Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Co w Pomezanii Malbork słychać? Wyniki i opinie
Autor Wiadomość
Rysiu1987 

Wysłany: Czw 16 Sie, 2007 13:27   Co w Pomezanii Malbork słychać? Wyniki i opinie

Cytat:
Stało się...Po tym jak kibice odwrócili się od Zarządu przyszedł czas na Piłkarzy.
Na dzisiejszym oficjalnym treningu pojawił się zaledwie jeden zawodnik (przypadkowo). W taki właśnie sposób zaprotestowali piłkarze przeciwko obecnemu trenerowi z którym nie widzą współpracy (kompletny brak warsztatu trenerskiego). Zawodników jednak dziś nie zabrakło na stadionie, zjawiło się 13 piłkarzy którzy trenowali, ale półtora godziny później pod kierunkie

Grzegorza Łukasika i Sebastiana Ratajczyka i jak sami zgodnie określają były to najlepsze zajęcia od ponad dwóch tygodni, a trwały ponad 2 godz.
Przed treningiem pojawiła się delegacja zarządu w składzie M.Czapla, H. Pawłowski i Z.Zapolski. Zarząd postawił jasno swój warunek, że mimo iż piłkarze nie widza najmniejszej szansy współpracy z Krzysztofem Piekarskim, trenera przez co najmniej miesiąc nie zwolni i kto nie pojawi się na czwartkowym treningu oznaczać to będzie, że nie będzie grał w Pomezanii (jak mówi zarząd MOP Malbork). Już teraz wiadomo, że na czwartkowym treningu prowadzonym przez K.Piekarskiego nie będzie 14 zawodników: Sebastiana Ratajczyka, Pawła Rybarczyka, Macieja Gebickiego, Kamila Wolińskiego, Krzysztofa Kornackiego, Mariusza Babczyńskiego, Macieja Rychlika, Krystiana Tryby, Łukasza Kownackiego, Marcina Raźniaczka, Piotra Dajera, Przemysława Matłoki, Łukasza Burdy oraz Tomasza Gostumskiego. reszta jeszcze się nie określiła gdyż nie było ich dzisiaj. Piłkarze jednak będą trenowali codziennie sami i nawed padł pomysł, że jeżeli zajdzie taka potrzeba będą grali od następnego sezonu w Pomezanii od „B” klasy.
Zarówno Mirosław Czapla jak i Henryk Pawłowski mimo tego nie zamierzają zdania zmienić, i w miejsce tych co odejdą powołać juniorów i prawdopodobnie w następnych meczach malborczycy zagrają składem juniorskim. Warto dodać, że niezbyt miło został potraktowany kierownik Grzegorz Łukasik któremu kazano zdać wszelkie dokumenty, karty zawodników itd. (więc i on prawdopodobnie nie będzie już kierownikiem).
Pozostaje pytanie...Była wspaniała atmosfera, była dobra frekfencja, 99% zawodników z Malborka i trener z Kwidzyna z którym od początku nie układała się współpraca. Jednak wyjdzie tak, że postanie tylko on, ale kogo będzie trenował...no tak juniorów!?A myslenie samego trenera?...on sam widzi bardzo dobrze co jest grane, ale nie reaguje. W Malborku sa dobrzy trenerzy z którymi piłkarze będą chętnie współpracować i do tego mają dobry warsztat trenerski. Bogdan Kazojc i Jacek Hrywniak każdy z nich ma w sercu Pomezanię i podjąłby się pracy, ale żadnemu z nich zarząd nie zaproponował pracy, a dlaczego...???Póki co odebrali nam bardzo wiele działacze na dzisiejszym spotkaniu...ale w sercu zawsze jest prawdziwa POMEZANIA!!!!

http://www.pomezania.pl/news.php?id=385 (Edytowałem - Feuchtwangen, przy cytowaniu należy podać źródło :!: )
Cyrki się dzieją w Pomezanii :-/ :evil:
Ostatnio zmieniony przez Sob 08 Wrz, 2007 17:10, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Sie, 2007 17:53   

