Z jednej strony Mc przyda sie dla rozwoju Malborka i turystyki, ale z drugiej strony zarcie tam sprzedawane naprawde jest beznadziejne i nie rozumiem calego tego szalu zwiazanego z sieciami tego rodzaju fast foodow, a co do Zielonych i Greenpeace to maja racje co do Mckow :-P
_________________
 
 
sebecco
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Sie, 2007 13:15   

Ja tam w MCD nie jadalem i nie jadam a od czasu jak na studiach (2001) bylo glosno o MCD w Elblagu to nawet nie zagladam do MCD. Jak byla kontrola sanepidu. Wzieli pod lupe Shake'i (szejki). Okazalo sie, ze to produkty bardzo wysoko bialkowe. Znaleziono znaczne ilosci nasienia... nic dodac nic ujac! Smacznego. Zreszta kumple z akademika jak opowiadali co sie dzieje czasem w kuchni w MCD to glowa puchnie...

Jesli musialbym stawiac na jakas lokalizacje to wybralbym ul. KOPERNIKA, z tego wzgledu ze to przy trasie przelotowej i nie musialby ten tlum (samochodowy) wjezdzac do i tak zakorkowanego centrum. Sami dobrze wiecie jak latwo jest wyjechac z kosciuszki na rodla. Czasami to jest makabra. No i ta druga propozycja (obok Lotosu) jak pisal jeden z przedpiscow rowniez jest o wiele ciekawsza niz Plac Narutowicza...
 
 
miro 


Wysłany: Pon 20 Sie, 2007 22:00   

Też o tych shake`ach słyszałem, ale nie przeszkodziło mi to ich spijać.
Równie dobrze w każdej innej restauracji ktoś może ci dodać czegoś od siebie. Ryzyko wszędzie moim zdaniem takie same.
A macdonaldsa jedni lubią drudzy nie. Uważam, że od czasu do czasu można sobie w nim coś wciągnąć i nic się człowiekowi od tego złego nie stanie. Ważne, żeby tylko nie przesadzać.
_________________

Forum
Ostatnio zmieniony przez miro Pon 20 Sie, 2007 22:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
łysy
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Wrz, 2007 19:13   

A co wy tam pierdo***cie....NIe lubiałem Maka, potem w nim pracowałem i dalej nie lubiłem a teraz go bardzo lubię...Ich kanapeczki są świetne i niech mi nie wciska kity żaden ANTY że jak mu dam BicMaca to powie że nie dobry...Sami się oszukujecie, mówiąc że w Macu takie niedobre i niezdrowe ale nikt już nie wspomni o hamburgerach z Karolinki na dworcu gdzie karaluchy biegały po blacie...wszędzie nas trują chyba że sami sobie wszystko wychodujemy a jak już nas mają truć to ja wolę tę smaczniejszą wersję....Bardzo ale to bardzo jestem ZA Macdonaldem w Malborku...szkoda mi tylko tego skweru na Narutowicza ( moja dzielnica )...mógłby stanąć na solnej, na parkingu koło solnej albo na tym placu po zerówce gdzie był kiedyś Wesoły Roger....zajebiste miejsce jak dla firmy....smak ami narobiliście tymi postami
 
 
Mr.Kłosik
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Wrz, 2007 19:35   

Może ktoś ma najnowsze informacje na temat lokalizacji McDonald's w Malborku?
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Wrz, 2007 22:42   

Cytat:
A co wy tam pierdo***cie
jakby wszyscy byli za, to nie znalibyśmy tego smaku.
 
 
konto usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Wrz, 2007 11:53   

Eeee, ja mam bardzo dobre wspomnienia jeżeli chodzi o Mc'Donalds:) Prawie straciłem przez nich dziewczynę :hahaha:

Otóż stało się to na początku lipca;) Pamiętam ten dzień jak dziś, wcześnie rano byłem w Elblągu, załatwiałem wpisy i takie tam różne... no i oczywiście byłem bez śniadania;) Zajrzałem do tej cudownej restauracji i... uratowała mi życie - zjadłem nowiutką w menu kanapkę 'kurczakburger' - najadłem się całkiem nieźle:)

I to by było na tyle, gdyby nie to, że około 12 zaczęła boleć mnie głowa, ok 17 miałem 38 stopni gorączki a ok 21 moja kochana dziewczyna zbijała kompresami 40-sto stopniową gorączkę, zdecydowaliśmy jechać na 'ostry dyżur' :mrgreen: schodząc na dół przez gorączkę przytuliłem się nie do tej siostry co trzeba, ale to jeszcze mało - zacząłem całować ją czule w czółko;) No nie muszę chyba pisać co się stało, kiedy właściwa siostra zobaczyła co się dzieje;)

Ale wracając do tematu;)

Pojechaliśmy do lekarza, jak Pani Doktor usłyszała Mc'Donalds, od razu wysłała mnie do ambulatorium na trzy domięśniowe zastrzyki:)

Rano byłem zdrowy;)

Ale tyłek bolał przez dwa dni:)

