Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Rewitalizacja parku przy ul. Ciepłej
Autor Wiadomość
SM42-774 

Wysłany: Pią 14 Paź, 2016 07:21   Rewitalizacja parku przy ul. Ciepłej

Niedawno ruszyła rewitalizacja parku przy ul. cieplej na piaskach, ze wstępnych oględzin wygląda na to że park odzyska dawny blask!

Dawniej:


Aktualnie 14.10.2016 :




Ciekawi mnie co z "Fontanną i zegarem" który jest koło dawnych schodów na wiadukt, aktualnie cała architektura stoi jak stała, mam nadzieje że zostanie odświeżona, cieszy mnie bardzo fakt że park w końcu odzysk dawny blask! :)
 
 
Schwartz 


Wysłany: Nie 16 Paź, 2016 18:15   

Mnie bardziej ciekawi co będzie z cmentarzem koło parku a właściwie tym co z niego zostało ;-)
Ciekawe czy trafią na jakieś szkielety...
Ostatnio zmieniony przez Schwartz Nie 16 Paź, 2016 18:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
laidasart 


Wysłany: Sro 26 Paź, 2016 09:07   Re: Rewitalizacja parku przy ul. Ciepłej

SM42-774 napisał/a:

Ciekawi mnie co z "Fontanną i zegarem" który jest koło dawnych schodów na wiadukt.


Z tego co słyszałem, to renowacja ma obciąć również "Fontannę i zegar", tylko nie jestem pewien, czy to nie w późniejszym terminie. :)
 
 
Schwartz 


Wysłany: Czw 27 Paź, 2016 17:29   



Takie zdjęcie jeszcze wrzucę :-D
 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Nie 30 Paź, 2016 16:50   

30.10.2016

IMG_5740.JPG
Plik ściągnięto 21788 raz(y) 96,98 KB

IMG_5742.JPG
Plik ściągnięto 21788 raz(y) 98,97 KB

IMG_5744.JPG
Plik ściągnięto 21788 raz(y) 98,19 KB

IMG_5745.JPG
Plik ściągnięto 21788 raz(y) 98,16 KB

IMG_5747.JPG
Plik ściągnięto 21788 raz(y) 98,69 KB

_________________
www.sklejmy.com
Zapraszam na mojego photobloga:
www.flickr.com/photos/bartoszmalbork/
 
 
seiko 


Wysłany: Nie 30 Paź, 2016 18:28   

Jaka miła wiadomość :ok: będzie jak dawniej. No jak pięknie. ☺
_________________
SEIKO
 
 
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Pon 07 Lis, 2016 01:04   

Rewitalizacja parku przy ulicy Ciepłej w ramach budżetu obywatelskiego 2016
_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
 
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pon 07 Lis, 2016 16:20   

Oby to po rewitalizacji w szybkim tempie nie powróciła do stanu sprzed
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Sob 12 Lis, 2016 22:36   

12.11.2016r.

IMG_5813.JPG
Plik ściągnięto 21512 raz(y) 96,85 KB

IMG_5814.JPG
Plik ściągnięto 21512 raz(y) 91,61 KB

IMG_5815.JPG
Plik ściągnięto 21512 raz(y) 94,81 KB

IMG_5816.JPG
Plik ściągnięto 21512 raz(y) 98,06 KB

IMG_5818.JPG
Plik ściągnięto 21512 raz(y) 98,82 KB

_________________
www.sklejmy.com
Zapraszam na mojego photobloga:
www.flickr.com/photos/bartoszmalbork/
 
 
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Nie 20 Lis, 2016 21:27   

20.11.2016
_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
 
 
 
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Nie 27 Lis, 2016 20:03   

27.11.2016
_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
 
 
 
SM42-774 

Wysłany: Wto 29 Lis, 2016 13:29   

Czyżby roboty się skończyły? Dzisiaj ZGKiM zabrał swoja budę na kołach i pracownicy zniknęli, park miał być cały zrobioy według informacji 82-200.pl a tutaj tylko pierwsza część?
 
 
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Wto 29 Lis, 2016 17:53   

SM42-774 napisał/a:
Czyżby roboty się skończyły? Dzisiaj ZGKiM zabrał swoja budę na kołach i pracownicy zniknęli, park miał być cały zrobioy według informacji 82-200.pl a tutaj tylko pierwsza część?


