Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Malbork. Bezpańskie zwierzęta trafią do przechowalni
Autor Wiadomość
camel 
mieszkaniec

Pomógł: 7 razy
Wysłany: Sob 06 Paź, 2007 22:27   

animals75 napisał/a:
picia zostawię to co napisałaś bez komentarza.. bo głupot się nie komentuje.. :-( (


Picia napisał/a:
może nie będziemy komentowali swoich postów, ok


feuchtwangen napisał/a:
na drugi raz jak napiszesz prowokacyjny tekst nie płacz jak ktoś nazwie to głupotą, nie widzę tu powodu do obrażania się, chyba że prawda w oczy kole.


Z tego wnioskuję, że od tej chwili można na tym forum każdy sąd, opinię , zdanie z którym ktoś się nie zgadza komentować:

Cytat:
zostawię to co napisałaś bez komentarza.. bo głupot się nie komentuje..


Zaczyna się robić ciekawie... (a było takie przyjemne forum historyczne, pełne kultury, tolerancji i szacunku dla innych) Szkoda...

Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam - camel
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Paź, 2007 22:36   

Cytat:
Zaczyna się robić ciekawie... (a było takie przyjemne forum historyczne, pełne kultury, tolerancji i szacunku dla innych) Szkoda...


Przesadzasz, jeden wątek wiosny nie czyni, co prawda było rondo.... :hahaha:
 
 
camel 
mieszkaniec

Pomógł: 7 razy
Wysłany: Sob 06 Paź, 2007 22:51   

Nie chodzi mi o wątek a o całe forum. Ktoś inny wzorując się na takim sposobie wypowiadania się napisze pod kolejnym postem :

Cytat:
zostawię to co napisałaś bez komentarza.. bo głupot się nie komentuje..


Zatem moje pytanie brzmi: czy jest zgoda na taki sposób komentowania?
_________________
Pozdrawiam - camel
 
 
animals75 


Wysłany: Sob 06 Paź, 2007 23:39   

camel wyraziłem swoje zdanie.. mam prawo zareagować jak ktoś z taką nienawiścią pisze o bezdomnych zwierzętach..
forum jest na prawdę super.. gratuluję pomysłodawcą dobrego pomysłu.. ale muszę powiedzieć że tematy tu są różne.. jest kultura ale i tematy dnia codziennego.. forum nie jest po to aby każdy tu sobie przyklaskiwał i pisał jesteś świetny, piękny itp.. każdy ma swoje zdanie ja je też mam.. fakt czasami reaguję bardzo impulsywnie ale jak czytam nie które posty to mnie krew zalewa..
z tego co zrozumiałem po poście camela to obniżyłem poziom dyskusji na forum.. jestem tutaj od niedawna i ładnie narozrabiałem.. jak tak uważacie to przepraszam..
nie szukam na forum wrogów bo wrogów i tak mam dużo, tylko sojuszników do obranego przez nas celu..
_________________
biedne zwierzęta!! jak zazdrośnie bronią swoich nieszczęsnych ciał...które dla nas są jedynie kolacją, a dla nich całym życiem.. T. Casey Brennan..
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Paź, 2007 08:54   

camel napisał/a:
a było takie przyjemne forum historyczne, pełne kultury, tolerancji i szacunku dla innych) Szkoda


Czy nie wyrażasz krzywdzących opinii?

Oceniasz forum i naszą ciężką pracę po jednym poście spośród prawie 16 tys. które zostały zamieszczone przez 8 miesięcy na forum Marienburg.pl, w dodatku opinię wyrażoną przez użytkownika z sześciodniowym stażem.

Wybacz camel, ale Twoja opinia jest dla mnie na takim samym poziomie co zdanie animalsa.

EOT z mojej strony w tym temacie.
 
 
camel 
mieszkaniec

Pomógł: 7 razy
Wysłany: Nie 07 Paź, 2007 18:36   

Nie zrozumieliśmy się. Moją intencją było tylko i wyłącznie dobro całego forum a nie jego ocena.

