Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Malborska Karta Mieszkańca
Autor Wiadomość
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Wto 27 Maj, 2014 14:57   Malborska Karta Mieszkańca

http://malbork.naszemiast...7ff4a454b,1,3,5
Cytat:
Podczas Dni Malborka (6-8 czerwca) rozpocznie się wydawanie Malborskiej Karty Mieszkańca, która upoważni malborczyków m.in. do bezpłatnych wejść do zamku i korzystania z rabatów udzielanych przez członków Malborskiego Klastra Turystycznego.

O planach wydawania Karty Mieszkańca informowaliśmy Czytelników "Dziennika Malborskiego" już 16 maja. We wtorek (27 maja) tę informację oficjalnie potwierdzili Andrzej Rychłowski, burmistrz Malborka, Mariusz Mierzwiński, dyrektor Muzeum Zamkowego, oraz Magdalena Marszałkowska, dyrektor Malbork Welcome Center.

Zgodnie z podpisanym w muzeum porozumieniem rozpoczęcie oficjalnej dystrybucji kart nastąpi 7 czerwca, czyli podczas Dni Malborka. Specjalne stoisko zostanie wystawione przed siedzibą MWC przy ul. Kościuszki. Karta wydawana będzie bezpłatnie osobom posiadającym stałe zameldowanie w granicach administracyjnych miasta Malborka. Warunkiem jest okazanie dowodu tożsamości lub zaświadczenia zameldowania. W przypadku osób niepełnoletnich karta będzie wydawana rodzicom lub opiekunom prawnym (Pełny regulamin Malborskiej Karty Mieszkańca znajdziesz na zdjęciach).

Z karty będzie można korzystać bez ograniczeń. Przed wizytą w zamku trzeba odwiedzić muzealną kasę z kartą i dowodem tożsamości, gdzie wydany zostanie bilet "zerowy". Zwiedzanie będzie się odbywało bez towarzystwa przewodnika i audioprzewodnika. Dyrektor Muzeum Zamkowego zapowiedział rozmowy z prezesem Koła Przewodników Malborskich, które może doprowadzą do zmiany zasady i umożliwią malborczykom wizytę w warowni także w towarzystwie przewodnika.
(...)


Malborskiej wiosny cudów ciąg dalszy i oby się nie skończyła nigdy, bez względu na motywacje. :kciuki: :clap: :ok: :ilm:
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
kyrtap 
młody malborczyk


Wysłany: Pon 16 Cze, 2014 20:11   Pełne niezadowolenie!

Nie jestem bardzo zadowolony, a nawet nerwowy! Karta mieszkańca dostanie tylko na terenie Malborka??!! a nie w powiecie Malborskim?! mieszkam w Lichnówkach II czyli niedaleko Malborka! Nam też należy się karta mieszkańca! tam załatwiam sprawy np. urząd pracy, biblioteka, przychodnie itp. to jest skandal, mam mało dochodów, a ja chcę zwiedzać zamek, to muszę kupić bilet pkp i muszę kupić bilet do zamku, to spory wydatek, a mieszkańcy Malborka mająca blisko zamku, jest dumni i może wejść do zamka za darmo?! Naprawdę jestem oburzony. Chcę aby wejście do zamka były darmowe za okazaniem ważnego biletu pkp, i będę zadowolony.
_________________
1 dni dookoła Malborka i i love Malbork!
 
 
 
margan1983 
...


Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 07:16   

jedno pytanie KYRTAP, czy masz możliwość głosować w wyborze burmistrza Malborka?
dla tego kartę mieszkańca Malborka mają tylko mieszkańcy...

PS w niedzielę odbierałem kartę i numer lekko przekroczył 4000szt to raczej małe zainteresowanie.
_________________
Kiedyś było jak by fajniej.
 
 
 
kyrtap 
młody malborczyk


Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 19:21   

Tak mogę głosować ale przez internet, bo pracuję. Karta mieszkańca tylko 400 sztuk? Więcej nie produkują? Niech burmistrz pomyśli ile jest mieszkańców na terenie Malborka, bo inaczej mieszkańcy mogą być wściekły, dlatego za mało kart.
_________________
1 dni dookoła Malborka i i love Malbork!
 
 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 19:47   

kyrtap napisał/a:
Tak mogę głosować ale przez internet, bo pracuję. Karta mieszkańca tylko 400 sztuk? Więcej nie produkują? Niech burmistrz pomyśli ile jest mieszkańców na terenie Malborka, bo inaczej mieszkańcy mogą być wściekły, dlatego za mało kart.


