Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Co z Wami ?! - Z nami? !
Autor Wiadomość
Grażyna 
GML

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sob 31 Sie, 2013 17:17   Co z Wami ?! - Z nami? !

Może się narażę, ale... mam retoryczne pytanie:
- O czym ciekawym można ostatnio poczytać na FM?
- Zbiór butelek?
- Ktoś usiłuje zdeprecjonować Kolekcjonera - Hmm... . pewnie nie wie dokładnie kogo zaczepia, ale niech tam, nie z takimi wojowaliśmy....
Chyba się pożegnam z państwem, bo widzę, że mi ostatnio jakoś tu chyba nie po drodze.
 
 
Hagedorn 
Administrator



Pomógł: 28 razy
Wysłany: Sob 31 Sie, 2013 17:23   

Grażyna, wakacje (jeszcze) są, nie dziw się, że ludzie nie piszą! poza tym, Ty też nie piszesz! ;-)
a z tymi, co próbują siać na forum zamęt poradzimy sobie - dokładnie tak, jak napisałaś!
_________________

 
 
Grażyna 
GML

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sob 31 Sie, 2013 18:22   

Hagedorn napisał/a:
Ty też nie piszesz

Prawda, że nie piszę. Ale czytam codziennie - (choroba jakaś czy "cóś"( ;-) :idont: )
Nie piszę (po drugie primo) bo: "siem bojem" - a nuż mnie napadną prawdziwszy Polacy i co wtedy? - Ale to taki żart :-/
Ja wiem jak było kiedyś, bo w tym dorastałam. Jednak - gdy ktoś ode mnie młodszy 20 - 30 lat wie lepiej - to m wszystko opada :banghead:
 
 
Hagedorn 
Administrator



Pomógł: 28 razy
Wysłany: Sob 31 Sie, 2013 19:08   

Grażyna napisał/a:
Prawda, że nie piszę. Ale czytam codziennie

ha! czytać to by wszyscy chcieli! :-P
forum się co nieco wypaliło, ale to normalne - nie można w nieskończoność odnajdywać fajnych, starych zdjęć czy ciekawych fantów...
_________________

 
 
Grażyna 
GML

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sob 31 Sie, 2013 19:54   

Hagedorn napisał/a:
nie można w nieskończoność odnajdywać fajnych, starych zdjęć czy ciekawych fantów...

Może i prawda. Ale czasem z szafy wypada raz na jakiś czas perełka, ciekawostka, która zadziwia i porusza.
Ale gdy grunt zamula się monotematycznie, trudno tę perełkę w tym "mule" odnaleźć
Rozumiem, i zdaję sobie z tego sprawę, że forum powoli się wypala. Największy płomień był parę lat temu, gdy ciekawe posty goniły jeszcze ciekawsze, a czytanie codzienne FORUM MARIENBURG trwało dłużej, niż czytanie lokalnej prasy, Co ja mówię! - Prasa nijak miała się do FORUM, które było niesamowitą kopalnią wiedzy o historii Malborka i jego okolic, udokumentowaną treściowo i graficznie .
Ech, dziś prasy się nie czytuje, na "naszym mieście" też niewiele ciekawego, na sąsiednich forach też wieje pustką.

Czuję smutek z powodu, że coś na moich oczach przemija bezpowrotnie . Było to moje ukochane Forum, z którego dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy na temat mojego rodzinnego miasta, i mogłam też podzielić się moją wiedzą i materiałami dotyczącymi miasta Malborka i powiatu.
Panta rei. :-/
 
 
starykot 


Wysłany: Sob 31 Sie, 2013 23:42   

Co za upiorny defetyzm. :-( Kolekcjoner z całą pewnością da sobie radę sam z "prawdziwymi Polakami", chociaż administracja też trochę przespała temat. Za tak bezczelne prowokacje, dawno należało wrzucić najmniej jedną krechę.
Na Twoich oczach nic nie przemija bezpowrotnie. ;-) Ono się tworzy. Chociaż też (obłudnie trochę) nie rozumiem dlaczego zwolniło. Ono przyspieszy. Wyluzuj. :-)
_________________
Lubię tu wpadać
 
 
pszemot 
taurus


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013 07:45   

Ważne, że jest czytane, widać jak ktoś wrzuci zapytanie, zaraz ma odpowiedź. Poza tym zawsze jakieś informacje o rajdach czy innych wyprawach.
A żeby rozpalić dyskusję wystarczy jakiś kontrowersyjny temat wrzucić. Może skoro jest cisza na forum, to znaczy że nie ma nic do dyskusji , czyli wszystko OK w Malborku :what:
_________________
Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co ma dla nas.
W. S. Reymont
 
 
 
Hagedorn 
Administrator



Pomógł: 28 razy
Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013 10:25   

starykot napisał/a:
chociaż administracja też trochę przespała temat. Za tak bezczelne prowokacje, dawno należało wrzucić najmniej jedną krechę.

to celowe działanie, bo jak napisał pszemot:

pszemot napisał/a:
żeby rozpalić dyskusję wystarczy jakiś kontrowersyjny temat wrzucić.