Wyraźnie przecież napisałem, że jeśli będzie zgoda na nazywanie obojętnie czyich i obojętnie jakich opinii, sądów, zdań "głupotą" , to w innych tematach, wątkach ktoś użyje tego zwrotu, bo uzna, że tak tutaj wolno. I co wtedy?. Jest tu wielu forumowiczów, których podziwiam za rozległą i olbrzymią wiedzę i nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek pozwolił sobie na wspomnane słowa komentarza w stosunku do ich postów.
Napisałem " a było takie przyjemne ..." , bo nikt z adminów nie zareagował na pojawienie się wspomnianego zwrotu. Krótki komentarz, ostrzerzenie czy jakiś inny sposób reakcji (tym bardziej, że to forumowicz z krótkim stażem) i nie byłoby całego tego zamieszania. Mam nadzieję, że w przyszłości unikniemy takich sytuacji dla dobra wszystkich forumowiczów.
Myślę, że wszystko już jest jasne. Pozdrawiam.
_________________
Pozdrawiam - camel
Ostatnio zmieniony przez camel Nie 07 Paź, 2007 18:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Paź, 2007 19:14   

camel napisał/a:
w innych tematach, wątkach ktoś użyje tego zwrotu, bo uzna, że tak tutaj wolno. I co wtedy?


Na forach nie obowiązuje demokracja i użycie jednego stwierdzenie nie jest przyzwoleniem na używanie go stale, monitoruje wypowiedzi na forum, nie tylko zresztą ja.
W wątku powstało fochowanie na lini picia - animals ale uważam że Panowie wyjaśnili nieporozumienie i uznaje temat za zamknięty i nie będę go rozstrząsał
 
 
picia 
Malbork Bike Rider

Wysłany: Nie 07 Paź, 2007 20:01   

OK, też uważam sprawę za wyjasnioną.
_________________

 
 
von_kniprode
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Paź, 2007 21:09   

rob3rt napisał/a:
A gdzie oni je później wywiozą skoro wszystkie są przepełnione i nie ma w terenie żadnego "zaprzyjaźnionego" z wolnymi miejscami schroniska.


No cóż, pozostają "zaprzyjaźnione" ... restauracje chińskie i wietnamskie. :-)
Ostatnio zmieniony przez von_kniprode Nie 07 Paź, 2007 21:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
punky51
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Paź, 2007 11:20   schronisko

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU dot.: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.341/8/07. Nazwa zadania:Odławianie, odbiór odłowionych, bezdomnych zwierząt z terenu Gminy Miejskiej Malbork, umieszczenie ich w prowadzonym przez Wykonawcę schronisku i (...) http://www.bip.malbork.pl...1385&Itemid=102

(edycja Feuchtwangen)
Ostatnio zmieniony przez Sob 27 Paź, 2007 11:30, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pią 26 Paź, 2007 11:27   

Nie raz już było o sposobach cytowania z obcych źródeł - warn


Nastepny post punky51 skasowany żródło podałem w edycji
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Ryba 


Wysłany: Pią 26 Paź, 2007 13:44   

von_kniprode napisał/a:
rob3rt napisał/a:
A gdzie oni je później wywiozą skoro wszystkie są przepełnione i nie ma w terenie żadnego "zaprzyjaźnionego" z wolnymi miejscami schroniska.


No cóż, pozostają "zaprzyjaźnione" ... restauracje chińskie i wietnamskie. :-)

Podobno w tych chińskich i wietnamskich używają psów specjalnie hodowanych do jedzenia , te nasze mogą być żylaste i twarde w smaku :-D
 
 
 
Anowi 
Dziewczę


Pomogła: 2 razy
Wysłany: Pią 26 Paź, 2007 15:15   

Ryba, to jest makabryczne...;-)

A wracając do sprawy - kolejny przetarg rozpisany.
Nikt dotąd nie zgłosił się widać, by zająć się wyłapywaniem naszych zwierząt. Myślę sobie, że to nędzna fucha i pewnie mało płatna, stąd brak chętnych..

Usłyszałam ostatnio, że jak malborska policja przyszła zakuć w kajdany jednego gościa, to u niego w domu
znaleźli sukę z 11 szczeniakami.
Psia mama i jej dzieci pojechały na szczęście do schroniska w Starogardzie. Szkoda, że miasto nie chce się dołożyć do rozbudowy owego - lepszy wróbel w garści...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group