Nie 400, a 4000 i nie tylko 4000 sztuk tylko kolega margan1983, jak odbierał to karta jego przekroczyła numer 4000.

A zainteresowanie teraz małe bo mieszkańcy myśleli i myślą że odbiór był tylko 6 i 7 czerwca, kto przechodził obok MWC w tych dniach to widział jakie kolejki było po kartę mieszkańca.
_________________
www.sklejmy.com
Zapraszam na mojego photobloga:
www.flickr.com/photos/bartoszmalbork/
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 07:10   

Jeślibym miał strzelać to kart pewno jest ze 48000 - taka technologia wielokrotność 24 lub 48.

PS. Kyrtap przez internet, to w naszym kraju można co najwyżej ulubiony proszek wybrać, a nie przedstawiciela narodu ;)
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 17:11   

Z kartą mieszkańca już są problemy, gdyż zgdonie z pkt. 10 Regulaminu http://www.82-200.pl/kart...t_regulamin.pdf
"Malborska Karta Mieszkańca uprawnia do: bezpłatnego wejścia na teren Muzeum Zamkowego w Malborku (wyłączając usługę przewodnicką, wejście na wieżę zamkową oraz audio przewodniki)".

A co się dzieje teraz? Mieszkańcy masowo dołączają się do grup turystów, którzy wykupili usługę przewodnicką i jakby nigdy nic łamią regulamin karty mieszkańca. I co z tym fantem zrobić?

Drugi problem zasłyszany pod zamkiem to taki, że dla niektórych karta mieszkańca może okazać się dodatkowym źródłem dochodu, gdyż otrzymując bezpłatny bilet można go odsprzedać za powiedzmy 20 zł osobom zainteresowanym tańszymi biletami (normalny bilet na zamek kosztuje przecież 39,50 zł). Czy jest jakiś limit dzienny darmowych wejść na zamek na podstawie karty mieszkańca? Chyba jeszcze nie, więc tylko czekać aż zaczną się nadużycia i pojawią się koniki sprzedające tańsze bilety.
 
 
MrKłosik 
Mistrz
Inwestycji


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 17:19   

Ale bilety Mieszkańców różnią się od tych dla zwykłych turystów? :)
_________________

"Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć - świadczy o naszej mądrości." - Władysław Grzeszczyk

"Co ludzi najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach
 
 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 17:20   

MrKłosik napisał/a:
Ale bilety Mieszkańców różnią się od tych dla zwykłych turystów? :)


Na moim bilecie był napis "Karta Mieszkańca"
_________________
www.sklejmy.com
Zapraszam na mojego photobloga:
www.flickr.com/photos/bartoszmalbork/
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 17:25   

Bartosz napisał/a:
MrKłosik napisał/a:
Ale bilety Mieszkańców różnią się od tych dla zwykłych turystów? :)


Na moim bilecie był napis "Karta Mieszkańca"

Skąd strażnik na bramie ma wiedzieć, czy jest to mieszkaniec Malborka czy obcy?
Dowody osobiste są do wglądu tylko w kasie biletowej, a nie na bramie wejściowej!
 
 
seiko 


Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 21:20   

Czy ja dobrze czaję ,mieszkańcy Malborka zaczną zarabiać na Karcie Mieszkańca.No to fantastyś pomysł z tą kartą. Ps. Kyrtap posty wysyłasz przez telefon czy kompa?.
_________________
SEIKO
 
 
Andrzej 123 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sro 18 Cze, 2014 22:17   

argus napisał/a:
Bartosz napisał/a:
MrKłosik napisał/a:
Ale bilety Mieszkańców różnią się od tych dla zwykłych turystów? :)
Na moim bilecie był napis "Karta Mieszkańca"

Skąd strażnik na bramie ma wiedzieć, czy jest to mieszkaniec Malborka czy obcy?
Dowody osobiste są do wglądu tylko w kasie biletowej, a nie na bramie wejściowej!

Ale bilet dla mieszkańca ważny wraz z kartą, więc aby dokonać opisywanego domniemanego przestępstwa za 20zł trzeba by pożegnać się z kartą mieszkańca. Chyba nikomu się to nie opłaci. Co tyczy dołączania do wycieczki z przewodnikiem, to nie wyobrażam sobie indywidualnego przejścia przez zamek, by nie nadziać się na jakąś wycieczkę. No może poza sezonem. Czas skończyć z węszeniem wszędzie próby naciągania, wyłudzania i widzenia wszystkiego w ciemnych kolorach. Więcej optymizmu i wiary w ludzi.
 
