Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
Malborska Karta Mieszkańca
Autor Wiadomość
kyrtap 
młody malborczyk

Wysłany: Sob 21 Cze, 2014 18:29   

ale nie musisz chwalić że masz kartę! Bo ja też chcę mieć kartę mieszkańca! Im więcej chwali się tym więcej zazdroszczą. Nasza rodzina są wściekli! :cry:

Larina 

Pomogła: 4 razy
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014 20:18   

kyrtap napisał/a:
ale nie musisz chwalić że masz kartę! Bo ja też chcę mieć kartę mieszkańca! Im więcej chwali się tym więcej zazdroszczą. Nasza rodzina są wściekli! :cry:

Pretensje proszę kierować do władz miasta a nie tu :evil: :evil: Ja kartę mam i nie zawaham się jej użyć, ot co! :mrgreen:

agrest123 
Dojrzały/niedojrzały owoc

Wysłany: Sob 21 Cze, 2014 21:22   

kyrtap napisał/a:

Jakos bez tej karty żyłem i nie rwalem wlosow z głowy, ze na zamek nie wchodzę. Powiedzmy sobie szczerze. Ile razy człowiek jest w stanie to samo ogladac? Jest to skonczona ilosc... dlatego nie demonizujmy potegi tej karty. Miły gest MZ i miasta Malbork w kierunku mieszkańców, ktorzy przy okazji moze przyprowadza znajomych by zwiedzic Zamek i zaplaca za wejscie. Taka forma promocji.
Byc moze to jest jakis pomysl na podniesienie wskaznika bytnosci w MZ i około promocyjnych gadżetów klastra turystycznego.

Andrzej 123 

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014 12:56   

kyrtap napisał/a:
(...)Bo ja też chcę mieć kartę mieszkańca!(...)
Jest prosty sposób :shock: . Zamelduj się w mieście :mrgreen: . Będziesz uprawniony do karty :hihi: . Skończą się twoje rozterki 8-) .

Andrzej 123 

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014 19:45   

Jak by co to chyba jeszcze pora zimowa, bo wejście do MWC o godz. 15 w niedzielę (dzisiaj) wygląda tak

MWC.jpg
Plik ściągnięto 1546 raz(y) 69,74 KB

Ostatnio zmieniony przez Andrzej 123 Nie 22 Cze, 2014 19:45, w całości zmieniany 1 raz  

argus 

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014 20:19   

Andrzej 123 napisał/a:
Jak by co to chyba jeszcze pora zimowa, bo wejście do MWC o godz. 15 w niedzielę (dzisiaj) wygląda tak
Co się czepiasz, przecież był dłuuuuuuuuuuuuuuuugi weekend. :hahaha:

StormChaser 
Administrator
Łowca...

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014 22:05   

Malborska Karta Mieszkańca jest wynikiem porozumienia samorządu miasta Malborka i Muzeum Zamkowego w Malborku, ani samorząd powiatu ani gmin ościennych nie jest tu stroną, a dalsze drążenie tematu, że mieszkaniec Lichnówek, Nowego Stawu, czy Zakopanego też chce takową kartę otrzymać zaowocuje rozwiązaniem regulaminowym.

rennenkampf 
kiszka

Wysłany: Pon 09 Maj, 2016 21:24   

http://www.tvmalbork.pl/a...alac-bezplatne-

Cytat:
Dlaczego po niespełna dwóch latach muzeum zawiesza działanie programu? Niestety dziś oficjalnego komunikatu nie udało nam się uzyskać. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, iż chodzi o problemy w księgowaniu biletów za 0 złotych. Co dalej z Kartą Mieszkańca? Najprawdopodobniej w czwartek odbędą się rozmowy między władzami miasta i muzeum w tej sprawie. Od rana otrzymaliśmy już kilkanaście telefonów i maili z pytaniami o tę wiadomość. Pojawiły się także informację, że podobno miało dochodzić do nielegalnej sprzedaży wejściówek, co jednak jest mało prawdopodobne, gdyż bilet jest ważny tylko przy okazaniu dowodu tożsamości.

Zobacz całość: http://www.tvmalbork.pl/a...alac-bezplatne-

Wygląda na to, że nie działa to wszystko jak powinno :idont:

pszemot 
taurus

Wysłany: Wto 10 Maj, 2016 18:47   

Jak zwykle zamek odcina się od miasta Malbork. Podobnie jest z imprezami łączonymi. Czyżby tak żal im było tych niezarobionych biletów ??

argus 

Wysłany: Sro 11 Maj, 2016 04:57   

Cytat z Regulaminu Malborskiej Karty Mieszkańca:
Cytat:
"Malborska Karta Mieszkańca uprawnia do:
• Bezpłatnego wejścia na teren Muzeum Zamkowego w Malborku (wyłączając usługę przewodnicką, wejście na wieżę zamkową oraz audio przewodniki)"

Niestety posiadacze Karty nagminnie łamią ten punkt regulaminu i dołączają się całymi rodzinami do przewodników, narażając Koło Przewodników Malborskich na straty finansowe., czego nikt tworząc kartę mieszkańca z przewodnikami nie uzgadniał.
Ostatnio zmieniony przez argus Sro 11 Maj, 2016 04:57, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu