Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
prosze o porade
Autor Wiadomość
mzkowa
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Kwi, 2014 14:40   prosze o porade

Witam serdecznie, nie wiem czy w dobrym dziale pisze, ale widze ze duzo ludzi odwiedza to forum dlatego moze ktos bedzie w stanie mi pomoc.. Mi zależy na opini różnych ludzi którzy kiedyś mieli do czynienia z wentylacja i z firmami ktore sie tym zajmuja. Czy ktoś budował dom i ma takie doświadczenia? Jaki system wentylacji wybrac najlepiej ki jakiej firmy ?? do tej pory słyszałam glownie pozytywne opinie o dwoch firmach druga to , sama nie wiem co wybrac? moze ktos moze mi polecic jeszcze inna firme która sie zajmuje wentylacja w domach? prosze o opinie
Ostatnio zmieniony przez Siostra Irena Wto 08 Kwi, 2014 19:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pszemot 
taurus


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Wto 08 Kwi, 2014 15:24   

Chyba tematycznie - to nie to forum, ale może... no chyba że chodzi o wiatry krążące od zamku do kominów domów jednorodzinnych, w nich jest jakiś duch... :mrgreen: hehe.
Odpowiedź na Twoje pytanie prędzej znajdziesz na forum budowlańców czy coś w tym stylu, ale może ktoś się zna :idont:
_________________
Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co ma dla nas.
W. S. Reymont
 
 
 
markis 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Wto 08 Kwi, 2014 18:36   

pszemot napisał/a:
Chyba tematycznie - to nie to forum, ale może... no chyba że chodzi o wiatry krążące od zamku do kominów domów jednorodzinnych, w nich jest jakiś duch... :mrgreen: hehe.
Odpowiedź na Twoje pytanie prędzej znajdziesz na forum budowlańców czy coś w tym stylu, ale może ktoś się zna :idont:


Spamer reklamuje się gdzie tylko może...
_________________
"Dopiero, gdy się człowiek ruszy z własnej norki, docenia cuda, które czają się nawet w bliskiej okolicy." ( Linka)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group