:mrgreen:
_________________

 
 
Andrzej 123 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013 13:40   

Też zauważyłem, że wiele ciekawych tematów założył i w wielu sprawach "zabierał głos" użytkownik o dziwnym nicku "konto_usunięte" Gdyby tak ów user zechciał się wypowiedzieć od czasu do czasu zrobiłoby się znowu ciekawie. Nadzieja tylko w tym, że forum całkiem nie przepadnie, bo dopóki ono jest, to cała wiedza w nim zgromadzona jest dostępna. Dziś trochę zwolniło, ale może jeszcze znajdą się tacy entuzjaści jak przywołany przeze mnie wcześniej tajemniczy użytkownik i znowu forum rozkwitnie. I tym optymistycznym akcentem zakończę dzisiejszą wypowiedź. :ilm:
Ostatnio zmieniony przez Andrzej 123 Nie 01 Wrz, 2013 13:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rob3rt 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013 15:44   

te konto_usunięte to teraz żadne konto, jeżeli dobrze pamiętam to było dawne i należało do pewnego nauczyciela ;)

według mnie forum zwolniło bo możliwe że spełniło swoją rolę (chociaż w teorii to miał być efekt poboczny) chodzi mi o "patrzenie na ręce" naszym władzom np. coraz mniej piszemy chociażby w "malborskich absurdach" a to jest chyba na plus ;-)

z drugiej strony faktycznie wakacje robią swoje w kwestii frekwencji :piwo:
_________________

 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013 15:55   

rob3rt napisał/a:
jeżeli dobrze pamiętam to było dawne i należało do pewnego nauczyciela ;)


Oraz jednego z pierwszych administratorów.
_________________
www.sklejmy.com
Zapraszam na mojego photobloga:
www.flickr.com/photos/bartoszmalbork/
 
 
Andrzej 123 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013 18:25   

rob3rt napisał/a:
te konto_usunięte to teraz żadne konto,(....)

Przecież wiem. Króciutkie śledztwo przeprowadzone na zawartości forum pozwoliło ustalić, że pod "pseudonimem" konto_usunięte kryje się AZAZIZ. Szkoda, że nie ma go z nami.

konto2.jpg
Plik ściągnięto 19347 raz(y) 31,7 KB

 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013 20:06   

Przez pierwsze 2-3 lata forum wszystkie konta, które były usuwane otrzymywały nazwę konto_usuniete z automatu. Potem to się zmieniło. Jest kilka kont, które zostały skasowane na prośbę ich właścicieli i wszystkie mają teraz taką samą nazwę. ;-)
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
pszemot 
taurus


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013 20:26   

Cytat:
="rob3rt" chodzi mi o "patrzenie na ręce" naszym władzom np. coraz mniej piszemy chociażby w "malborskich absurdach" a to jest chyba na plus ;-)


Niestety - nasza władza pilnie czyta FM i w przeciwieństwie do art. w necie o naszym mieście, gdzie komentarze są totalnie olewane, tutaj poważniejsze sprawy kończą się w sądzie. Admini wycinając posty nie tylko dbają o kulturę wypowiedzi, ale też o swój święty spokój. Sprawy historyczne zostały prawie wszystkie odkryte, a nowe tematy pojawiają się z rzadka, może warto trochę dać więcej swobody wypowiedzi - kosztem tego że "napisałeś - odpowiadasz prawnie za swoje słowa".
_________________
Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co ma dla nas.
W. S. Reymont
Ostatnio zmieniony przez pszemot Pon 02 Wrz, 2013 20:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Grażyna 
GML

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Czw 05 Wrz, 2013 18:11   

Och, jak ładnie dyskusja się rozwinęła ;-) Wystarczyła szczypta prowokacji :hahaha:
Jest co poczytać? - Jest!
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Czw 05 Wrz, 2013 19:59   

pszemot napisał/a:
Admini wycinając posty nie tylko dbają o kulturę wypowiedzi, ale też o swój święty spokój.
Swój jak swój... Oskarżonym jest przeważnie autor, my tylko świadkami, a logi i screeny dowodami 8-)
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Irasisko 


Wysłany: Czw 05 Wrz, 2013 20:33   

Grażyna napisał/a:
Och, jak ładnie dyskusja się rozwinęła ;-) Wystarczyła szczypta prowokacji :hahaha:
Jest co poczytać? - Jest!


yhmmm.... bywało gorąco i ciekawie.... a z odejściem Aza faktycznie przysiadło :-P
Ups... Jak ja dawno tu nie pisałem
_________________
"Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego" Lew Tołstoj
 
 
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Czw 05 Wrz, 2013 20:56   

Wierzę w marienburg.pl, w jego siłę, w jego żywotność. A to, że jest kopalnią wiedzy to nie mam wątpliwości. Zresztą sam się o tym przekonuję niejednokrotnie. I innym je często jako źródło informacji polecam. I wierzę, że najwartościowsi jego LUDZIE pozostaną mu wierni. A że nie ma nowych postów, takich frapujących ... bo nie ma takich tematów. Ja sam jakoś usiadłem, zamilkłem. A jeszcze wiele ciekawych rzeczy mam w zanadrzu. Ale ... stałem się chyba leniwy. Będę musiał wziąć się do roboty, poszperać w makulaturze.
Z drugiej strony dobrze, że nie ma drugiej "Solnej". A władzy nie należy się bać, jeśli postępuje się zgodnie z prawem. Młyny mielą wolno ale sprawiedliwie. Z władzą można wygrać udowadniając jej bezprawie.
_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
 
 
Hagedorn 
Administrator



Pomógł: 28 razy
Wysłany: Pią 06 Wrz, 2013 07:07   

kolekcjoner napisał/a:
A jeszcze wiele ciekawych rzeczy mam w zanadrzu.

czekamy z utęsknieniem! :kciuki:
_________________

 
 
seiko 


Wysłany: Pon 07 Paź, 2013 19:24   

Cytat:
kolekcjoner napisał/a:
Wierzę w marienburg.pl, w jego siłę, w jego żywotność.
i poświęcenie proszę zobaczyć gdzie dzisiaj był Hagedorn, by było co czytać.
_________________
SEIKO
 
 
Hagedorn 
Administrator



Pomógł: 28 razy
Wysłany: Pon 07 Paź, 2013 19:36   

he, he - bez przesady!
wyjazd był służbowy, a fotki oczywiście przy okazji - nie ruszam się z domu bez aparatu! :->
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group