Trudna sytuacja gdy występuje taki konflikt - cyrki, nie cyrki, ale jak widać absolutnie brak chęci porozumienia
 
 
plonek90 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Czw 16 Sie, 2007 20:20   

a wjuinorach młodszych na wiekszości treningów juz chyba słynna "gierka" :D i jakoś im sie układa :D :P
_________________
plonek90
 
 
 
Rysiu1987 

Wysłany: Nie 19 Sie, 2007 14:43   

Dzisiaj (niedziela) o godzinie 16 Pomezania Malbork gra w Smętowie z tamtejszą Pogonią w ramach rozgrywek V ligi II Gdańsk. W poprzedniej, inauguracyjnej kolejce Pomezania pokonała na swoim stadionie Pogoń Prabuty 2:1 (1:1), natomiast Pogoń Smętowo doznało klęski na własnym boisku ulegając Wierzycy Starogard Gd. aż 0:8. Strona www.pomezania.pl przeprowadzi relację live z tego meczu pod adresem: http://www.pomezania.pl/live/
 
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Nie 19 Sie, 2007 18:23   

cztery nie uznane gole to chyba faktycznie rekord swiata :evil:
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Rysiu1987 

Wysłany: Sob 25 Sie, 2007 21:40   

Dzisiaj Pomezania Malbork wygrała u siebie z Wierzycą Starogard Gd. 2:1 (0:1) po golach K. Kornackiego (57') i T. Gostumskiego (80').
 
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Nie 26 Sie, 2007 11:49   

Byłem wczoraj na meczu i muszę powiedzieć, że się zawiodłem na kibicach. I to nie na tych, którzy siedzą w młynie i organizują oprawy, ale na zwykłych kibiców.

Ilu ich było 100? 200? Żenada.
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
Larina 


Pomogła: 4 razy
Wysłany: Nie 26 Sie, 2007 12:21   

Przechodziłam obok, gdy trwał mecz, i tak się dziwie, że aż tylu, bo wydawało mi się mniej.
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały świat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć" Paulo Coelho
 
 
 
polak
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Sie, 2007 14:30   

Mytoon napisał/a:
Ilu ich było 100? 200? Żenada

wszystko przez władze klubu, które rozwalają klub. Wprowadzili na V ligę bilety po 3 i 5 zł!!. Przypomne, że na barażąch kilka miesięcy temu było ponad 1000 osób.
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007 11:36   

Wprowadzenie biletów wcale nie jest takie złe bo te parę złotych to wsparcie dla klubu. Z drugiej jednak strony jak ktoś ma wydać 3 zł na bilet to woli sobie piwko kupić. Ja z chęcią dam te 3 czy 5 zł.

Niewątpliwie przykro jest patrzeć jak klub się stacza. Byłem z Pomezanią od momentu jej powstania. Zaliczyłem sporo wyjazdów, prowadziłem kiedyś młyn. Dlatego sytuacja panująca w klubie mnie martwi.

Jak można zwolnić trenera, który wywalczył z drużyną drugie miejsce. W klubie wszystko grało, a T.M. został odstawiony od drużyny.

Zarząd robi cyrki, a cierpi na tym drużyna. Ehhhhhhhhhhhhh

Do tego infrastruktura. Niedługo nie będzie gdzie usiąść na meczu bo zostaną tylko krzesełka na krytej. Czy miasta nie stać na zamontowanie drewnianych ławek?
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007 12:05   

Dałbym i więcej za bilet, gdyby pieniądze szły na sprzęt, zawodników, stadion... Ani grosza na działaczy.
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007 15:32   

Nie zawsze działacze są be. Mój teść działał kiedyś w Pomezanii i nie raz wyciągał z własnej kieszeni kasę bo nie było na wynajem autobusu na mecz.

Ale są tacy, którym bardziej zależy na ciepłej posadce niż na klubie.

