Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Piknik lotniczy 2007
Autor Wiadomość
Mr.Kłosik
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Sie, 2007 20:58   

Może ktoś wie czy w tym roku odbędzie się piknik lotniczy na lotnisku 22 Bazy Lotniczej?
 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Nie 05 Sie, 2007 21:03   

Mr.Kłosik napisał/a:
Może ktoś wie czy w tym roku odbędzie się piknik lotniczy na lotnisku 22 Bazy Lotniczej?


Na pewno, informacje będą podawać tydzień przed piknikiem. Pewnie będzie znów padać deszcz.
_________________
www.sklejmy.com
Zapraszam na mojego photobloga:
www.flickr.com/photos/bartoszmalbork/
 
 
dziarek 
http://www.tiutiaputia.com/


Wysłany: Pon 06 Sie, 2007 12:47   

Piknik czy będzie to nie wiem ale napewno odbędzie się AIR SHOW RADOM 2007, bomba impreza, byłem na ostatnim w 2005 i wrażenia niezapomniane.
http://miasta.gazeta.pl/radom/0,36624.html
_________________

 
 
duszy 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Pon 06 Sie, 2007 12:52   

Bylem na trzech bomba to mało powiedziane super jak ktos lubi decybele i samoloty to POLECAM,chyba bedę poraz czwarty.Wczoraj były gościnnie przelotem cztery Iskry TS11 z zespołu akrobacyjnego Biało Czerwone Iskry z Dęblina. Wylądowałypiloci wypili kawę,wystartowali,polecieli na piknik lotniczy do Wilamowa po godzinie były spowrotem i wieczorem odleciały do Dęblina.Mam parę fotek ale na kliszy-trzeba wywołać szukam gdzie taniej? :-) :-D :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez duszy Pon 06 Sie, 2007 13:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Pon 06 Sie, 2007 13:13   

W Królewie zjawię się penie jak co roku. Moja 6-letnia córa zawsze z chęcią jedzie ze mną na lotnisko.

Zawsze chciałem wybrać się na jakiś większy piknik (np. wspomniany Radom), ale jakoś brakowało czasu :-(

W wojsku byłem mechanikiem SU-22 i sentyment do huku wznoszących się maszyn pozostał.
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
siasiu 

Wysłany: Pon 06 Sie, 2007 13:26   

Wczoraj sporo ćwiczyli, ładnie latały między innymi TS-11 Iskry w szyku czterech samolotów, znaczy może coś będzie :)
 
 
Agares 


Wysłany: Wto 07 Sie, 2007 10:32   

mnie sie wydaje ze bedzie wkoncu zawsze byl ;-)
_________________
 
 
dziarek 
http://www.tiutiaputia.com/


Wysłany: Wto 07 Sie, 2007 10:53   

Oficjalna informacja, na dzień dzisiejszy nikt nic nie wie o pikniku, przewidziana jest tylko uroczystość przy pomniku poległych lotników na terenie Jednostki.
_________________

 
 
duszy 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Wto 14 Sie, 2007 20:21   

Prawdopodobnie w ostatnią niedzielę sierpnia czyli 26.08 ale to moje domysły.A to reminiscencje z Radom 2005

2.jpg
Radom 2005
Plik ściągnięto 10361 raz(y) 62,44 KB

1.jpg
Radom 2005
Plik ściągnięto 10361 raz(y) 45,59 KB

Ostatnio zmieniony przez duszy Wto 14 Sie, 2007 20:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Wto 14 Sie, 2007 20:25   

Rok temu Piknik Lotniczy był 3 września to teraz będzie 2 września pewnie.
_________________
www.sklejmy.com
Zapraszam na mojego photobloga:
www.flickr.com/photos/bartoszmalbork/
 
 
duszy 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sro 29 Sie, 2007 12:51   

Dowiedziałem się z oficjalnego źródła że w tym roku pikniku nie będzie natomiast cztery MiGi z naszej bazy wyleciały dziś o 10 rano do Mińska Mazowieckiego i będą występować 1i2 września w Radomiu w ośmio minutowej pozorowanej walce powietrznej.Dziś rano mieli ostatnią próbę nad naszym lotniskiem,widziałem,jest co oglądać.
Jadę w sobotę do Radomia samochodem, jeżeli jest ktoś zainteresowany wyjazdem to mam dwa miejsca wolne za niewielką odpłatnością tzn.koszty paliwa to proszę o kontakt na PW lub email podany w profilu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group