Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Włamania do piwnic...
Autor Wiadomość
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Lip, 2007 20:43   

http://malbork.naszemiast...nia/754426.html

Cytat:
Malbork. Złodziej plądrujący piwnice zatrzymany - konfitury bezpieczne

Znany policji 30-letni Tomasz O. z Malborka nie mógł zerwać z recydywą. Po odsiedzeniu kary za kradzieże znowu zaczął plądrować okoliczne piwnice. Podczas kilkudziesięciu włamań wyniósł mienie o wartości ponad 8 tys. zł. Po miesiącu "działalności" został na szczęście wyśledzony przez malborskich funkcjonariuszy. Rzeczy warte ok. 4 tys. zł udało się odzyskać i zwrócić właścicielom. Wniosek o tymczasowe aresztowanie trafił już do miejscowego sądu. Za recydywę grozi 30-latkowi 10 lat więzienia.
(ganark) - NaszeMiasto.pl
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Pon 06 Sie, 2007 16:27   

Ano właśnie przeczytałem w GM, że kolesia złapali. Kto choć trochę zna się na pracy policji ten wie, że to nie tak hop siup dorwać takiego kolesia. Najważniejsze, że namierzyli, przyłapali i zamknęli.

Swoją droga to ciekawe czy w tych budynkach były domofony. Jest to na pewno dodatkowe zabezpieczenie, ale często zdewastowane przez małolatów. Podejrzewam, że gdyby drzwi wejściowe były zamknięte, a mieszkańcy dbali o to, aby nikt się nie pałętał po nocy to gość do piwnic by się nie dostał.
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
igiko 
Pomezania.pl


Wysłany: Czw 09 Sie, 2007 21:37   

Mieszkam Jasna 9 w bloku jest 66 piwnic razy 3 klatki to wychodzi 200 piwnic przynajmniej w mojej klatce widziałem pełno piwnic pootwieranych nie wierzę że tylko 30 łącznie. Powyrywane z zawiasów, wyrwane skoble itp w środku wszystko porozrywane. A domofonów niema bo na okrągło ktoś je wykopywał.
_________________
http://www.pomezania.pl
 
 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Czw 09 Sie, 2007 21:49   

igiko napisał/a:
A domofonów niema bo na okrągło ktoś je wykopywał.


Zapomniałeś jeszcze napisać o włącznikach światła na klatkach schodowych. Jak byłem kilka razy w wieżowcach to widziałem pełno włączników poodrywanych.
_________________
www.sklejmy.com
Zapraszam na mojego photobloga:
www.flickr.com/photos/bartoszmalbork/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group