No i oczywiście kibice - dla nich wielki szacunek bo na V lidze robili zajebiste oprawy. Teraz na stadionie cicho jak makiem zasiał. Kibice bez klubu nie zaistnieją, klub bez kibiców to też marna perspektywa. Jeśli zarząd tego nie dostrzega to........... :evil:
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
Rysiu1987 

Wysłany: Sro 29 Sie, 2007 00:06   

Nowym trenerem Pomezanii został Sebastian Ratajczyk. Wreszcie zarzad poszedl po rozum do glowy i zwolnil tego bardzo slabego trenera :)
 
 
 
Rysiu1987 

Wysłany: Sob 01 Wrz, 2007 14:08   

Dzisiaj Pomezania Malbork gra na własnym boisku o godzinie 16 z Sokołem Mareza.
 
 
 
Rysiu1987 

Wysłany: Nie 02 Wrz, 2007 17:51   

Pomezania Malbork pokonała Sokół Mareza 2:0 po bramkach K. Polusa (5') oraz A. Cicherskiego (65') z rzutu karnego. Pomezania jest aktualnie na 3 miejscu w tabeli.
 
 
 
polak
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2007 17:08   

W meczu na szczycie Pomezania zremisowała 2:2 w Chojnicach z miejscową Chojniczanką. Piłkarze z Malborka stracili gola w 90 minucie :-| .
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Wrz, 2007 22:25   

Cytat:
Po meczu z Chojniczanką zrezygnował z gry w Pomezanii bramkarz Paweł Rybarczyk.
- Odszedłem z zespołu, bo prędzej czy później i tak bym musiał się z nim rozstać. Już jakiś czas temu uświadomiłem sobie, że nie jestem zbyt chciana osobą w Klubie, może za bardzo konfliktową, nie mam pojęcia.


Więcej informacji: http://www.pomezania.pl/news.php?id=451
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2007 22:37   

Znam osobiście młodego i starszego Rybę.

Młody nie tylko w klubie grał, ale wiele zrobił, zwłaszcza w ostatnim czasie dla kibiców - współtworzy stronę Pomki.

Szkoda, że w ukochanym klubie tak źle się dziej................
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
polak
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Wrz, 2007 08:54   

Cytat:
W dzisiejszym spotkaniu Pomezania Malbork podejmowała 4 w tabeli Powiśle Stary Targ. Zwycięsko z tej konfrontacji wyszli gospodarze po golach Marcina Rychlika w 29 minucie i Karola Polusa w 44 minucie.
Pomezania: Matłoka - Tryba, Ratajczyk, Lepczak, Dajer, Woliński, Marcin Rychlik, Raźniaczyk, Meiners (72' Babczyński), Burda (60' Rychlik), Polus.

www.pomezania.pl
 
 
rybamk 

Wysłany: Sro 19 Wrz, 2007 08:42   

Ten artykuł bardzo dobrze przedstawia obecna sytuację w Pomezanii,a napisany jest przez kibica z poza Malborka patrzącego z obiektywizmem co si,e dzieje w naszym Klubie.Do tego dodam wypowiedzi 3 byłych zawodników którzy odeszli z Klubu


Cytat:
Z góry wiem, iż artykuł ten nie spodoba się Władzom klubu oraz sympatykom owych władz, jeśli tacy jeszcze w ogóle są…
Drogi "Zarządzie" RZYGAĆ się chce, patrząc na niektóre Wasze poczynania!

Najzwyczajniej w świecie prowadzicie do NISZCZENIA tego klubu, a najgorsze w tym jest to, że nie potraficie sobie tego faktu uświadomić.
Najgorszy (oczywiście tylko w Waszych oczach, a nie oczach zawodników i kibiców) był Tomasz Mazurek, więc zaczęliście robić Mu pod górkę.
Zatem czy przypadkiem był protest piłkarzy wobec Waszych poczynań? NIE!
Następnie uwzięliście się na Grześka Łukasika, jednak Łunia nie jest ośmioletnim "siurkiem", by sobie na to pozwolić, o czym idealnie przekonaliśmy się słuchając wypowiedzi Grzegorza, którą publicznie zaprezentował serwis internetowy Pomezanii, a w której to Grzesiek tak podsumował całą sytuację "Kabaret, kabaret i jeszcze raz kabaret"!

