Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
Włamania do piwnic...
Autor Wiadomość
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lip, 2007 18:24   Włamania do piwnic...

Włamania do piwnic...

Ostatnio istna plaga w Malborku, trudno mi powiedzieć ile tego było i czy Policja przyjmuje i odnotowuje wszystkie zgłoszenia, wg informacji mieszkanki bloku Jasna 7-8-9 - w tym bloku okradziono 32 piwnice (!) sporo kradzieży było na Osiedlu Południu i jeszcze w kilku innych dzielnicach. Proceder ten trwa od ok 2-3 tygodni.

Ma ktoś znajomego w Policji lub wie coś na ten temat?

Bartosz 
Mistrz

Wysłany: Pon 23 Lip, 2007 18:28   

Potwierdzam, Osiedle Południe jest atakowana. Właśnie co się dowiedziałem że do mnie się włamali. :evil:

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lip, 2007 19:10   

o kradzieżach nie ale o działaniach: w sobotę sąsiadka wieczorem poszła wyrzucić śmieci, po wejściu do boksu na coś nadepnęła, okazało sie że człowiek. W panice zwiała do domu, za telefon i do Straży Miejskiej. Otrzymała odpowiedź "tak wiemy, policja go sprawdzała jest niegroźny tylko odpoczywa". Może z włamaniami jest podobna reakcja jak nie będzie co ukraść to i włamań nie bedzie

francula 
Mr Bimler

Wysłany: Pon 23 Lip, 2007 19:14   

Skoro są to włamania na Południu, Nowowiejskiego i Sikorskiego, to z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że dokonują tego osoby z tych rejonów - dlaczego polizei nie przetrzepie profilaktycznie najbardziej znanych sobie osobników z tamtych rejonów? :evil:

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lip, 2007 19:19   

francula napisał/a:
dlaczego polizei nie przetrzepie profilaktycznie najbardziej znanych sobie osobników z tamtych rejonów?

Ostatnio z balkonu widziałem jak zapewne jakiś policjant brał ślub i jadąc do domu weselnego miał eskortę pojazdów policyjnych od kościoła przez Aleję Rodła i dalej - wszystko na sygnale/koguciki migały - motocykle na przodzie - pewnie nie mają czasu chłopaki :-)

Bartosz 
Mistrz

Wysłany: Pon 23 Lip, 2007 19:22   

Zamiast łapać złodziei to łapią młodzież za to, że robią zdjęcia :evil:

Hagedorn 
Administrator

Wysłany: Pon 23 Lip, 2007 19:54   

Bartosz napisał/a:
Zamiast łapać złodziei to łapią młodzież za to, że robią zdjęcia :evil:

a gdzie Cię shaltowali? mnie się rok temu "muchomor" (ŻW) przyczepił, że jednostkę focę (dawne koszary) i musiałem wszystko kasować mu przed nosem, a 3 tygodnie później minister Sikorski zniósł "zakazy fotografowania"...

duśka 
Administrator

Pomogła: 3 razy
Wysłany: Pon 23 Lip, 2007 20:36   

Kradzieże w piwnicach... swego czasu - dwa lata temu - obrobili u mnie piwnice - na Czwartakach, do tego okazało się, że do sąsiadów tej samej nocy też sie dobierali. Niestety chyba nikogo nie złapali, a kradzieże dalej są. Nie mówiąc juz o tym jak latem giną meble ogrodowe :-/

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lip, 2007 20:37   

Hagedorn napisał/a:
mnie się rok temu "muchomor" (ŻW)
o ile mi wiadomo tabliczki z zakazem fotografowania zdjęto wcześniej jeśli nie ma tabliczek z zakazem focenia to sobie mogą zakazywać.

vonplauen 

Wysłany: Pon 23 Lip, 2007 22:32   

U mnie swego czasu PECownicy przychodzący do piwnicznego węzła ciepłowniczego 'pożyczali' sobie różne przedmioty /np.buty/.Sąsiad się wkurzył,wywiesił kartkę 'do panów z PEC-u' i się problem skończył.

Odpowiedz do tematu