Tyle.... warto jeszcze powiedzieć, że jak przyjechałem z wakacji to od razu wciągnąłem kurczakburgera:P
 
 
Hagedorn 
Administrator



Pomógł: 28 razy
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2007 12:31   

piotrkarasek napisał/a:
schodząc na dół przez gorączkę przytuliłem się nie do tej siostry co trzeba, ale to jeszcze mało - zacząłem całować ją czule w czółko;)

myślisz, że ktoś uwierzy w te bajki? po prostu wykorzystałeś sprytnie okazję, a dobry bajer nie jest zły! :mrgreen:
_________________

 
 
konto usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Wrz, 2007 12:44   

Hehe, wierz mi lub nie, czasem nie warto ryzykować;) Moja dziewczyna naszpikowałaby mnie pawulonem i sprzedała na części jakbym zrobił tak samo jeszcze raz;) Nie wspomnę już o mężu siostry :mrgreen:
 
 
animals75 


Wysłany: Sob 29 Wrz, 2007 22:40   

Dam dobrą radę firmie Mc'Donalds.. Niech spada do Ameryki i zatruwa tym sztucznym i niesmacznym jedzeniem za oceanem.. Nasze polskie specjały są najlepsze..
_________________
biedne zwierzęta!! jak zazdrośnie bronią swoich nieszczęsnych ciał...które dla nas są jedynie kolacją, a dla nich całym życiem.. T. Casey Brennan..
 
 
 
animals75 


Wysłany: Sob 29 Wrz, 2007 22:46   

muszę coś jeszcze dodać.. polecam dietę wegetariańska i polskie specjały wegetariańskie.. mniam, mniam..
_________________
biedne zwierzęta!! jak zazdrośnie bronią swoich nieszczęsnych ciał...które dla nas są jedynie kolacją, a dla nich całym życiem.. T. Casey Brennan..
 
 
 
mw
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Wrz, 2007 23:25   

animals75 napisał/a:
muszę coś jeszcze dodać.. polecam dietę wegetariańska i polskie specjały wegetariańskie.. mniam, mniam..


dieta wegetariańska jest niezdrowa w naszej szerokości geograficznej

MacDonald jest do niczego ostatnio w ekstremalnej sytuacji po 48h niespania rano byłem zmuszony spożyć u nich śniadanie, spalone bułki z jakimś gumowatym jajkiem... tfu

------------------------------------------------------------





Rdz 1:27 Br "I tak stworzył Bóg człowieka na obraz swój, stworzył go na swoje własne podobieństwo - stworzył mężczyznę i niewiastę."
(28) I pobłogosławił im, mówiąc: Bądźcie płodni i rozmnażajcie się; zaludniajcie ziemię i bierzcie ją w posiadanie! Dla was są ryby w morzu, ptaki w powietrzu i wszelka istota żywa, która się porusza na ziemi. (29) Powiedział Bóg także: Dla was są też wszelkie rośliny rodzące ziarno, gdziekolwiek są na całej ziemi, oraz wszelkie drzewa, w których owocach są nasiona. Niech wam służą za pożywienie. (30) Wszelkie zaś zwierzęta polne, ptaki latające w powietrzu, płazy czołgające się po ziemi i dające oznaki życia niech się żywią zielonymi roślinami. I tak też było. (31) I widział Bóg, że wszystko, co stworzył, było bardzo dobre. I tak upłynął wieczór i poranek dnia szóstego.
Ostatnio zmieniony przez mw Sob 29 Wrz, 2007 23:38, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
rob3rt 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Sob 29 Wrz, 2007 23:41   

ja jestem wegetarianinem i trzymam się dobrze... i to że mieszkamy na takiej szerokości jak mieszkamy to nie zmienia faktu
_________________

 
 
kopiko123 


Wysłany: Nie 30 Wrz, 2007 00:00   

Rob3rt :-D Ale parówki z grilla można zjeść :-D Co nie? :-P
 
 
 
mw
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Wrz, 2007 00:33   

rob3rt napisał/a:
ja jestem wegetarianinem i trzymam się dobrze... i to że mieszkamy na takiej szerokości jak mieszkamy to nie zmienia faktu


no ja jem po 23 i też się jeszcze trzymam nienajgorzej, co nie zmienia faktu jak sam powiedziałeś że jedno i drugie jest niezdrowe
 
 
vonplauen 


Pomógł: 5 razy
Wysłany: Nie 30 Wrz, 2007 07:42   

Od lat nie jem miącha,nie ma to żadnych negatywnych skutków.Twierdzenie,że dieta wegateriańska jest niezdrowa jest całkowicie bzdurne.Jakby ktoś się upierał mogę bardziej szczegółowo napisać dlaczego,teraz mi się już nie chcę,zmęczony po pracy jestem.
Ps.Oczywiście nikogo nie chcę 'nawracać'
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Wrz, 2007 10:29   

vonplauen napisał/a:
Oczywiście nikogo nie chcę 'nawracać'


Słusznie :-D

Ja tam lubię mięso - mam pytanie - pijecie mleko wegetarianie, jecie jogurty, przetwory mleczne?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group