Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego warto robić zdjęcia!
Autor Wiadomość
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Maj, 2008 11:50   Dlaczego warto robić zdjęcia!

Dlaczego warto robić zdjęcia!

Nie znamy dnia ani godziny...
...pożary z ostatniego czasu - Lubieszewo, Dębina

debina pozar.jpg
Plik ściągnięto 8851 raz(y) 104,3 KB

lubieszewo pozar.jpg
Plik ściągnięto 8851 raz(y) 108,26 KB

 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008 19:45   

Azaziz napisał/a:
Dębina


Cytat:
Nr 13 - budynek mieszkalny, wolnostojący usytuowany kalenicowo po zach. stronie zach. ulicy, wzniesiony w pocz. XIX., przebudowany na pocz. XX w. lub w 1 ćw. XXw. pierwotnie drewniany, obecnie murowany, kryty dachówką holenderką, z oszalowanymi szczytami, z niewielką facjatką w połaci wsch.


http://holland.org.pl/art...t=obiekt&id=311
 
 
impresja_switu 

Wysłany: Nie 22 Lut, 2009 22:20   

Dlaczego warto robić zdjęcia? Wydaje mi się, że fotografa można porównać do artysty chwili. Nie dość, że dostrzega w pozornie nieatrakcyjnej rzeczywistości pierwiastki piękna, to jeszcze potrafi uchwycić je w sposób potęgujący tę niezwykłość. tworzy obrazami tak, jak pisarz tworzy słowem... ;)
 
 
vidi50 

Pomógł: 1 raz
Wysłany: Wto 10 Lip, 2012 19:28   

Mieć jakieś hobby wskazanym jest...Jedni mają znaczki,pocztówki,kapsle,butelki...i.t.p...Inni zwierzątka,np, psa dobrze mieć,bo na spacer wyprowadzi...:) Wielu też lubi fotografować...Mnie osobiście potrafi z wyrka wygonić ciekawie zapowiadający się świt...:)

Pozdrawiam wszystkich pasjonatów fotografowania...:)

DSC_0008fm.jpg
Plik ściągnięto 8606 raz(y) 18,2 KB

_________________

 
 
markis 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Wto 10 Lip, 2012 20:56   

vidi50 napisał/a:
Mieć jakieś hobby wskazanym jest...Jedni mają znaczki,pocztówki,kapsle,butelki...i.t.p...Inni zwierzątka,np, psa dobrze mieć,bo na spacer wyprowadzi...:) Wielu też lubi fotografować...Mnie osobiście potrafi z wyrka wygonić ciekawie zapowiadający się świt...:)

Pozdrawiam wszystkich pasjonatów fotografowania...:)


Nic dodać - nic ująć :-D Czasami mnie pytają. Po co robisz zdjęcia? Po co to komu? (taka śmieszna odzywka)...
Bo ja to lubię i koniec! Pozdrawiam :peace:
ps. Kocham Forum Marienburg, bo jest dużo zdjęć... :clap:
_________________
"Dopiero, gdy się człowiek ruszy z własnej norki, docenia cuda, które czają się nawet w bliskiej okolicy." ( Linka)
 
 
sybiseck 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Wto 10 Lip, 2012 21:47   

Tak trzymaj Markisie i wielu innych zapaleńców. Ja też mam bzika na punkcie fotografii i nie tylko ( a szczególnie żurawie o świcie). Zaczynałem od pamiętnego Drucha a później szkoły czyli Stenwersa i Schillera ( dla znawców X-reja to podstawa), to dało mi inne spojrzenie na to co widzę. W latach analogu sprawiłem sobie 500tkę zwierciadło co było prawdziwą magią. Wyobraźcie sobie sytuację kiedy z wieży zamkowej ( wtedy niedostępnej) zrobiłem zdjęcie ojca kolegi w Kałdowie, który właśnie pracował w ogródku. Wszystko jak na dłoni ( to jeszcze przed panowaniem Kolekcjonera). Teraz fotografia jest o wiele łatwiejsza ale mimo to zachęcam do tworzenia. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
 
 
Piotr_K 

Wysłany: Wto 24 Gru, 2013 23:35   

markis napisał/a:
vidi50 napisał/a:
Mieć jakieś hobby wskazanym jest...Jedni mają znaczki,pocztówki,kapsle,butelki...i.t.p...Inni zwierzątka,np, psa dobrze mieć,bo na spacer wyprowadzi...:) Wielu też lubi fotografować...Mnie osobiście potrafi z wyrka wygonić ciekawie zapowiadający się świt...:)

Pozdrawiam wszystkich pasjonatów fotografowania...:)


Nic dodać - nic ująć :-D Czasami mnie pytają. Po co robisz zdjęcia? Po co to komu? (taka śmieszna odzywka)...
Bo ja to lubię i koniec! Pozdrawiam :peace:
ps. Kocham Forum Marienburg, bo jest dużo zdjęć... :clap:


Więcej zdjęć spotkac mozna na plfoto.com ;) tam też wystawiamy się na ostra krytykę mającą na celu poprawę naszego warsztatu i postrzegania teamtu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group