Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
"PIĘKNE dzielnice" i ulice - zróbcie coś z tym!
Autor Wiadomość
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Nie 29 Lip, 2007 13:41   

Czy przesiedlenie cos da? Wyda się miliony na adaptację czy budowę i stworzy się nowy slums, jedynie z większym stężeniem patologii. Mi się wydaje skuteczniejsze egzokwowanie istniejącego przecież prawa oraz naprawy wyrządzonych szkód, oczywiście teren musiałby zostać objęty stałym dozorem, monitoringiem, a cwaniaczek "lejący na mur" szorowałby potem mury w okolicy pod okiem np. dzielnicowego czy kuratora ku uciesze kolegów.
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Nie 29 Lip, 2007 13:42   

Niby dobre wyjście :-) tylko, że szkoda takich domów na takich lokatorów, im właśnie zależy na tym, żeby zniszczyć i dostać nowe... dlatego to robią
_________________
.............................................
 
 
speedrw 
:F


Wysłany: Nie 29 Lip, 2007 15:17   

rob3rt napisał/a:
Wyeksmitować? Ok ale gdzie tych ludzi ulicy przenosić?

Obtoczyć betonowym murem, na Sienkiewicza i Reymonta postawić bramki strażnicze i tyle ;)
_________________
"Miej świadomość!
Możesz robić co chcesz!
Miej świadomość!
Czy dobrze chcesz"
KNŻ
 
 
duśka 
Administrator



Pomogła: 3 razy
Wysłany: Nie 29 Lip, 2007 15:31   

Linka napisał/a:
Podstawowy standard, żadnych dodatkowych wygód, ale nowe, żeby im zamknąć usta, że w starych domach muszą mieszkać


Linka nie wierze w cuda... chołota jest chołotą i czy w starym czy w nowym będą tak samo się zachowywać. A w nowych na ogół mieszkają spokojne młode rodziny, więc po co dawać im takich współlokatorów. Oni jedynie na banicję - jak dawniej- się nadają. Niereformowalny margines.
 
 
kopiko123 


Wysłany: Nie 29 Lip, 2007 16:14   

Kibitki i na sibir :).... :D Zastanowmy sie.... Czy ktorys z was kiedykolwiek napisal na murze,zamku czy chociazby na jakims budynku jakies slogany, hasla ,ktore w jakis sposob zniszczylo jakas budowle. Nie wiem czy dobrze mysle ale wydaje mi sie ze wiekszos wandali ktorzy niszcza piekne zabytki w Malborku pochodza z tych ulic. Choc trzeba pamietac ,ze nie wszyscy ludzie ktorzy tam mieszkaja maja cos do czynienia z wanadlizmem :) Wedlug mnie na tych ulicach powinien byc monitoring calodobowy, oraz wokol wszelkich zabytkow architektonicznych naszego miasta i innych miast:) "Zachowujmy kulture dla naszych wnukow" :D
 
 
 
Ryba 


Wysłany: Nie 29 Lip, 2007 16:33   

Cytat:
jesteś faszystą?

Tak zapytaj sie mojej nauczycielki od niemieckiego jaki ze mnie pilny uczeń i folksdeutch :oops:

Wszystko musiało by być zgodnie z prawem, wiesz ,że jeżeli kogoś się eksmituje trzeba mu znaleźć mieszkanie socjalne czy tez zastępcze. Musi być wyrok o eksmisję , a ile to trwa
Zresztą ile tam jest tych rodzin patologicznych, gdzie by ich wszystkich posłali
Zgadnij co się stanie jeżeli wrzucisz te robaki do zdrowego jabłka i jaki będzie efekt
Tutaj nawet ustawa o prohibicji by nie pomogła :-P
Jedyna szansa to wysłanie jakichś psychologów którzy mają jakieś obycie wśród młodzieży
bo na starych pijaków to już za pozno
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 29 Lip, 2007 16:39   

Cytat:
Cytat:
Ryba napisał/a:
rozstrzelać to jedyne wyjście

jesteś faszystą?


a to tylko faszyści rozstrzeliwali/ują?
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Nie 29 Lip, 2007 19:53   

W ciągu kilku lat życia zauważyłem, że gdy tzw.środowisko ma w d... to co się dzieje, rozzuchwala się i przeciwnie, im bardziej jakiś rejon jest zadbany, zniszczenia są naprawiane, brud jest sprzątany, itd wówczas element samoistnie zanika.
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 29 Lip, 2007 20:50   

A tak tylko pro forma spytam: co znaczy w tytule tematu "... zróbcie coś z tym!"?
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Nie 29 Lip, 2007 21:28   

Azaziz napisał/a:
A tak tylko pro forma spytam: co znaczy w tytule tematu "... zróbcie coś z tym!"?


To tak do odpowiednich służb, o ile jakoweś tu zaglądają :-P

Azaziz napisał/a:
a to tylko faszyści rozstrzeliwali/ują?


nie, ale tak właśnie stawiają sprawę, czyli "ostateczne rozwiązanie" :-x
_________________
.............................................
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group