Tak, to na pewno Grzesiek był winnym, iż piłkarze protestują, On podburzał całą drużynę, by sprzeciwiła się nieomylnym Władzom… ŻAL się robi, gdy człowiek dowiaduje się o takich niedorzecznościach, które wypowiadają ludzie ze ścisłych Władz klubu!
Jak wiemy Grzesiek SAM zrezygnował ze współpracy z zarządem (wcale się nie dziwię 100% poparcia) i oficjalnie, (bo nieoficjalnie jeszcze długo będzie dla zawodników prawdziwym "kierem") nie ma Go już w drużynie. Zatem pytam Was "cudowni" działacze, dlaczego z drużyny odchodzą kolejni zawodnicy, skoro osoba, która podburzała zespół (oczywiście tylko w Waszych oczach) już oficjalnie nie pełni żadnej funkcji?
Czy przypadkiem jest, iż osoby od lat związane z Pomezanią (kibicowsko, piłkarsko) mówią niemalże jednym głosem?:

Tomasz Gostumski: "Jeszcze kilka dni temu zastanawiałem się nad szybszym powrotem, jednak po głębszym przemyśleniu doszedłem do wniosku, że do zespołu nie wrócę, po prostu nie odpowiadają mi ludzie, którzy manipulują Klubem (…)Uważam, że zarząd traktuje ten klub ja swój prywatny, robią, co chcą,..."

Maciej Gębicki: "Najśmieszniejsze zarazem żenujące wytłumaczenie dyrektora było takie iż powiedział mi , że skoro pracuje to mogę sam sobie płacić na za dojazdy na treningi (…)Teraz wiem jedno, że zarząd nie działa dla dobra klubu i nie dziwie się, że kibice wywieszali na meczach takie transparenty!"

Paweł Rybarczyk: " (…)gdy jeden z trenerów młodzieżowej grupy zgłosił zapotrzebowanie na trenera Bramkarzy i zasugerował moją osobę(wcześniej sprawowałem ta funkcje w klubie), dostał odpowiedź od Dyrektora, że nie ma mowy gdyż obsmarowuje zarząd w internecie. Tak wiec nie widzę na chwilę obecną szansy współpracy z tymi Panami (oczywiście mowa o Zarządzie), bo to by było chore. Chodź nie mówię, że w Klubie wszystko jest robione źle, bo tak nie jest."


Z ostatnim stwierdzeniem Ryby muszę się zgodzić, gdyż nie można negować, iż część poczynań Zarządu sprzyja Pomezanii. Jednak zdecydowana większość nie prowadzi do niczego innego, jak tylko degrengolady klubu Pomezania Malbork

Tomasz Mazurek, Grzegorz Łukasik, Tomasz Gostumski, Paweł Rybarczyk, Maciej Gębicki i kto jeszcze? Kto jeszcze musi zrezygnować ze współpracy z "cudownym" Zarządem, by ten WRESZCIE zrozumiał, że problem nie leży po stronie zespołu, ani kibiców, ale problemem są Władze?!

Nie mogę również pozostać obojętny wobec pewnego stwierdzenia Dyrektora, które znalazło się w "Dzienniku Bałtyckim". Chodzi mi mianowicie o słowa: "Nasza decyzja (przyp. chodzi tutaj o fakt zmiany trenera na Sebastiana Ratajczyka) na pewno nie była spowodowana reakcją kilkunastu osób, które swoim zachowaniem na trybunach czynią więcej złego niż dobrego dla klubu". No rzesz KU**A mać!! Ludzie opamiętajcie się i nie wypowiadajcie publicznie takich BZDUR!! Po pierwsze: protestowała cała grupa zagorzałych kibiców Pomezanii, a nie "kilkanaście osób". Po drugie: zrozumcie, iż fani są dla klubu SKARBEM, o czym mogliście się przekonać podczas ostatniego wyjazdu do Chojnic. Władze się zmieniały, zmieniają i jeszcze zmienią (OBY!!), a kibice zostają na dobre i złe.

