Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawe miejsca Malbork, jakie?
Autor Wiadomość
Mariusz 

Wysłany: Sro 02 Sty, 2013 14:27   Ciekawe miejsca Malbork, jakie?

Witam, w weekend chcę się wybrać z dziewczyną do Malborka tylko za bardzo nie wiemy co tam zwiedzać. I dlatego mam kilka pytań:
Jakie miejsca polecacie zwiedzić prócz zamku?
Jakie restauracje/pizzerie polecacie?
Istnieje jakieś miejsce gdzie moglibyśmy trochę sami pobyć, czy jedynie coś wynająć?
Jak wynająć to gdzie i w jakich cenach (bardziej mi chodzi coś w rodzaju pokoju w niskiej cenie (mały budżet))?

Braveheart
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Sty, 2013 15:58   

W Malborku mamy takie cudo Malbork Welcome Center, kosztuje to nas blisko milion zł na rok. Wiec wpisz do wyszukiwarki MWC Malbork i dzwoń tam lub pisz maile jak w dym. Możesz później napisać o tym co zostało polecone i wraźeniach z pobytu. Chętnie spojrzymy na siebie z nowej perspektywy.

Grażyna 
GML

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sro 02 Sty, 2013 16:55   

Braveheart napisał/a:
Możesz później napisać o tym co zostało polecone i wraźeniach z pobytu.

Otóż to, otóż to :ok:

camel 
mieszkaniec

Wysłany: Sro 02 Sty, 2013 18:41   

Już ktoś o to pytał- tu masz link z podpowiedziami naszych forumowiczów: http://www.marienburg.pl/...ghlight=#133997
A na jedzonko idźcie do "Puchatka" - bar mleczny, ale takiej wątróbki, sznycla czy grochówki, to nie zjesz nigdzie. A z pizzerii - da Grasso . Obydwa miejsca blisko zamku. Miłego zwiedzania i smacznego

Item 
Item

Wysłany: Sro 02 Sty, 2013 19:01   

Da Grasso przeniesiona jest na ul. 17-go Marca, blisko tzw. czołgu (najlepiej o to pytać gdy na piechotę się poruszać będziecie) poza tym warto zobaczyć to działo samobieżne.

Grażyna 
GML

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sro 02 Sty, 2013 19:16   

I tym sposobem d a r m o w o wyręczacie WC.
Jeśli chodzi o propagowanie naszego "Malborczka" to się chwali :kciuki:
Tylko na marginesie pytanie: Po co nam w mieście to WC po takich kosztach, skoro "Marienburg" robi za nich i jak widać ma lepsze zaufanie? :idont:

StormChaser 
Administrator
Łowca...

Wysłany: Sro 02 Sty, 2013 19:52   

Cytat:
A na jedzonko idźcie do "Puchatka"
W weekend? Chyba klamkę pocałujecie niestety...
Co do pozostałych pytań... Poza zamkiem znajdziecie otwarte kościoły... Czy coś jeszcze, nie wiem na co się nastawiacie. Nocleg, sam jestem ciekaw co znajdziecie.

Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu

Wysłany: Sro 02 Sty, 2013 20:35   Re: Ciekawe miejsca Malbork, jakie?

Mariusz napisał/a:

http://www.stowarzyszenie...ona_glowna.html
W kolumnie po lewej stronie jest mapka do ściągnięcia. Może coś was zainteresuje. ;-)

agrest123 
Dojrzały/niedojrzały owoc

Wysłany: Sro 02 Sty, 2013 21:42   Re: Ciekawe miejsca Malbork, jakie?

Mariusz napisał/a:
Witam, w weekend chcę się wybrać z dziewczyną do Malborka tylko za bardzo nie wiemy co tam zwiedzać. I dlatego mam kilka pytań:
Jakie restauracje/pizzerie polecacie?
Istnieje jakieś miejsce gdzie moglibyśmy trochę sami pobyć, czy jedynie coś wynająć?
Jak wynająć to gdzie i w jakich cenach (bardziej mi chodzi coś w rodzaju pokoju w niskiej cenie (mały budżet))?

Ja polecę ci nocleg Saturn , podwozilem tam z dworca kiedyś ludzi ze szwajcarii, a oni to znaleźli na internecie. Blisko do zamku ;) cen nie znam ale chyba niedrogo. Co do jedzenia polecam pizzerie EURO, wg mnie świetny schab szefa i placek po cygańsku. Wystrój nieciekawy ale jedzenie ok.

A żartem polecam zwiedzić MWC. Tyle nas kosztuje, że chyba warto :) Dużo komenat. :hahaha: : :peace:

argus 

Wysłany: Sro 02 Sty, 2013 22:59   

Oprócz zamku oczywiście obowiązkowo należy zwiedzić pałac-siedzibę Malbork WC, a tam pomogą Wam i opracują szczegółowy plan zwiedzania pozostałych "atrakcji" Malborka.
Jako najlepsza jadłodajnię polecam bar Puchatek oraz pizzerię Fortunę na ul. Prusa.

Odpowiedz do tematu