 
Item 
Item


Pomógł: 7 razy
Wysłany: Czw 19 Cze, 2014 08:31   

Jeśli Herr Argus (albo i kto inny) zauważy taki niecny proceder, zawsze może zgłosić to strażnikowi, który w delikatny acz stanowczy sposób może poprosić bilet do okazania i jeśli jest na kartę, to poprosić także Kartę, jeśli jej nie będzie to oczywiście anulować bilet. Sprzedającego zaś można wciągnąć wówczas na czarną listę, co oznaczać może niemożność skorzystania z bezpłatnego wejścia na zamek. "Koniki" muszą się kręcić w pobliżu kas (czyli na placu nowym) lub też na parkingu co winno z kolei zwrócić uwagę straży zamkowej. Choć sam pomysł takiego procederu nieco karkołomny mi się wydaje, choć "Polak potrafi".... Można też zwrócić dowódcy zmiany uwagę na taki problem, jeśli już taki proceder ma miejsce.
_________________
Im dalej znajduję się od tłumu, tym większy staje się mój świat - Gao Ertai
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Czw 19 Cze, 2014 08:56   

[quote="Andrzej 123"]

Cytat:
Co tyczy dołączania do wycieczki z przewodnikiem, to nie wyobrażam sobie indywidualnego przejścia przez zamek, by nie nadziać się na jakąś wycieczkę. No może poza sezonem. Czas skończyć z węszeniem wszędzie próby naciągania, wyłudzania i widzenia wszystkiego w ciemnych kolorach. Więcej optymizmu i wiary w ludzi.
A ja nie wyobrażam sobie, aby przewodnicy za darmo oprowadzali prawie 40 000 mieszkańców Malborka!
Poza tym regulamin Karty Mieszkańca wyraźnie mówi: "Malborska Karta Mieszkańca uprawnia do bezpłatnego wejścia na teren Muzeum Zamkowego w Malborku (wyłączając usługę przewodnicką, wejście na wieżę zamkową oraz audio przewodniki)
 
 
pszemot 
taurus


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Czw 19 Cze, 2014 09:34   

Co do "koników" to chyba nie przejdzie. Pkt 18 regulaminu mówi, że przy wejściu do zamku strażnik ma sprawdzać: bilet zerowy oraz dokument tożsamości. Dla przykładu, mi sprawdzili wszystko. Może to kwestia strażników, żeby dokładnie sprawdzali? W sezonie może być to ciężko, gdy tłumy wchodzą przez bramę i strażnik nie ma za dużo czasu na czytanie dowodu osobistego.
Panikowanie z powodu kilkunastu wejść z takim kombinowanym biletem nie ma sensu. Są ludzie, którzy wykorzystując znajomości też czasami wprowadzają bez biletów pojedynczych ludzi i z tego powodu zamek nie zbiednieje.
A co dołączania ludzi do grup z przewodnikiem - wcześniej też był (i jest problem) z ludźmi którzy biorą audioprzewodniki i po stwierdzeniu że nie ma to jak "żywy" przewodnik - dołączają do grup z przewodnikiem.
Żadna elektronika nie zastąpi człowieka :peace:
_________________
Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co ma dla nas.
W. S. Reymont
 
 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Czw 19 Cze, 2014 11:45   

A mi w kasie ani na bramie nie sprawdzali karty i dowodu, a miałem w dłoni i chciałem dać do wglądu. Więc niech kasa oraz brama lepiej przykłada się do sprawdzania dowodów i kart mieszkańca to nie będzie takich wpadek.
_________________
www.sklejmy.com
Zapraszam na mojego photobloga:
www.flickr.com/photos/bartoszmalbork/
 
 
Andrzej 123 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Czw 19 Cze, 2014 11:58   