Termin realizacji do 30 listopada. Zakres prac dotyczył tylko tego fragmentu, przy okazji wykonano projekt rewitalizacji całego parku.
_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
 
 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Sro 30 Lis, 2016 20:23   

;-)

IMG_6195.JPG
Plik ściągnięto 19425 raz(y) 94,97 KB

IMG_6197.JPG
Plik ściągnięto 19425 raz(y) 87 KB

IMG_6199.JPG
Plik ściągnięto 19425 raz(y) 99,28 KB

_________________
www.sklejmy.com
Zapraszam na mojego photobloga:
www.flickr.com/photos/bartoszmalbork/
 
 
SM42-774 

Wysłany: Czw 01 Gru, 2016 15:46   

A jest gdzies pisane o tym projekcje? I czy to znaczy ze w ciągu kilku miesięcy zostanie cały odnowiony?
 
 
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Czw 01 Gru, 2016 17:16   

SM42-774 napisał/a:
A jest gdzies pisane o tym projekcje? I czy to znaczy ze w ciągu kilku miesięcy zostanie cały odnowiony?


ZGKIM był wykonawcą rewitalizacji parku, więc należy pisać do nich albo do UM jak zleceniodawcy. Trzeba pytać o to władze miasta albo mieszkańcy ponownie złożą propozycje w Budżecie Obywatelskim na 2018 r.
_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
 
 
 
seiko 


Wysłany: Czw 08 Gru, 2016 19:08   

Piękna zmiana,brawo :clap: Oby więcej :ok:
_________________
SEIKO
 
 
laidasart 


Wysłany: Sro 31 Maj, 2017 10:15   

Witam, ma ktoś może zdjęcia jak to wygląda obecnie na wiosnę? :) Chętnie wykorzystałbym od artykułu, o ile dostanę zgodę na ich użycie. :)
 
 
SM42-774 

Wysłany: Czw 05 Paź, 2017 15:37   

Odświeżam bo nowe informacje!

Informacja z https://malbork.budzet-obywatelski.org

W ramach tegorocznego budżetu obywatelskiego, udało się zebrać wystarczającą liczbę głosów na DALSZĄ MODERNIZACJĘ PARKU! :)

Ten projekt zyskał ponad 344 głosy i zajął 6 miejsce! Dziękuję wszystkim którzy oddali głos, mam tylko nadzieje że po modernizacji parku, będzie tam więcej Patroli, bo jako mieszkaniec obok tego parku, widzę jak jest demolowany... ławki kosze itp...

Kod:
Modernizacja alejek w parku miejskim przy ul.Ciepłej polegająca na wymianie nawierzchni, ławek i koszy na śmieci (w kolorze czerwonym w załączniku "plan1.pdf).
Przeprowadzony w 2016 roku remont tej części kompleksu malborskiego parku miejskiego nie uwzględniał wymiany nawierzchni bocznych alejek. Obecnie zmodernizowana część ciągów pieszych przechodzi w zniszczone, popękane, poprzerastane korzeniami, z licznymi ubytkami alejki, które stanowią niebezpieczeństwo dla spacerowiczów.
Po wykonaniu inwestycji ta część parku stanowić będzie jednorodny kompleks zapewniający jego dostępność ogółowi mieszkańców miasta. Realizacja tego przedsięwzięcia zwiększy bezpieczeństwo i komfort użytkowników terenów zielonych, w tym przede wszystkim osób z niepełnosprawnością, seniorów oraz rodzin z dziećmi.
Planowane prace stanowią kolejny etap rewaloryzacji tej części parku i są zgodne z koncepcją zagospodarowania parku miejskiego, z uwarunkowanymi historycznymi i konserwatorskimi.
Zakres prac do wykonania w załączniku.
 
 
SM42-774 

Wysłany: Sob 21 Paź, 2017 21:53   

Przepraszam może mi ktoś coś wyjaśnić?
https://malbork.budzet-obywatelski.org/wyniki Tutaj są wyniki (kolorem oznaczono zadania, które zostaną zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018) Na liście jest modernizacja dalszej części parku na ciepłej, również w głosowaniu zajął ten projekt 6 miejsce. Mam rozumieć że nie zostanie zrealizowana ta inwestycja??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group