Na zakończenie cisną mi się na klawiaturę słowa, które powinno się przytoczyć każdemu członkowi Władz klubu "skończ Waść, wstydu oszczędź". Może wtedy sytuacja stanie się normalna, bo obecnie, gdy z własnego wyboru odchodzą osoby zasłużone dla Pomezanii, od normalności jest bardzo daleko.




www.pomezania.pl
 
 
polak
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Wrz, 2007 20:31   

Cytat:
Jutro malborska Pomezania o godz. 16:00 rozegra mecz 7 kolejki w Subkowach z tamtejszą Subkowią. Zespół gospodarzy jest bardzo groźny na własnym boisku czego dowodzą dotychczasowe wyniki (2 zwycięstwa i remis, a poprzedni sezon 11 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki). Niewątpliwym liderem zespołu jest Piotr Wicek.

W naszym zespole po niemal 2 latach przerwy powinien wystąpić Lucjan Piechota który powrócił do zespołu. Natomiast nie pewny jest występ Marcina Raźniaczyka który ma egzamin na studiach. W ubiegłym sezonie w Subkowach padł wynik 2:2, natomiast w Malborku Pomezania wygrała 1:0.

www.pomezania.pl
 
 
polak
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Wrz, 2007 07:28   

Cytat:
W dzisiejszym meczu Pomezania pokonała 3:1 (0:1) Subkovię Subkowy w meczu wyjazdowym. Pierwsi gola zdobyli gospodarze w 8 minucie. Wyrównał Cicherski w 48 minucie. Prowadzenie uzyskał ten sam zawodnik 10 minut później z rzutu karnego. Trzecią bramkę zdobył w doliczonym czasie gry Babczyński. Następnie arbiter zakończył mecz.

Pomezania: Matłoka - Tryba, Cicherski, Lepczak, Maciej Rychlik, Marcin Rychlik, Polus (89'Babczyński), Kornacki (85'czerwona), Woliński (65'Dajer), Kownacki (35' Piechota), Raźniaczyk (60' Meiners)

www.pomezania.pl
 
 
polak
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Wrz, 2007 19:19   

Cytat:
Poszukiwane są chętne osoby (wiek nie gra roli) do grupy ULTRAS „Krzyżacy” która zajmuje się opracowywaniem i organizowaniem opraw meczowych, Klubem Kibica, organizowaniem wyjazdów itd. Ogólnie rzecz biorąc osoby zajmowałyby się wszystkimi działaniami Ultras-owskimi. Osoby chętne niech zgłaszają się do Maria (GG –4379027) lub kogoś z redakcji.
Więcej o grupie "Krzyżacy" można przeczytać na poświęconej właśnie tej grupie podstronie w dziale Kibice.

www.pomezania.pl
 
 
igiko 
Pomezania.pl


Wysłany: Sob 20 Paź, 2007 19:27   

Jako, że Pomezania.pl przestała nam działać piszę tu pewnie niektórych interesuje
W dziś rozegranym meczu Grom-Brzoza Kleszczewo - Pomezania 1:1 bramka A. Cicherski (k)
_________________
http://www.pomezania.pl
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Paź, 2007 19:31   

Ach ten Adaś Cicherski :-D
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sob 20 Paź, 2007 19:33   

igiko napisał/a:
Jako, że Pomezania.pl przestała nam działać
no właśnie zauważyłem :-(
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Sob 20 Paź, 2007 20:59   

Igiko co jest z waszą stroną? Zaglądam codziennie, a ostatnio coś wam szwankuje ;-)
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
igiko 
Pomezania.pl


Wysłany: Nie 21 Paź, 2007 16:15   

Na nasze problemy złożyło się kilka rzeczy
- po zmianie IP serwera nie wszystkie DNS-y uwzględniły tą zmianę dla domeny pomezania.pl i dlatego strona raz działała raz nie
- w piątek serwer coś mocno przymulił a wczoraj przestał całkowicie działać. Dziś jest już OK miejmy nadzieję, ze tak zostanie.
_________________
http://www.pomezania.pl
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Paź, 2007 21:23   

A najlepszym strzelcem jak na razie 7 bramek Adam Cicherski 8-)
 
 
igiko 
Pomezania.pl


Wysłany: Pią 09 Lis, 2007 20:29   



Plakaty już w mieście
Ostatnio zmieniony przez igiko Pią 09 Lis, 2007 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group