argus napisał/a:
A ja nie wyobrażam sobie, aby przewodnicy za darmo oprowadzali prawie 40 000 mieszkańców Malborka!
Oprowadzą drogi argusie i nawet tego nie poczują, bo mieszkańcy nie przyjdą naraz, tylko po kilka osób. Nie żebym był za społeczną pracą przewodników, ale żadne regulacje tu nie pomogą.
argus napisał/a:
Malborska Karta Mieszkańca uprawnia do bezpłatnego wejścia na teren Muzeum Zamkowego w Malborku (wyłączając usługę przewodnicką, wejście na wieżę zamkową oraz audio przewodniki)
To co? Mam wejść za bramę i stać na baczność na dziedzińcu? Karta nie zabrania chodzenia po muzeum.
I tu tak jak pisałem
Andrzej 123 napisał/a:
Co tyczy dołączania do wycieczki z przewodnikiem, to nie wyobrażam sobie indywidualnego przejścia przez zamek, by nie nadziać się na jakąś wycieczkę. No może poza sezonem.
Może jak wraz z biletem zerowym będą wydawane zatyczki do uszu, aby broń Boże nic z tego co mówi przewodnik nie dostało się do uszu tych co nie uiścili za przewodnika. Może drogi argusie spróbój wejść do MZ jako mieszkaniec i przejdź się po wnętrzach tak, by nie usłyszeć kolegi oprowadzającego wycieczkę. Nie da rady, zawsze coś usłyszysz. A Twój kolega przewodnik na tym straci? Przecież nie! Może mógłby zarobić więcej, ale na pewno nie zarobi mniej. Może właśnie to jest właściwa droga, aby zachęcać do wynajęcia przewodnika, a nie wymyślania barier, czy nienaturalnych regulacji. Może jakaś promocja dla mieszkańców i ich gości za wynajęcie przewodnika?
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Czw 19 Cze, 2014 12:56   

Andrzej 123 napisał/a:
Może jak wraz z biletem zerowym będą wydawane zatyczki do uszu, aby broń Boże nic z tego co mówi przewodnik nie dostało się do uszu tych co nie uiścili za przewodnika. Może drogi argusie spróbój wejść do MZ jako mieszkaniec i przejdź się po wnętrzach tak, by nie usłyszeć kolegi oprowadzającego wycieczkę. Nie da rady, zawsze coś usłyszysz. A Twój kolega przewodnik na tym straci? Przecież nie! Może mógłby zarobić więcej, ale na pewno nie zarobi mniej. Może właśnie to jest właściwa droga, aby zachęcać do wynajęcia przewodnika, a nie wymyślania barier, czy nienaturalnych regulacji. Może jakaś promocja dla mieszkańców i ich gości za wynajęcie przewodnika?

Nie o to chodzi. Teraz, gdy jeszcze nie ma tłoku na zamku i na dziedzińcach czasami świeci pustkami, mieszkańcy Malborka bezczelnie lgną do przewodnika i czasami wygląda tak, że oprowadzamy w grupie większość posiadaczy Karty Mieszkańca. To już nie fair, bo przecież my nie pracujemy społecznie. Dlatego dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie dodatkowej opłaty przewodnickiej dla mieszkańców Malborka.
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pią 20 Cze, 2014 08:02   

Poza dodatkową kasą to coś zmieni? W ekstremalnym przypadku i tak może dodatkowa grupa może uniemożliwić dobrą obsługę zasadniczej grupy, a chyba nie o to chodzi, żeby mieć wszystko za darmochę, a umieć kulturalnie i odpowiedzialnie skorzystać z tego co mamy.
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
agrest123 
Dojrzały/niedojrzały owoc


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014 13:09   Na plus...

StormChaser napisał/a:
Poza dodatkową kasą to coś zmieni? W ekstremalnym przypadku i tak może dodatkowa grupa może uniemożliwić dobrą obsługę zasadniczej grupy, a chyba nie o to chodzi, żeby mieć wszystko za darmochę, a umieć kulturalnie i odpowiedzialnie skorzystać z tego co mamy.

Ja już swoją kartę mam. Chetnie z niej skorzystam, by np isc z dzieckiem na spacer po zamku. Przewodnik nie potrzebny. Bo w sumie ile mozna ogladac ten sam zamek? :peace:
No i ta znizka na DinoPark. Tez na plus . Czesciej bedzie można z pociechą tam zawitać.
_________________
Malbork - kocham to miasto!!!
Ale czy ludzi niekompetentnych, robiących z niego własny folwark i prowincję?
 
 
kyrtap 
młody malborczyk


Wysłany: Sob 21 Cze, 2014 18:29   

ale nie musisz chwalić że masz kartę! Bo ja też chcę mieć kartę mieszkańca! Im więcej chwali się tym więcej zazdroszczą. Nasza rodzina są wściekli! :cry:
_________________
1 dni dookoła Malborka i i love Malbork!
 
 
 
Larina 


Pomogła: 4 razy
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014 20:18   

kyrtap napisał/a:
ale nie musisz chwalić że masz kartę! Bo ja też chcę mieć kartę mieszkańca! Im więcej chwali się tym więcej zazdroszczą. Nasza rodzina są wściekli! :cry:

Pretensje proszę kierować do władz miasta a nie tu :evil: :evil: Ja kartę mam i nie zawaham się jej użyć, ot co! :mrgreen:
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały świat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć" Paulo Coelho
 
 
 
agrest123 
Dojrzały/niedojrzały owoc


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014 21:22   

kyrtap napisał/a:
ale nie musisz chwalić że masz kartę! Bo ja też chcę mieć kartę mieszkańca! Im więcej chwali się tym więcej zazdroszczą. Nasza rodzina są wściekli! :cry:

Jakos bez tej karty żyłem i nie rwalem wlosow z głowy, ze na zamek nie wchodzę. Powiedzmy sobie szczerze. Ile razy człowiek jest w stanie to samo ogladac? Jest to skonczona ilosc... dlatego nie demonizujmy potegi tej karty. Miły gest MZ i miasta Malbork w kierunku mieszkańców, ktorzy przy okazji moze przyprowadza znajomych by zwiedzic Zamek i zaplaca za wejscie. Taka forma promocji.
Byc moze to jest jakis pomysl na podniesienie wskaznika bytnosci w MZ i około promocyjnych gadżetów klastra turystycznego.
_________________
Malbork - kocham to miasto!!!
Ale czy ludzi niekompetentnych, robiących z niego własny folwark i prowincję?
 
 
Andrzej 123 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014 12:56   

kyrtap napisał/a:
(...)Bo ja też chcę mieć kartę mieszkańca!(...)
Jest prosty sposób :shock: . Zamelduj się w mieście :mrgreen: . Będziesz uprawniony do karty :hihi: . Skończą się twoje rozterki 8-) .
 
 
Andrzej 123 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014 19:45   

Jak by co to chyba jeszcze pora zimowa, bo wejście do MWC o godz. 15 w niedzielę (dzisiaj) wygląda tak

MWC.jpg
Plik ściągnięto 16416 raz(y) 69,74 KB

Ostatnio zmieniony przez Andrzej 123 Nie 22 Cze, 2014 19:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014 20:19   

Andrzej 123 napisał/a:
Jak by co to chyba jeszcze pora zimowa, bo wejście do MWC o godz. 15 w niedzielę (dzisiaj) wygląda tak
Co się czepiasz, przecież był dłuuuuuuuuuuuuuuuugi weekend. :hahaha:
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014 22:05   

Malborska Karta Mieszkańca jest wynikiem porozumienia samorządu miasta Malborka i Muzeum Zamkowego w Malborku, ani samorząd powiatu ani gmin ościennych nie jest tu stroną, a dalsze drążenie tematu, że mieszkaniec Lichnówek, Nowego Stawu, czy Zakopanego też chce takową kartę otrzymać zaowocuje rozwiązaniem regulaminowym.
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
rennenkampf 
kiszka


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Pon 09 Maj, 2016 21:24   

http://www.tvmalbork.pl/a...alac-bezplatne-

Cytat:
Dlaczego po niespełna dwóch latach muzeum zawiesza działanie programu? Niestety dziś oficjalnego komunikatu nie udało nam się uzyskać. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, iż chodzi o problemy w księgowaniu biletów za 0 złotych. Co dalej z Kartą Mieszkańca? Najprawdopodobniej w czwartek odbędą się rozmowy między władzami miasta i muzeum w tej sprawie. Od rana otrzymaliśmy już kilkanaście telefonów i maili z pytaniami o tę wiadomość. Pojawiły się także informację, że podobno miało dochodzić do nielegalnej sprzedaży wejściówek, co jednak jest mało prawdopodobne, gdyż bilet jest ważny tylko przy okazaniu dowodu tożsamości.


Zobacz całość: http://www.tvmalbork.pl/a...alac-bezplatne-


Wygląda na to, że nie działa to wszystko jak powinno :idont:
 
 
 
pszemot 
taurus


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Wto 10 Maj, 2016 18:47   

Jak zwykle zamek odcina się od miasta Malbork. Podobnie jest z imprezami łączonymi. Czyżby tak żal im było tych niezarobionych biletów ??
_________________
Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co ma dla nas.
W. S. Reymont
 
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Sro 11 Maj, 2016 04:57   

Cytat z Regulaminu Malborskiej Karty Mieszkańca:
Cytat:
"Malborska Karta Mieszkańca uprawnia do:
• Bezpłatnego wejścia na teren Muzeum Zamkowego w Malborku (wyłączając usługę przewodnicką, wejście na wieżę zamkową oraz audio przewodniki)"

Niestety posiadacze Karty nagminnie łamią ten punkt regulaminu i dołączają się całymi rodzinami do przewodników, narażając Koło Przewodników Malborskich na straty finansowe., czego nikt tworząc kartę mieszkańca z przewodnikami nie uzgadniał.
Ostatnio zmieniony przez argus Sro 11 Maj, 2016 04:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group